Σάββατο, 27 Μαρτίου 2021

Οι τηλεοπτικές αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (27/3)

Το πρόγραμμα του Σαββάτου 27 Μαρτίου: 

12:00 ΕΡΤ3 Super League 2020-2021 - Ποδόσφαιρο

12:00 ΕΡΤ3 Νίκη Βόλου - Αιγάλεω - Ποδόσφαιρο

12:20 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 2 2021 - Μηχανοκίνητα

12:20 COSMOTE SPORT 7 HD Moto3 2021 - Μηχανοκίνητα

13:15 COSMOTE SPORT 7 HD Moto2 2021 - Μηχανοκίνητα

13:50 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 2021 - Grand Prix Μπαχρέιν - Μηχανοκίνητα

14:00 ΕΡΤ Sports 1 Formula 1 - GP Μπαχρέιν - Μηχανοκίνητα

14:00 ΕΡΤ Sports 2 Διαγόρας Ρόδου - Λεβαδειακός - Ποδόσφαιρο

14:10 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP 2021 - Μηχανοκίνητα

14:15 COSMOTE SPORT 8 HD Τόφας - Γκαζιαντέπ - Μπάσκετ

14:45 ΕΡΤ3 Ξάνθη - Εργοτέλης - Ποδόσφαιρο

16:00 COSMOTE SPORT 1 HD Ρωσία - Σλοβενία - Ποδόσφαιρο

16:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μαυροβούνιο - Γιβραλτάρ - Ποδόσφαιρο

16:00 COSMOTE SPORT 9 HD ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Ούνικς Καζάν - Μπάσκετ

16:25 COSMOTE SPORT 7 HD Moto3 2021 - Μηχανοκίνητα

16:50 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 2021 - Grand Prix Μπαχρέιν - Μηχανοκίνητα

16:55 ΕΡΤ2 Formula 1 2021 - Grand Prix Μπαχρέιν - Μηχανοκίνητα

17:00 ΕΡΤ3 Άρης - ΑΕΚ - Μπάσκετ

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD 2021 ATP Masters 1000 - Τένις

17:00 ΕΡΤ Sports 1 Προμηθέας - Ιωνικός - Μπάσκετ

17:20 COSMOTE SPORT 7 HD Moto2 2021 - Μηχανοκίνητα

18:15 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP 2021 - Μηχανοκίνητα

18:35 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 2 2021 - Μηχανοκίνητα

18:55 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP 2021 - Μηχανοκίνητα

19:00 COSMOTE SPORT 1 HD Κροατία - Κύπρος - Ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ολλανδία - Λετονία - Ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Νορβηγία - Τουρκία - Ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 8 HD Λευκορωσία - Εσθονία - Ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 9 HD Βοσνία-Ερζεγοβίνη - Κόστα Ρίκα - Ποδόσφαιρο

20:00 ΕΡΤ3 Volley League Ανδρών 2020-21 - Βόλεϊ

20:00 ΕΡΤ3 ΚΑΕ Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ - Μεσολόγγι - Μπάσκετ

20:30 COSMOTE SPORT 6 HD 2021 ATP Masters 1000 - Τένις

21:45 COSMOTE SPORT 1 HD Σερβία - Πορτογαλία - Ποδόσφαιρο

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Τσεχία - Βέλγιο - Ποδόσφαιρο

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD Ιρλανδία - Λουξεμβούργο - Ποδόσφαιρο

21:45 COSMOTE SPORT 8 HD Σλοβακία - Μάλτα - Ποδόσφαιρο

21:45 COSMOTE SPORT 9 HD Μανρέσα - Ρεάλ Μαδρίτης - Μπάσκετ

22:00 COSMOTE SPORT 7 HD Διεθνής Φιλικός Αγώνας 2021 - Ποδόσφαιρο

22:00 ΕΡΤ Sports 1 Ισπανία U21 - Ιταλία U21 - Ποδόσφαιρο

23:15 COSMOTE SPORT 4 HD Μπέιλορ - Βιλανόβα Γουάιλντκατς - Μπάσκετ

28-03-2021

00:00 COSMOTE SPORT 6 HD 2021 ATP Masters 1000 - Τένις

04:00 COSMOTE SPORT 4 HD Νιου Όρλεανς Πέλικανς - Ντάλας Μάβερικς - Μπάσκετ

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου