Σάββατο, 2 Οκτωβρίου 2021

Οι αθλητικές μεταδόσεις του Σαββάτου (2/10)

Οι τηλεοπτικές αθλητικές μεταδόσεις του Σαββάτου 2 Οκτωβρίου 

 10:30 COSMOTE SPORT 5 HD

WRC Φινλανδία


11:30 COSMOTE SPORT 5 HD

WRC 2021 Φινλανδία


12:00 Novasports 3HD

Ολυμπιακός Κ19 – Παναθηναϊκός Κ19 Super League


12:30 ΕΡΤ3

Πρωτάθλημα Χάντμπολ Α1 Ανδρών


13:00 COSMOTE SPORT 4 HD

Καρσίγιακα – Μπαχτσεσεχίρ Τουρκικό Πρωτάθλημα


14:30 COSMOTE SPORT 1 HD

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Έβερτον Πρέμιερ Λιγκ


14:30 Novasports 2HD

Κόβεντρι – Φούλαμ EFL Championship


15:00 Novasports 1HD

Οσασούνα – Ράγιο Βαγιεκάνο La Liga


15:30 COSMOTE SPORT 9 HD

Μπεσίκτας – Αναντολού Εφές Τουρκικό Πρωτάθλημα


16:00 COSMOTE SPORT 5 HD

Σαλερνιτάνα – Τζένοα Serie A


16:00 COSMOTE SPORT 6 HD

ATP 250 Sofia Open


16:00 COSMOTE SPORT 2 HD

Βόλος ΝΠΣ – Αστέρας Τρίπολης Super League


16:30 Novasports 6HD

Χέρτα – Φράιμπουργκ Bundesliga


16:30 Novasports 5HD

Στουτγάρδη – Χόφενχαϊμ Bundesliga


16:30 Novasports 4HD

Βόλφσμπουργκ – Γκλάντμπαχ Bundesliga


16:30 Novasports 3HD

Ντόρτμουντ – Αουγκσμπουργκ Bundesliga


16:55 COSMOTE SPORT 7 HD

Moto3 Americas – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3


17:00 COSMOTE SPORT 4 HD

Λιντς – Γουότφορντ Πρέμιερ Λιγκ


17:00 COSMOTE SPORT 8 HD

Μπέρνλι – Νόριτς Πρέμιερ Λιγκ


17:00 COSMOTE SPORT 3 HD

Τσέλσι – Σαουθάμπτον Πρέμιερ Λιγκ


17:00 ΕΡΤ3

ΠΑΟΚ – Λαύριο Stoiximan Basket League


17:00 ΕΡΤ Sports 1

Λάρισα – Κολοσσός Ρόδου Basket League


17:00 Novasports Start

Κάρντιφ – Ρέντινγκ EFL Championship


17:15 Novasports 1HD

Μαγιόρκα – Λεβάντε La Liga


17:50 COSMOTE SPORT 7 HD

MotoGP Americas – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3


18:00 COSMOTE SPORT 6 HD

ATP 250 Sofia Open


18:00 Novasports 2HD

Μονπελιέ – Στρασμπούρ Ligue 1


18:25 COSMOTE SPORT 5 HD

WRC Φινλανδία


18:50 COSMOTE SPORT 7 HD

Moto2 Americas – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3


19:00 COSMOTE SPORT 4 HD

Μούρθια – Μάλαγα ACB Liga Endesa


19:00 COSMOTE SPORT 9 HD

Ντιναμό Μόσχας – Κρασνοντάρ Ρωσικό Πρωτάθλημα


19:00 COSMOTE SPORT 2 HD

Τορίνο – Γιουβέντους Serie A


19:30 COSMOTE SPORT 1 HD

Μπράιτον – Άρσεναλ Πρέμιερ Λιγκ


19:30 Novasports 4HD

Κάντιθ – Βαλένθια La Liga


19:30 Novasports 3HD

Λειψία – Μπόχουμ Bundesliga


20:00 COSMOTE SPORT 5 HD

WRC Φινλανδία


20:00 COSMOTE SPORT 8 HD

Πόρτο – Πάσος Φερέιρα Liga Portugal


20:00 ΕΡΤ3

Περιστέρι – Προμηθέας Basket League


20:30 COSMOTE SPORT 7 HD

Moto3 Μηχανοκίνητα


20:30 Novasports Prime

Άρης – Απόλλων Σμύρνης Super League


21:00 COSMOTE SPORT 9 HD

WTA 500 Chicago Fall Tennis Classic


21:25 COSMOTE SPORT 7 HD

MotoGP Americas – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 4


21:30 Novasports 3HD

Νυρεμβέργη – Ανόβερο Bundesliga 2


21:45 COSMOTE SPORT 4 HD

Μπούργκος – Ανδόρα ACB Liga Endesa


21:45 COSMOTE SPORT 3 HD

Σασουόλο – Ίντερ Serie A


22:00 Novasports 2HD

Νις – Μπρεστ Ligue 1


22:00 Novasports 1HD

Ατλέτικο Μαδρίτης – Μπαρτσελόνα La Liga


22:05 COSMOTE SPORT 7 HD

MotoGP


22:30 COSMOTE SPORT 8 HD

Αρούκα – Σπόρτινγκ Λισαβόνας Liga Portugal


23:00 COSMOTE SPORT 9 HD

WTA 500 Chicago Fall Tennis Classic


23:05 COSMOTE SPORT 7 HD

Moto2

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου