Παρασκευή, 24 Σεπτεμβρίου 2021

Γ΄ΕΠΣ Πιερίας: Το πρόγραμμα της περιόδου 2021-2022

 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

2021-2022 KANONIKΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ

Γ'  ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

1 η αγωνιστική

1 Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ

2 ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ - Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ

3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄

4 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978 - Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ

5 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ

6 ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ - ΚΑΤΕΡΙΝΗ F.C.

2 η αγωνιστική

1 ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ - ΚΑΤΕΡΙΝΗ F.C.

2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ - Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ

3 Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ - ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ

4 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ

5 ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ

6 Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978

3 η αγωνιστική

1 Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄

2 ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ - Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ

3 ΚΑΤΕΡΙΝΗ F.C. - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ

4 ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978

5 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ

6 ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ - Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ

4 η αγωνιστική

1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ - Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ

2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ

3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978 - ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ

4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ - Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ

5 Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ

6 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄ - ΚΑΤΕΡΙΝΗ F.C.

5 η αγωνιστική

1 Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄

2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ - Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ

3 ΚΑΤΕΡΙΝΗ F.C. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ

4 ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978

5 ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ - ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ

6 Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ

6 η αγωνιστική

Παρασκευή, 24 Σεπτεμβρίου 2021 Σελίδα 1 από 4

 

Α/Α ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ - ΚΑΤΕΡΙΝΗ F.C.

2 Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄

3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978 - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ

4 Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ

5 ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ

6 ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ - Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ

7 η αγωνιστική

1 Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ

2 ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ

3 ΚΑΤΕΡΙΝΗ F.C. - Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ

4 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ - ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ

5 Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ

6 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978

8 η αγωνιστική

1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ

2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ - Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ

3 ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄

4 Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ - Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ

5 ΚΑΤΕΡΙΝΗ F.C. - ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ

6 ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ

9 η αγωνιστική

1 Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ

2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄ - ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ

3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978 - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ

4 ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ

5 Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ - ΚΑΤΕΡΙΝΗ F.C.

6 ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ - ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ

10 η αγωνιστική

1 ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ

2 Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ

3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄

4 ΚΑΤΕΡΙΝΗ F.C. - Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ

5 ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ

6 Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978

11 η αγωνιστική

1 ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ - Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ

2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ

3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978 - ΚΑΤΕΡΙΝΗ F.C.

4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ

5 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ

6 Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ

12 η αγωνιστική

1 ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ - Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ

2 Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ

Παρασκευή, 24 Σεπτεμβρίου 2021 Σελίδα 2 από 4

 

Α/Α ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

3 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ

4 Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978

5 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ

6 ΚΑΤΕΡΙΝΗ F.C. - ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ

13 η αγωνιστική

1 ΚΑΤΕΡΙΝΗ F.C. - ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ

2 Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ

3 ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ - Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ

4 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄

5 ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ

6 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978 - Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ

14 η αγωνιστική

1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄ - Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ

2 Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ

3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ - ΚΑΤΕΡΙΝΗ F.C.

4 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978 - ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ

5 ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ

6 Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ

15 η αγωνιστική

1 Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ

2 ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ

3 ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978

4 Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ

5 ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ - Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ

6 ΚΑΤΕΡΙΝΗ F.C. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄

16 η αγωνιστική

1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄ - Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ

2 Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ

3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ - ΚΑΤΕΡΙΝΗ F.C.

4 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978 - ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ

5 ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ

6 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ - Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ

17 η αγωνιστική

1 ΚΑΤΕΡΙΝΗ F.C. - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ

2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄ - Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ

3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978

4 ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ - Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ

5 ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ - ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ

6 Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ

18 η αγωνιστική

1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ - Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ

2 ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ

3 Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ - ΚΑΤΕΡΙΝΗ F.C.

4 ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ

Παρασκευή, 24 Σεπτεμβρίου 2021 Σελίδα 3 από 4

 

Α/Α ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

5 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ - Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ

6 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄

19 η αγωνιστική

1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978

2 Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ

3 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄ - ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ

4 Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ - Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ

5 ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ - ΚΑΤΕΡΙΝΗ F.C.

6 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ

20 η αγωνιστική

1 Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ - Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ

2 ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄

3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978

4 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ

5 ΚΑΤΕΡΙΝΗ F.C. - Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ

6 ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ

21 η αγωνιστική

1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ - ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ

2 ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ - Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ

3 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ

4 Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - ΚΑΤΕΡΙΝΗ F.C.

5 ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ

6 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978 - Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ

22 η αγωνιστική

1 Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ - ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ

2 ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ

3 ΚΑΤΕΡΙΝΗ F.C. - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978

4 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ

5 ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄

6 Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ - Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ


Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου