Παρασκευή, 8 Οκτωβρίου 2021

SL2: Το πρόγραμμα και οι ημερομηνίες των αγωνιστικών

 Εγιναν γνωστές οι ημερομηνίες των αγωνιστικών της Super League 2 2021-22. 

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 

1η (17/10) 16η (20/1)

Ολυμπιακός Β - Τρίκαλα

Απόλλων Λάρισας - Βέροια

Πιερικός - Θεσπρωτός

ΑΕΛ - ΠΑΟΚ Β

Απόλλων Πόντου - Αλμωπός Αριδαίας

Ηρακλής - Αν. Καρδίτσας

Νίκη Βόλου - Ξάνθη

Πανσερραϊκός - Ολυμπιακός Βόλου

2η (24/10) 17η (6/2)

Βέροια - Ολυμπιακός Β

Θεσπρωτός - Απόλλων Λάρισας

ΠΑΟΚ Β ΄ - Πιερικός

Αλμωπός Αριδαίας - ΑΕΛ

Αν. Καρδίτσας - Απόλλων Πόντου

Ξάνθη - Ηρακλής

Ολυμπιακός Βόλου - Νίκη Βόλου

Τρίκαλα - Πανσερραϊκός


3η (31/10) 18η (13/2)

Ολυμπιακός Β - Θεσπρωτός

Απόλλων Λάρισας - ΠΑΟΚ Β

Πιερικός - Αλμωπός Αριδαίας

ΑΕΛ - Αν. Καρδίτσας

Απόλλων Πόντου - Ξάνθη

Ηρακλής - Ολυμπιακός Βόλου

Νίκη Βόλου - Πανσερραϊκός

Τρίκαλα - Βέροια


4η (7/11) 19η (20/2)

ΠΑΟΚ Β - Ολυμπιακός Β

Θεσπρωτός - Βέροια

Νίκη Βόλου - Τρίκαλα

Πανσερραϊκός - Ηρακλής

Ολυμπιακός Βόλου - Απόλλων Πόντου

Ξάνθη - ΑΕΛ

Αν. Καρδίτσας - Πιερικός

Αλμωπός Αριδαίας - Απόλλων Λάρισας


5η (14/11) 20ή (27/2)

Ολυμπιακός Β - Αλμωπός Αριδαίας

Απόλλων Λάρισας - Αν. Καρδίτσας

Πιερικός - Ξάνθη

ΑΕΛ - Ολυμπιακός Βόλου

Απόλλων Πόντου - Πανσερραϊκός

Ηρακλής - Νίκη Βόλου

Τρίκαλα - Θεσπρωτός

Βέροια - ΠΑΟΚ Β


6η (21/11) 21η (6/3)

Αν. Καρδίτσας - Ολυμπιακός Β

Αλμωπός Αριδαίας - Βέροια

ΠΑΟΚ Β - Θεσπρωτός

Ηρακλής - Τρίκαλα

Νίκη Βόλου - Απόλλων Πόντου

Πανσερραϊκός - ΑΕΛ

Ολυμπιακός Βόλου - Πιερικός

Ξάνθη - Απόλλων Λάρισας


7η (28/11) 22η (13/3)

Ολυμπιακός Β - Ξάνθη

Απόλλων Λάρισας - Ολυμπιακός Βόλου

Πιερικός - Πανσερραϊκός

ΑΕΛ - Νίκη Βόλου

Απόλλων Πόντου - Ηρακλής

Τρίκαλα - ΠΑΟΚ Β

Θεσπρωτός - Αλμωπός Αριδαίας

Βέροια - Αν. Καρδίτσας


8η (5/12) 23η (20/3)

Ολυμπιακός Βόλου - Ολυμπιακός Β

Ξάνθη - Βέροια

Αν. Καρδίτσας - Θεσπρωτός

Αλμωπός Αριδαίας - ΠΑΟΚ Β

Απόλλων Πόντου - Τρίκαλα

Ηρακλής - ΑΕΛ

Νίκη Βόλου - Πιερικός

Πανσερραϊκός - Απόλλων Λάρισας


9η (12/12) 24η (27/3)

Ολυμπιακός Β - Πανσερραϊκός

Απόλλων Λάρισας - Νίκη Βόλου

Πιερικός - Ηρακλής

ΑΕΛ - Απόλλων Πόντου

Τρίκαλα - Αλμωπός Αριδαίας

ΠΑΟΚ Β - Αν. Καρδίτσας

Θεσπρωτός - Ξάνθη

Βέροια - Ολυμπιακός Βόλου


10η (19/12) 25η (30/3)

Νίκη Βόλου - Ολυμπιακός Β

Πανσερραϊκός - Βέροια

Ολυμπιακός Βόλου - Θεσπρωτός

Ξάνθη - ΠΑΟΚ Β

Αν. Καρδίτσας - Αλμωπός Αριδαίας

ΑΕΛ - Τρίκαλα

Απόλλων Πόντου - Πιερικός

Ηρακλής - Απόλλων Λάρισας


11η (29/12) 26η (3/4)

Ολυμπιακός Β - Ηρακλής

Απόλλων Λάρισας - Απόλλων Πόντου

Πιερικός - ΑΕΛ

Τρίκαλα - Αν. Καρδίτσας

Αλμωπός Αριδαίας - Ξάνθη

ΠΑΟΚ Β - Ολυμπιακός Βόλου

Θεσπρωτός - Πανσερραϊκός

Βέροια - Νίκη Βόλου


12η (5/1) 27η (10/4)

Απόλλων Πόντου - Ολυμπιακός Β

Ηρακλής - Βέροια

Νίκη Βόλου - Θεσπρωτός

Πανσερραϊκός - ΠΑΟΚ Β

Ολυμπιακός Βόλου - Αλμωπός Αριδαίας

Ξάνθη - Αν. Καρδίτσας

Πιερικός - Τρίκαλα

ΑΕΛ - Απόλλων Λάρισας


13η (9/1) 28η (17/4)

Ολυμπιακός Β - ΑΕΛ

Απόλλων Λάρισας - Πιερικός

Τρίκαλα - Ξάνθη

Αν. Καρδίτσας - Ολυμπιακός Βόλου

Αλμωπός Αριδαίας - Πανσερραϊκός

ΠΑΟΚ Β - Νίκη Βόλου

Θεσπρωτός - Ηρακλής

Βέροια - Απόλλων Πόντου


14η (16/1) 29η (27/4)

Πιερικός - Ολυμπιακός Β΄

ΑΕΛ - Βέροια

Απόλλων Πόντου - Θεσπρωτός

Ηρακλής - ΠΑΟΚ Β

Νίκη Βόλου - Αλμωπός Αριδαίας

Πανσερραϊκός - Αν. Καρδίτσας

Ολυμπιακός Βόλου - Ξάνθη

Απόλλων Λάρισας - Τρίκαλα


15η (23/1) 30ή (1/5)

Ολυμπιακός Β - Απόλλων Λάρισας

Τρίκαλα - Ολυμπιακός Βόλου

Ξάνθη - Πανσερραϊκός

Αν. Καρδίτσας - Νίκη Βόλου

Αλμωπός Αριδαίας - Ηρακλής

ΠΑΟΚ Β - Απόλλων Πόντου

Θεσπρωτός - ΑΕΛ

Βέροια - Πιερικός

www.liganews.gr

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου