Κυριακή, 21 Φεβρουαρίου 2021

Οι τηλεοπτικές αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (21/2)

 Το πρόγραμμα της Κυριακής 21/2

10:30 Eurosport 1

Νόβακ Τζόκοβιτς – Ντανίλ Μεντβέντεφ Τένις


13:15 Novasports 4HD 

Τβέντε – Φέγενορντ  Πρωτάθλημα Ολλανδίας Ποδόσφαιρο


13:30  Novasports 5HD 

Πάρμα – Ουντινέζε  Serie A Ποδόσφαιρο


14:00 COSMOTE SPORT 6 HD 

Γουέστ Χαμ – Τότεναμ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο


14:30 COSMOTE SPORT 9 HD 

Φούσε Βερολίνου – Ράιν Νέκαρ Liqui Moly Bundesliga  Χάντμπολ


14:30 COSMOTE SPORT 8 HD  

Φορτούνα Ντίσελντορφ – Ανόβερο Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο


14:30 COSMOTE SPORT 7 HD 

Άουγκσμπουργκ – Λεβερκούζεν  Bundesliga Ποδόσφαιρο


14:30 Novasports Extra 1 

Άντερλεχτ – Κόρτραικ Βελγικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο


14:45 ΕΡΤ3 

Ιωνικός – Λεβαδειακός Super League 2 Ποδόσφαιρο


14:45 ΕΡΤ Sports 1  

Τρίκαλα – Διαγόρας Super League 2 Ποδόσφαιρο


14:45 ΕΡΤ Sports 3 

Ξάνθη – Ιεράπετρα Super League 2 Ποδόσφαιρο


15:00 COSMOTE SPORT 2 HD 

Μπαρτσελόνα – Κάντιθ Ισπανικό Πρωτάθλημα


15:00 Novasports 3HD 

Βόλος – Απόλλων Σμύρνης Super League Ποδόσφαιρο


15:00 Novasports 1HD 

ΠΑΟΚ – Λαμία  Super League Ποδόσφαιρο


16:00 COSMOTE SPORT 1 HD  

Άστον Βίλα – Λέστερ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο


16:00 Novasports 4HD 

Μίλαν – Ίντερ Serie A Ποδόσφαιρο


16:30 COSMOTE SPORT 3 HD 

Χέρτα Βερολίνου – Λειψία  Bundesliga Ποδόσφαιρο Ποδόσφαιρο


17.00 ΕΡΤ 3 

Μαυροβούνιο-Ελλάδα Τελικός Προολυμπιακού τουρνουά ανδρών Πόλο


17:00 COSMOTE SPORT 7 HD 

Πάσος Φερέιρα – Βιτόρια Γκιμαράες Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Ποδόσφαιρο


17:15 COSMOTE SPORT 2 HD 

Ρεάλ Σοσιεδάδ – Αλαβές Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο


17:15 Novasports 2HD 

ΠΑΣ Γιάννινα – ΟΦΗ Super League Ποδόσφαιρο


17:45 Novasports 5HD 

Αϊντχόφεν – Φίτεσε Πρωτάθλημα Ολλανδίας Ποδόσφαιρο


18:00 COSMOTE SPORT 6 HD 

ΑΕΚ – CSM Βουκουρεστίου EHF European Cup Χάντμπολ


18:30 COSMOTE SPORT 1 HD  

Άρσεναλ – Μάντσεστερ Σίτι Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο


19:00 COSMOTE SPORT 3 HD 

Χόφενχαϊμ – Βέρντερ Βρέμης Bundesliga Ποδόσφαιρο


19:00  Novasports 3HD 

Αταλάντα – Νάπολι Serie A Ποδόσφαιρο


19:30 COSMOTE SPORT 2 HD 

Ουέσκα – Γρανάδα Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο


19:30 Novasports 1HD 

Ολυμπιακός – Άρης  Super League Ποδόσφαιρο


20:00 ΕΡΤ3 Π

ΑΟΚ – Παναθηναϊκός Volley League Ανδρών Βόλεϊ


20:00 COSMOTE SPORT 8 HD  

Μπράγκα – Τοντέλα Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Ποδόσφαιρο


21:00 COSMOTE SPORT 1 HD 

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Νιουκάσλ  Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο


21:00  Novasports 5HD 

Άγιαξ – Σπάρτα Ρότερνταμ  Πρωτάθλημα Ολλανδίας Ποδόσφαιρο


21:45 Novasports 4HD 

Αντβέρπ – Σιντ Τρούιντεν Βελγικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο


21:45 Novasports 2HD 

Μπενεβέντο – Ρόμα  Serie A Ποδόσφαιρο


22:00 COSMOTE SPORT 2 HD 

Μπιλμπάο – Βιγιαρεάλ Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο


22:00 Novasports 3HD 

Παρί Σεν Ζερμέν – Μονακό Πρωτάθλημα Γαλλίας Ποδόσφαιρο


22:15 COSMOTE SPORT 7 HD 

Φαρένσε – Μπενφίκα  Πρωτάθλημα Πορτογαλίας


22:30 COSMOTE SPORT 4 HD 

Νιου Όρλεανς Πέλικανς – Μπόστον Σέλτικς NBA Μπάσκετ


03:00 COSMOTE SPORT 4 HD

Λος Άντζελες Κλίπερς – Μπρούκλιν Νετς NBA Μπάσκετ

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου