Κυριακή, 19 Σεπτεμβρίου 2021

Οι αθλητικές μεταδόσεις της Κυριακής (19/9)

Το πρόγραμμα των αθλητικών τηλεοπτικών μεταδόσεων της Κυριακής 19 Σεπτεμβρίου

10:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ελλάδα – Λιθουανία Davis Cup


10:05 COSMOTE SPORT 5 HD Moto2 Ρίμινι Προθέρμανση


10:30 ΕΡΤ Sports 1 Ευρωπαϊκό Κύπελλο TOP-16 Πινγκ Πονγκ


10:35 COSMOTE SPORT 5 HD MotoGP Ρίμινι Προθέρμανση


11:45 COSMOTE SPORT 5 HD Moto3 Ρίμινι Αγώνας


12:00 ΕΡΤ Sports 2 13ο τουρνουά αγώνας Pick-Πάτρα Αγώνες καρτ


13:05 COSMOTE SPORT 5 HD Moto2 Ρίμινι Αγώνας


13:30 COSMOTE SPORT 4 HD Φουενλαμπράδα – Γκραν Κανάρια ACB Liga Endesa


13:30 COSMOTE SPORT 7 HD Έμπολι – Σαμπντόρια Serie A


14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Νταντί Γιουνάιτεντ – Νταντί Scottish Premiership


14:00 Novasports Prime Νις – Μονακό Ligue 1


14:30 COSMOTE SPORT 5 HD MotoGP Ρίμινι Αγώνας


14:30 Novasports Start Ζανκτ Πάουλι – Ινγκολσταντ Bundesliga 2


14:30 Novasports 5HD Σεντ Τρούιντεν – Γκενκ Βελγικό πρωτάθλημα


15:00 Novasports 1HD Μαγιόρκα – Βιγιαρεάλ La Liga


15:05 COSMOTE SPORT 8 HD Rallycross Λετονία 2 – World RX/RX1


15:30 Novasports 4HD Αϊντχόφεν – Φέγενορντ Eredivisie


16:00 COSMOTE SPORT 4 HD Μπράιτον – Λέστερ Πρέμιερ Λιγκ


16:00 COSMOTE SPORT 7 HD Βενέτσια – Σπέτσια Serie A


16:00 COSMOTE SPORT 3 HD Απόλλων Σμύρνης – Βόλος Super League


16:00 COSMOTE SPORT 1 HD Γουέστ Χαμ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Πρέμιερ Λιγκ


16:25 COSMOTE SPORT 5 HD Moto-E World Championship 2021 Μιζάνο, Σαν Μαρίνο – 2ος αγώνας


16:30 Novasports 3HD Στουτγάρδη – Μπάγερ Λεβερκούζεν Bundesliga 2


17:00 COSMOTE SPORT 9 HD Λίβινγκστον – Σέλτικ Scottish Premiership


17:00 ΕΡΤ3 Τουρνουά Παύλος Γιαννακόπουλος Παρτιζάν-Ουλμ Μικρός τελικός


17:00 COSMOTE SPORT 8 HD Rallycross Μηχανοκίνητα


17:00 COSMOTE SPORT 6 HD Αμβούργο – Ράιν Νέκαρ Liqui Moly Bundesliga


17:15 Novasports 1HD Ρεάλ Σοθιεδάδ – Σεβίλλη La Liga


18:00 Novasports 4HD Μαρσέιγ – Ρεν Ligue 1


18:15 COSMOTE SPORT 2 HD ΟΦΗ – ΑΕΚ Super League


18:15 Novasports 2HD Ατρόμητος – Παναιτωλικός Super League


18:30 COSMOTE SPORT 7 HD Τότεναμ – Τσέλσι Πρέμιερ Λιγκ


18:30 Novasports 3HD Ντόρτμουντ – Ουνιόν Βερολίνου Bundesliga


18:30 COSMOTE SPORT 1 HD Τότεναμ – Τσέλσι Πρέμιερ Λιγκ


19:00 COSMOTE SPORT 4 HD Σότσι – Ντιναμό Μόσχας Ρωσικό Πρωτάθλημα


19:00 COSMOTE SPORT 8 HD Λάτσιο – Κάλιαρι Serie A


19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Βερόνα – Ρόμα Serie A


19:00 COSMOTE SPORT 6 HD Σότσι – Ντιναμό Μόσχας Ρωσικό Πρωτάθλημα


19:00 COSMOTE SPORT 9 HD Λάτσιο – Κάλιαρι Serie A


19:30 Novasports 5HD Σταντάρ Λιέγης – Άντερλεχτ Βελγικό πρωτάθλημ


19:30 Novasports 1HD Ρεάλ Μπέτις – Εσπανιόλ La Liga


19:30 COSMOTE SPORT 4 HD Ρεάλ Μαδρίτης – Μπούργκος ACB Liga Endesa


20:00 COSMOTE SPORT 6 HD Πόρτο – Μορεϊρένσε Liga Portugal


20:00 ΕΡΤ2 Τουρνουά Παύλος Γιαννακόπουλος Παναθηναϊκός-Εφές τελικός


20:00 COSMOTE SPORT 9 HD Πόρτο – Μορεϊρένσε Liga Portugal


20:30 COSMOTE SPORT 1 HD ΠΑΣ Λαμία – Ολυμπιακός Super League


20:30 Novasports 3HD Βόλφσμπουργκ – Άιντραχτ Φρανκφούρτης Bundesliga


20:30 Novasports Prime Αστέρας Τρίπολης – ΠΑΟΚ Super League


21:30 ΕΡΤ3 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ανδρών Βόλεϊ


21:30 Novasports 5HD Πάρμα – Κρεμονέζε Serie B


21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Γιουβέντους – Μίλαν Serie A


21:45 Novasports 2HD Παρί Σεν Ζερμέν – Λιόν Ligue 1


22:00 COSMOTE SPORT 4 HD Ουάσινγκτον Μίστικς – Μινεσότα Λινξ WNBA


22:00 Novasports 1HD Βαλένθια – Ρεάλ Μαδρίτης La Liga


22:30 COSMOTE SPORT 8 HD Εστορίλ – Σπόρτινγκ Λισαβόνας Liga Portugal


23:05 Novasports 3HD Φιλαντέλφια – Ορλάντο MLS

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου