Τρίτη, 20 Απριλίου 2021

Οι τηλεοπτικές αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (20/4)

Το πρόγραμμα της Τρίτης 20 Απριλίου

 12:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 2021 Barcelona Open Τένις

12:00 Eurosport 1 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ Σνούκερ

14:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 2021 Barcelona Open Τένις

15:00 ΕΡΤ3 Ηρακλής - Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ Basket League Μπάσκετ

15:00 Eurosport 2 Γύρος των Άλπεων Ποδηλασία

15:00 Eurosport 1 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ Σνούκερ

16:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 2021 Barcelona Open Τένις

16:25 Eurosport 1 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ Σνούκερ

18:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 2021 Barcelona Open Τένις

19:00 COSMOTE SPORT 5 HD Ούνικς Καζάν – Πάρμα VTB United League Μπάσκετ

19:30 COSMOTE SPORT 9 HD Γκρόιτερ Φιρτ – Μπράουνσβαϊγκ Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 7 HD Κολωνία – Λειψία Bundesliga Ποδόσφαιρο

19:30 Eurosport 1 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ Σνούκερ

19:45 Novasports 4HD Ρουμιγί Βαγιέρ – Τουλούζ Κύπελλο Γαλλίας Ποδόσφαιρο

20:00 Novasports 5HD Νόριτς – Γουότφορντ EFL Championship Ποδόσφαιρο

20.00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 2021 Barcelona Open Τένις

20:00 Novasports 3HD Αναντολού Εφές - Ρεάλ Μαδρίτης EuroLeague Μπάσκετ

20:45 Eurosport 1 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ Σνούκερ

21:00 Novasports Extra 1 Νιορ – Τρουά Ligue 2 Ποδόσφαιρο

21:15 ΕΡΤ Sports 1 Προ Ρέκο-Ολυμπιακός Champions League Πόλο

21:30 COSMOTE SPORT 8 HD Αρμίνια Μπίλεφελντ - Σάλκε Bundesliga Ποδόσφαιρο

21:30 COSMOTE SPORT 3 HD Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Άουγκσμπουργκ Bundesliga Ποδόσφαιρο

21:30 COSMOTE SPORT 2 HD Μπάγερν Μονάχου – Λεβερκούζεν Bundesliga Ποδόσφαιρο

21:45 Novasports 2HD Βερόνα – Φιορεντίνα Serie A Ποδόσφαιρο

21:45 Novasports 1HD Αρμάνι Μιλάνο - Μπάγερν Μονάχου EuroLeague Μπάσκετ

22:00 Novasports 4HD Κανέ Ρουσιγιόν – Μονπελιέ Κύπελλο Γαλλίας Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 7 HD Πάσος Φερέιρα – Φαρένσε Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 1 HD Τσέλσι – Μπράιτον Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου