Κυριακή, 18 Απριλίου 2021

Οι τηλεοπτικές αθλητικές μεταδόσεις της Κυριακής (18/4)

 

Το πρόγραμμα της Κυριακής 18 Απριλίου

13:30 Novasports 3HD Μίλαν – Τζένοα Serie A Ποδόσφαιρο

14:00 Novasports Extra 1 Παρί Σεν Ζερμέν – Σεντ Ετιέ Ligue 1 Πρωτάθλημα Γαλλίας Ποδόσφαιρο

14:00 Novasports 5HD Ρόδεραμ – Μπέρμιγχαμ Championship Ποδόσφαιρο

14:30 COSMOTE SPORT 8 HD Μπόχουμ – Ανόβερο Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο

14:45 ΕΡΤ3 Παναχαϊκή – Εργοτέλης Super League 2 Ποδόσφαιρο

15:00 COSMOTE SPORT 9 HD  Οσασούνα – Έλτσε Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

15:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ρεάλ Σοσιεδάδ – Σεβίλλη Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

15:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ Σνούκερ

15:00 Novasports 1HD Παναθηναϊκός – Άρης Super League Πλέι οφ Ποδόσφαιρο

15:15 COSMOTE SPORT 4 HD Τόφας – Νταρουσάφακα Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ

15:30 COSMOTE SPORT 6 HD Στέφανος Τσιτσιπάς – Αντρέι Ρούμπλεφ Τελικός Monte Carlo Masters Τένις

15:30 COSMOTE SPORT 1 HD Άρσεναλ – Φούλαμ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

16:00 ΕΡΤ2, COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 2021 – Ιταλικό Γκραν Πρι Αγώνας

16:00 Novasports Extra 1 Μπολόνια – Σπέτσια Serie A Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 5HD Λάτσιο – Μπενεβέντο Serie A Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 3HD Αταλάντα – Γιουβέντους Serie A Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD  Ντόρτμουντ – Βέρντερ Βρέμης Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 Eurosport 2 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ Σνούκερ

17:00 ΕΡΤ3 ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός Basket League Μπάσκετ

17:15  COSMOTE SPORT 9 HD Αλαβές – Ουέσκα Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Ατλέτικο Μαδρίτης – Έιμπαρ Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

17:15 Novasports 2HD ΑΕΚ – Αστέρας Τρίπολης Super League Πλέι οφ Ποδόσφαιρο

17:50 COSMOTE SPORT 7 HD  Red Bull MotoGP Rookies Cup 2021 Πορτιμάο, Πορτογαλία – 2ος αγώνας

18:00 COSMOTE SPORT 1 HD Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Μπέρνλι Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

18:00 Novasports 5HD Τριέστε – Πέζαρο Lega Basket Μπάσκετ

18:15 Eurosport 1 Γύρος Βαλένθιας | 5ο ετάπ Παρίσι – Νίκαια Ποδηλασία

19:00 Novasports Extra 1 Σιντ Τρούιντεν – Άντερλεχτ Βελγικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:00 Novasports 4HD Άγιαξ – Φίτεσε Κύπελλο Ολλανδίας Ποδόσφαιρο

19:00 Novasports 3HD Τόρινο – Ρόμα Serie A Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 1HD ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός Super League Πλέι οφ Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 9 HD Κάντιθ – Θέλτα Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30 COSMOTE SPORT 8 HD Ρεάλ Μαδρίτης – Μπανταλόνα ACB Liga Endesa Μπάσκετ

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Νασιονάλ – Πόρτο Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Μπέτις – Βαλένθια Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:30 Eurosport 2 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ Σνούκερ

19:30 COSMOTE SPORT 6 HD Νασιονάλ – Πόρτο Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Ποδόσφαιρο

20:00 COSMOTE SPORT 4 HD Νιου Γιορκ Νικς – Νιου Όρλεανς Πέλικανς NBA Μπάσκετ

20:00 ΕΡΤ3 Φοίνικας Σύρου-Φίλιππος Βέροιας League Cup «Νίκος Σαμαράς» Τελικός Βόλεϊ

20:30 COSMOTE SPORT 1 HD Λέστερ – Σαουθάμπτον FA Cup Ποδόσφαιρο

20:45 Eurosport 1 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ Σνούκερ

21:45 Novasports 2HD  Νάπολι – Ίντερ Serie A Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 9 HD Λεβάντε – Βιγιαρεάλ Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD  Χετάφε – Ρεάλ Μαδρίτης Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 4HD Ίντερ Μαϊάμι – Λος Αντζελες Γκάλαξι MLS Ποδόσφαιρο

22:00 Eurosport 2 PGA Tour RBC Χέριτατζ Γκολφ

22:00 Novasports 3HD Ναντ – Λιόν Ligue 1 Πρωτάθλημα Γαλλίας Ποδόσφαιρο

22:30 COSMOTE SPORT 7 HD Μαϊάμι Χιτ – Μπρούκλιν Νετς NBA Μπάσκετ

02:30 COSMOTE SPORT 4 HD Νιου Όρλεανς Πέλικανς – Μπρούκλιν Νετς NBA Μπάσκετ

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου