Πέμπτη 7 Δεκεμβρίου 2023

ΕΠΣ Πιερίας: Το πρόγραμμα, οι διαιτητές και οι παρατηρητές του Σαββατοκύριακου

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 13η  Α΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΣΑΒΒΑΤΟ  09-12-2023  15:00

ΑΕ ΚΑΡΙΤΣΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ ΚΑΡΙΤΣΑΣ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΣΤΑΦΥΔΑΣ Ε ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ 

ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012 Ι. ΠΑΡΑΛΥΚΙΔΗΣ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΥΤΣΙΚΑΝΙΔΗΣ ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ ΒΡΟΥΖΟΣ ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ 

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ -ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
ΣΕΣΕΝΤΟΣ ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ  Δ. ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ 

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ-ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ ΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ
ΜΕΓΑΣ ΛΙΑΚΟΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΚΟΥΛΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 

ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΝΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ Α ΡΑΝΤΑΝΙ Μ ΛΕΦΑΣ ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΗΣ 

ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ  0-3 α/α

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 12η Β΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ        
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΣΑΒΒΑΤΟ  09-12-2023 14:30

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ-ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΣ
ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ  ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΥΣΟΥΡΗΣ ΡΟΥΜΕΛΗΣ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 10η  Γ΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ         
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΣΑΒΒΑΤΟ  09-12-2023  15:00

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ Β΄-ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ Β΄ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
ΠΕΡΙΣΤΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΣΤ ΚΑΡΑΙΣΑΡΙΔΗΣ ΜΟΥΤΣΑΡΙΚΑΣ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 10η Γ΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ        
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΚΥΡΙΑΚΗ  10-12-2023  11:30

ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ  ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ Γ ΚΩΤΟΥΛΗΣ 

ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ Β΄-ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
ΠΕΡΙΣΤΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ Α ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ 

25η ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ Γ.ΑΣΛΑΝΙΔΗ
ΣΤΑΦΥΔΑΣ Ε ΡΑΝΤΑΝΙ Μ ΚΟΥΣΟΥΡΗΣ ΚΑΡΑΙΣΑΡΙΔΗΣ ΚΟΥΛΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 

ΠΑΟ ΚΟΝΤΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ-ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ ΚΟΝΤΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ
ΑΔΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΣΤ ΠΟΥΡΣΑΝΙΔΗΣ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ 

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄-ΑΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ
ΣΑΛΤΣΙΔΗΣ ΚΟΥΤΣΙΚΑΝΙΔΗΣ ΛΙΑΚΟΣ ΒΡΟΥΖΟΣ ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΗΣ 

ΡΟΜΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ Β’  ΔΑΚ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΛΚΙΔΗΣ Β ΛΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΚΟΥΦΑΣ ΡΟΥΜΕΛΗΣ 

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ Β΄-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006 ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ
ΣΕΣΕΝΤΟΣ ΝΑΤΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΑΚΟΓΛΟΥ Δ ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ 

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΡΕΠΩ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 12η  Β΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ        
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΚΥΡΙΑΚΗ  10-12-2023  15:00

ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ-Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ ΒΡΥΑΣ
ΝΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΛΚΙΔΗΣ Β ΛΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ 

ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ-ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ ΛΟΦΟΥ
ΣΑΛΤΣΙΔΗΣ ΣΤΑΦΥΔΑΣ Ε ΡΑΝΤΑΝΙ Μ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ 

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ -ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ
ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ Γ ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ 

ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
ΜΕΓΑΣ ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ Β ΚΟΥΤΣΙΚΑΝΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ  ΚΩΤΟΥΛΗΣ 

ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ 3-0 α/α

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου