Κυριακή 21 Νοεμβρίου 2021

Πιερικός - Καβάλα 7-0 Άνετη νίκη και το βλέμμα στην Αριδαία

Ο Πιερικός επικράτησε με άνεση της Καβάλας με 7-0, με τους φιλοξενούμενους, να παραμένουν στους μηδέν πόντους και τους γηπεδούχους να ανεβαίνουν στους τέσσερις πόντους.

Γ΄Εθνική: Έμεινε στο μηδεν το Νέο Κεραμίδι - Αποτελέσματα, βαθμολογία, επόμενη αγωνιστική

Γ΄ Εθνική - 3ος όμιλος

Αποτελέσματα 5ης αγωνιστικής

Super League 2: Νίκη του Πιερικού επι της Καβάλας - Αποτελέσματα, βαθμολογία, επόμενη αγωνιστική

Super League 2 - Όμιλος Βορρά

Αποτελέσματα 3ης αγωνιστικής

Τα σημερινά αποτελέσματα στα γήπεδα της ΕΠΣ Πιερίας

Β΄ ΕΠΣ Πιερίας

Αποτελέσματα 7ης αγωνιστικής

ΓΑΣ Σβορώνου: Συγχαρητήρια Ζαχαρία και Ετέρη να σας ζήσει!

Ο πρόεδρος, η διοίκηση, οι προπονητές και οι παίκτες του Γ.Α.Σ Σβορώνου θα θέλαμε να ευχηθούμε τα καλύτερα στο Ζαχαρία Δημητρουλόπουλο και την σύζυγο του Ετέρη,  η οποία πριν λίγες ώρες έφερε στον κόσμο ένα υγιέστατο κοριτσάκι.

Έσωσε το βαθμό της ισοπαλίας στο 90+5’ ο κακός Δίας, 1-1 με τον Άρη Κοκκινοπλιτών

Με τον Γιώργο Ευαγγελόπουλο να βρίσκει δίχτυα στο πέμπτο λεπτό των καθυστερήσεων και να σώζει το βαθμό της ισοπαλίας για την ομάδα του, ο κακός Δίας Δίου αναδείχθηκε ισόπαλος 1-1 με τον Άρη Κοκκινοπλιτών εντός έδρας σε αναμέτρηση που διεξήχθη στο πλαίσιο της 7ης αγωνιστικής της Α’ ΕΠΣ Πιερίας χάνοντας έτσι την ευκαιρία να εδραιωθεί στη 2η θέση τουβαθμολογικού πίνακα.