Κυριακή, 22 Νοεμβρίου 2020

Το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων

Το πρόγραμμα της Κυριακής 22/11

 
11:05 Eurosport 1

Levi Τεχνική Κατάβαση Γυναικών – 1ο σκέλος Σκι


11:25 COSMOTE SPORT 5 HD

MotoGP προθέρμανση Πορτογαλία


ADVERTISING


11:55 COSMOTE SPORT 5 HD

Moto2 προθέρμανση Πορτογαλία


12:00 COSMOTE SPORT 9 HD

Ούνικς Καζάν – Χίμκι VTB United League


12:00 COSMOTE SPORT 8 HD

Γκαζιαντέπ – Αναντολού Εφές Τουρκικό Πρωτάθλημα


13:00 COSMOTE SPORT 7 HD

Ενισέι – Λοκομοτίβ Κουμπάν VTB United League


13:05 COSMOTE SPORT 5 HD

Moto3 Πορτογαλία


13:15 Novasports 3HD

Άγιαξ – Χεράκλες Eredivisie


13:30 COSMOTE SPORT 4 HD

Εστουντιάντες – Μάλαγα ACB Liga Endessa


13:30 Novasports 2HD


Φιορεντίνα – Μπενεβέντο Serie A


14:00 COSMOTE SPORT 3 HD

Φούλαμ – Έβερτον Πρέμιερ Λιγκ


14:05 Eurosport 1

Levi Τεχνική Κατάβαση Γυναικών – 2ο σκέλος Σκι


14:30 COSMOTE SPORT 5 HD

MotoGP Πορτογαλία


14:30 COSMOTE SPORT 9 HD

Φλένσμπουργκ – Στουτγκάρδη Bundesliga χάντμπολ


14:30 COSMOTE SPORT 8 HD

Αμβούργο – Μπόχουμ Bundesliga 2


14:45 Eurosport 2

Όπεν Β. Ιρλανδίας Σνούκερ


15:00 COSMOTE SPORT 2 HD

Έιμπαρ – Χετάφε Ισπανικό Πρωτάθλημα


15:00 Novasports 1HD

ΑΕΚ – ΑΕΛ Super League


15:30 Novasports 5HD

Φορτούνα Σιτάρντ – Φέγενορντ Eredivisie


16:00 COSMOTE SPORT 1 HD

Σέφιλντ Γιουνάιτεντ – Γουέστ Χαμ Πρέμιερ Λιγκ


16:00 Novasports 5HD

Σαμπντόρια – Μπολόνια Serie A


16:00 Novasports 24 HD

Βερόνα – Σασουόλο Serie A


16:00 Novasports 4HD

Ρόμα – Πάρμα Serie A


16:00 Novasports 3HD

Ίντερ – Τορίνο Serie A


16:05 COSMOTE SPORT 5 HD

Moto2 Πορτογαλία


16:30 COSMOTE SPORT 4 HD

Μπεσίκτας – Τόφας Τουρκικό Πρωτάθλημα


16:30 COSMOTE SPORT 3 HD

Φράιμπουργκ – Μάιντς Bundesliga


16:50 Eurosport 1

Βίσλα Μεγάλος λόφος 134 (Ανδρών) Σκι


17:00 ΕΡΤ

Ηρακλής – Περιστέρι Basket League


17:00 ΕΡΤ Sports 1

Λαύριο – Ιωνικός Basket League


17:15 COSMOTE SPORT 2 HD

Κάντιθ – Ρεάλ Σοσιεδάδ Ισπανικό Πρωτάθλημα


17:15 Novasports 2HD

Παναιτωλικός – Άρης Super League


17:45 Novasports 5HD

Τβέντε – Αϊντχόφεν Eredivisie


18:30 COSMOTE SPORT 1 HD

Λιντς – Άρσεναλ Πρέμιερ Λιγκ


19:00 COSMOTE SPORT 3 HD

Κολωνία – Ουνιόν Βερολίνου Bundesliga


19:00 Novasports 3HD

Ουντινέζε – Τζένοα Serie A


19:15 Novasports 4HD

Σαρλερουά – Γάνδη Βελγικό πρωτάθλημα


19:30 COSMOTE SPORT 4 HD

Σαραγόσα – Μπαρτσελόνα ACB Liga Endessa


19:30 COSMOTE SPORT 2 HD

Γρανάδα – Βαγιαδολίδ Ισπανικό Πρωτάθλημα


19:30 ΕΡΤ

Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – Κολοσσός Basket League


19:30 Novasports 1HD

ΠΑΟΚ – ΠΑΣ Γιάννινα Super League


20:00 COSMOTE SPORT 6 HD

Nitto ATP Finals 2020 – Λονδίνο Τελικός τένις


20:45 Eurosport 1

Όπεν Β. Ιρλανδίας Σνούκερ


21:15 COSMOTE SPORT 1 HD

Λίβερπουλ – Λέστερ Πρέμιερ Λιγκ


21:45 Novasports 2HD

Νάπολι – Μίλαν Serie A


22:00 COSMOTE SPORT 2 HD

Αλαβές – Βαλένθια Ισπανικό Πρωτάθλημα


22:00 Novasports 3HD

Λιλ – Λοριάν Ligue 1


23:25 Novasports 4HD

Κάνσας – Σαν Χοσέ MLS

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου