Κυριακή, 7 Μαρτίου 2021

Οι τηλεοπτικές αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (7/3)

 

Το πρόγραμμα της Κυριακής 7 Μαρτίου

11:00 ΕΡΤ3 

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Κλειστού Στίβου Μέρα 3η


13:15 Novasports 3HD 

Άγιαξ – Χρόνιγκεν Eredivisie Ολλανδία Ποδόσφαιρο


13:30 COSMOTE SPORT 7 HD 

Μούρθια – Ρεάλ Μαδρίτης ACB Liga Endesa Μπάσκετ


13:30 ΕΡΤ Sports 4 

Εργοτέλης – Δόξα Δράμας Super League 2 Ποδόσφαιρο


13:30 Novasports Extra 1 

Ρόμα – Τζένοα Serie A Μπάσκετ


13:45 ΕΡΤ Sports 3 

ΑΕ Καραϊσκάκης – Ιεράπετρα Super League 2 Ποδόσφαιρο


14:00 COSMOTE SPORT 3 HD 

Γουέστ Μπρομ – Νιουκάστλ  Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο


14:15 COSMOTE SPORT 9 HD 

Μπελεντίγεσι – Αναντολού Εφές Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ


14:30 COSMOTE SPORT 8 HD 

Φορτούνα Ντίσελντορφ – Νυρεμβέργη Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο


14:45 ΕΡΤ Sports 1 

Χανιά – Λεβαδειακός  Super League 2 Ποδόσφαιρο


14:45 ΕΡΤ Sports 2 

Απόλλων Λάρισας – Τρίκαλα Super League 2 Ποδόσφαιρο


15:00 COSMOTE SPORT 5 HD 

Ουέσκα – Θέλτα  Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο


15:00 Novasports 1HD 

Ολυμπιακός – Λαμία Super League Ποδόσφαιρο


15:30 Novasports 4HD 

Φορτούνα Σιτάρντ – Αϊντχόφεν Eredivisie Ολλανδία Ποδόσφαιρο


15:30 ΕΡΤ3 

Κολοσσός H Hotels – ΚΑΕ Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ Basket League Μπάσκετ


16:00 COSMOTE SPORT 7 HD 

Λίβερπουλ – Φούλαμ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο


16:00 Novasports Extra 1 

Κροτόνε – Τορίνο Serie A Ποδόσφαιρο


16:00 Novasports 5HD 

Φιορεντίνα – Πάρμα  Serie A Ποδόσφαιρο


16:00 Novasports 3HD 

Βερόνα – Μίλαν Serie A Ποδόσφαιρο


16:30 COSMOTE SPORT 6 HD 

Φούκσοβιτς – Ρούμπλεφ ATP 500 2021 Τελικός ABN AMRO World Tennis Tournament Τένις


16:30 COSMOTE SPORT 3 HD 

Κολωνία – Βέρντερ Βρέμης Bundesliga Ποδόσφαιρο


17:00 Novasports 24 HD 

Κλαμπ Μπριζ – Ζούλτε Βάρεγκεμ Βελγικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο


17:15 COSMOTE SPORT 2 HD 

Ατλέτικο Μαδρίτης – Ρεάλ Μαδρίτης Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο


17:15 Novasports 2HD 

Παναιτωλικός – Βόλος Super League Ποδόσφαιρο


18:00 COSMOTE SPORT 9 HD 

Σπαρτάκ Μόσχας – Κρασνοντάρ Ρωσικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο


18:00 ΕΡΤ3 

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Κλειστού Στίβου Μέρα 3η


18:00 Novasports 4HD 

Τρέντο – Αρμάνι Μιλάνο Lega Basket Serie A Μπάσκετ


18:30 COSMOTE SPORT 1 HD 

Μάντσεστερ Σίτι – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο


19:00 COSMOTE SPORT 5 HD 

Φενέρμπαχτσε – Τουρκ Τέλεκομ Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ


19:00 COSMOTE SPORT 3 HD 

Αρμίνια Μπίλεφελντ-Ουνιόν Βερολίνου  Bundesliga Ποδόσφαιρο


19:00 Novasports 3HD 

Σαμπντόρια – Κάλιαρι  Serie A Ποδόσφαιρο


19:30 COSMOTE SPORT 7 HD 

Ρεάλ Σοσιεδάδ – Λεβάντε Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο


19:30 Novasports 1HD 

ΠΑΟΚ – Άρης Super League Ποδόσφαιρο


20:00 COSMOTE SPORT 8 HD 

ATP 250 2021 Argentina Open Τένις


20:00 ΕΡΤ Sports 1 

Ιωνικός – Λαύριο Basket League Μπάσκετ


20:00 COSMOTE SPORT 7 HD 

Ομπραντόιρο–Μπασκόνια ACB Liga Endesa Μπάσκετ


20:30 ΕΡΤ3 

Παναχαϊκή – Διαγόρας Super League 2


21:15 COSMOTE SPORT 1 HD 

Τότεναμ – Κρίσταλ Πάλας Πρέμιερ Λιγκ


21:45 Novasports 2HD 

Νάπολι – Μπολόνια Serie A


22:00 COSMOTE SPORT 2 HD 

Μπιλμπάο – Γρανάδα Ισπανικό Πρωτάθλημα


22:00 Novasports 5HD 

Κανέ – Μαρσέιγ Κύπελλο Γαλλίας Ποδόσφαιρο


23:00 COSMOTE SPORT 9 HD 

Texas Tech – Μπέιλορ NCAA Μπάσκετ


01:30 COSMOTE SPORT 4 HD

NBA All Star Taco Bell Skills Challenge


03:00 COSMOTE SPORT 4 HD

NBA All Star Game

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου