Σάββατο, 3 Απριλίου 2021

Οι τηλεοπτικές αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (3/4)

 

Το πρόγραμμα του Σαββάτου 3 Απριλίου

12:00 ΕΡΤ3 Αστέρας Βλαχιώτη – Ρόδος Football League Ποδόσφαιρο


13:20 COSMOTE SPORT 5 HD Moto3 2021 TISSOT Grand Prix of Doha - Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3


14:00 COSMOTE SPORT 8 HD Μπόχουμ - Κίελo Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο


14:00 COSMOTE SPORT 7 HD Ενισέι - Ούνικς Καζάν VTB United League Μπάσκετ


14:15 COSMOTE SPORT 5 HD Moto2 2021 TISSOT Grand Prix of Doha - Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3


14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Τσέλσι - Γουέστ Μπρομ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο


14:45 ΕΡΤ3 Εργοτέλης - AO Τρίκαλα Greek Super League 2 Ποδόσφαιρο


15:00 COSMOTE SPORT 2 HD Γρανάδα – Βιγιαρεάλ Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο


15:00 Novasports 1HD Ατρόμητος - Απόλλων Σμύρνης Super League Πλέι άουτ Ποδόσφαιρο


15:10 COSMOTE SPORT 5 HD MotoGP 2021 TISSOT Grand Prix of Doha - Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3


16:00 ΕΡΤ Sports 2 Κολοσσός – Άρης Basket League Μπάσκετ


16:30 COSMOTE SPORT 4 HD Λεβερκούζεν - Σάλκε Bundesliga Ποδόσφαιρο


16:30 COSMOTE SPORT 9 HD Μάιντς - Αρμίνια Μπίλεφελντ Bundesliga Ποδόσφαιρο


16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Άουγκσμπουργκ – Χόφενχαϊμ Bundesliga Ποδόσφαιρο


16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Βόλφσμπουργκ – Κολωνία Bundesliga Ποδόσφαιρο


16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Ντόρτμουντ - Άιντραχτ Φρανκφούρτης Bundesliga Ποδόσφαιρο


17:00 COSMOTE SPORT 6 HD Λιντς - Σέφιλντ Γιουνάιτεντ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο


17:00 ΕΡΤ3 Μεσολόγγι - ΚΑΕ Λάρισα Basket League Μπάσκετ


17:00 ΕΡΤ Sports 1 Ιωνικός – ΠΑΟΚ Basket League Μπάσκετ


17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Ρεάλ Μαδρίτης – Έιμπαρ Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο


17:15 Novasports 1HD ΟΦΗ - ΠΑΣ Γιάννινα Super League Πλέι άουτ Ποδόσφαιρο


17:25 COSMOTE SPORT 5 HD Moto3 2021 Μηχανοκίνητα


18:20 COSMOTE SPORT 5 HD Moto2 2021 Μηχανοκίνητα


19:15 COSMOTE SPORT 5 HD MotoGP 2021 TISSOT Grand Prix of Doha - Ελεύθερα Δοκιμαστικά 4


19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Λειψία - Μπάγερν Μονάχου Bundesliga Ποδόσφαιρο


19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Λέστερ - Μάντσεστερ Σίτι Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο


19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Οσασούνα – Χετάφε Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο


19:30 Novasports 3HD ΑΕΛ – Παναιτωλικός Super League Πλέι άουτ Ποδόσφαιρο


19:30 Novasports 1HD Λαμία – Βόλος Super League Πλέι άουτ Ποδόσφαιρο


19:55 COSMOTE SPORT 5 HD MotoGP 2021 Μηχανοκίνητα


20:00 COSMOTE SPORT 6 HD Άσλεϊ Μπάρτι - Μπιάνκα Αντρεέσκου Miami Open Τένις


20:00 ΕΡΤ3 ΑΕΚ - Λαύριο Basket League Μπάσκετ


21:30 COSMOTE SPORT 7 HD Γκλάντμπαχ – Φράιμπουργκ Bundesliga Ποδόσφαιρο


22:00 COSMOTE SPORT 1 HD Άρσεναλ – Λίβερπουλ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο


22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο


22:30 COSMOTE SPORT 8 HD Πόρτο - Σάντα Κλάρα Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Ποδόσφαιρο


22:30 OPEN TV Μπιλμπάο - Ρεάλ Σοσιεδάδ Κύπελλο Ισπανίας Ποδόσφαιρο

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου