Σάββατο, 24 Απριλίου 2021

Οι αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις του Σαββάτου 24/4

 Το πρόγραμμα του Σαββάτου 24 Απριλίου

10:15 COSMOTE SPORT 5 HD 

WRC Stojdraga Gornja Vas 1, Κροατία


11:05 COSMOTE SPORT 5 HD 

WRC Krasic Vrskovak 1, Κροατία


12:00 COSMOTE SPORT 5 HD 

WRC Vinksi Vrh Duga Resa 1, Κροατία


12:00 ΕΡΤ3 

Καβάλα – Βέροια Football League


12:00 Eurosport 1 

Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ Σνούκερ


13:45 ANT1 

Ο Δρόμος προς το Euro


14:00 Youtube

ΠΑΟΚ - Ολυμπιακός A1 Μπάσκετ Γυναικών


14:00 COSMOTE SPORT 8 HD 

Πάντερμπορν - Φορτούνα Ντίσελντορφ Bundesliga 2


14:00 Novasports 2HD 

Σεντ Ετιέν – Μπρεστ Ligue 1


14:30 ΕΡΤ3 

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο


14:30 COSMOTE SPORT 6 HD 

Γιανίκ Σίνερ - Στέφανος Τσιτσιπάς Barcelona Open


14:30 COSMOTE SPORT 1 HD 

Λίβερπουλ – Νιουκάσλ Πρέμιερ Λιγκ


14:30 Novasports 3HD 

Μπόρνμουθ – Μπρέντφορντ EFL Championship


15:00 COSMOTE SPORT 9 HD 

Γκορένιε Βελένιε – ΑΕΚ EHF European Cup


15:00 COSMOTE SPORT 2 HD 

Έλτσε – Λεβάντε Ισπανικό Πρωτάθλημα


15:00 Eurosport 2 

Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ Σνούκερ


15:00 Novasports 1HD 

ΠΑΣ Γιάννινα – Παναιτωλικός Super League


15:30 Eurosport 1 

Φόρμουλα Ε: Βαλένθια


16:00 

Τζένοα – Σπέτσια Serie A


16:10 ΕΡΤ3 

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, τελικός κρίκων Ενόργανη Γυμναστική


16:25 Eurosport 2 

Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ Σνούκερ


16:30 YouTube 

Παναθηναϊκός-ΠΑΣ Γιάννενα A1 Μπάσκετ Γυναικών


16:30 COSMOTE SPORT 5 HD 

Φράιμπουργκ – Χόφενχαϊμ Bundesliga


16:30 COSMOTE SPORT 4 HD 

Βόλφσμπουργκ – Ντόρτμουντ Bundesliga


16:30 COSMOTE SPORT 7 HD 

Ουνιόν Βερολίνου - Βέρντερ Βρέμης Bundesliga


16:30 COSMOTE SPORT 3 HD 

Μάιντς - Μπάγερν Μονάχου Bundesliga


16:30 COSMOTE SPORT 8 HD 

Σάλκε - Χέρτα Βερολίνου Bundesliga


17:00 COSMOTE SPORT 6 HD 

ATP 500 Barcelona Open


17:00 Eurosport 1 

Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ Σνούκερ


17:00 Novasports 4HD 

Γουότφορντ – Μίλγουολ EFL Championship


17:15 COSMOTE SPORT 2 HD 

Βαγιαδολίδ – Κάντιθ Ισπανικό Πρωτάθλημα


17:15 ΕΡΤ3 

Προμηθέας Πάτρας - Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ Basket League


17:15 Novasports 1HD 

ΑΕΛ – ΟΦΗ Super League


18:00 Novasports 3HD 

Μετς - Παρί Σεν Ζερμέν Ligue 1


19:00 Novasports 2HD 

Πάρμα – Κροτόνε Serie A


19:30 COSMOTE SPORT 3 HD 

Λεβερκούζεν - Άιντραχτ Φρανκφούρτης Bundesliga


19:30 COSMOTE SPORT 1 HD 

Γουέστ Χαμ – Τσέλσι Πρέμιερ Λιγκ


19:30 COSMOTE SPORT 2 HD 

Βαλένθια – Αλαβές Ισπανικό Πρωτάθλημα


19:30 Eurosport 1 

Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ Σνούκερ


19:30 Novasports 1HD 

Ατρόμητος – Λαμία Super League


19:45 Novasports 4HD 

Αϊντχόφεν – Χρόνιγκεν Eredivisie


20:00 COSMOTE SPORT 7 HD 

Νιου Γιορκ Νικς - Τορόντο Ράπτορς NBA


20:45 Eurosport 1 

Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ Σνούκερ


21:05 Novasports 2HD 

Νάσβιλ – Μόντρεαλ MLS


21:45 Novasports 1HD 

Σασουόλο – Σαμπντόρια Serie A


22:00 COSMOTE SPORT 1 HD 

Σέφιλντ Γιουνάιτεντ – Μπράιτον Πρέμιερ Λιγκ


22:00 COSMOTE SPORT 2 HD 

Ρεάλ Μαδρίτης – Μπέτις Ισπανικό Πρωτάθλημα


22:00 Eurosport 2 

PGA Tour Κλάσικ Νέας Ορλεάνης Γκολφ


22:30 COSMOTE SPORT 4 HD 

Μιλγουόκι Μπακς - Φιλαδέλφια 76ερς NBA

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου