Κυριακή, 25 Οκτωβρίου 2020

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας - Κυριακή 25/10

Το σημερινό πρόγραμμα - Κυριακή 25/10

10:40 Eurosport 1 

Παρίσι – Ρουμπέ Ποδηλασία


10:55 COSMOTE SPORT 7 HD 

Moto2 προθέρμανση


12:00 COSMOTE SPORT 4 HD 

Ούνικς Καζάν – Ενισέι VTB United League


12:00 Novasports 2HD 

ΠΑΟΚ Κ19 - Ολυμπιακός Κ19 Super League Κ-19


12:00 Eurosport 2 

Μότοκρος Λόμελ | Α' αγώνας - ΜΧ2 Μηχανοκίνητα


12:05 COSMOTE SPORT 7 HD 

Moto3


13:00 ΕΡΤ Sports HD 

Άρης Νίκαιας – Δούκας Χάντμπολ Α1 Ανδρών


13:00 COSMOTE SPORT 2 HD 

Λεβάντε – Θέλτα Ισπανικό Πρωτάθλημα


13:00 Eurosport 2 

Μότοκρος Λόμελ | MXGP 1ος Αγώνας Μηχανοκίνητα


13:30 COSMOTE SPORT 7 HD 

MotoGP


13:30 Novasports 1HD 

Κάλιαρι – Κροτόνε Serie A


14:00 COSMOTE SPORT 4 HD 

ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Νίζνι Νόβγκοροντ VTB United League


14:15 COSMOTE SPORT 9 HD 

Γαλατάσαραϊ – Γκαζιαντέπ Τουρκικό Πρωτάθλημα


14:30 COSMOTE SPORT 8 HD 

Μπόχουμ – Άουε Bundesliga 2


14:50 ΕΡΤ Sports HD 

Formula 1 - Γκραν Πρι Πορτογαλίας


15:00 COSMOTE SPORT 6 HD 

Βαγιαδολίδ – Αλαβές Ισπανικό Πρωτάθλημα


15:00 Eurosport 2 

Μότοκρος Λόμελ| Β' Αγώνας - ΜΧ2 Μηχανοκίνητα


15:10 COSMOTE SPORT 5 HD 

Formula 1 - Γκραν Πρι Πορτογαλίας


15:15 COSMOTE SPORT 7 HD 

Moto2


15:30 Novasports 4HD 

Φίτεσε – Αϊντχόφεν Eredivisie


16:00 COSMOTE SPORT 1 HD 

Σαουθάμπτον – Έβερτον Πρέμιερ Λιγκ


16:00 Eurosport 2 

Μότοκρος Λόμελ | MXGP 2ος Αγώνας Μηχανοκίνητα


16:00 Novasports 3HD 

Πάρμα – Σπέτσια Serie A


16:00 Novasports 2HD 

Μπενεβέντο – Νάπολι Serie A


16:00 Novasports 1HD 

Αστέρας Τρίπολης – ΟΦΗ Super League


16:30 COSMOTE SPORT 3 HD 


Βόλφσμπουργκ - Αρμίνια Μπίλεφελντ Bundesliga


17:00 COSMOTE SPORT 9 HD 

Έρλανγκεν - Ράιν Νέκαρ Bundesliga χάντμπολ


17:00 COSMOTE SPORT 2 HD 

Κάντιθ – Βιγιαρεάλ Ισπανικό Πρωτάθλημα


17:45 Novasports 4HD 

Βάαλβικ – Φέγενορντ Eredivisie


18:30 COSMOTE SPORT 6 HD 

2020 ATP  Antwerp Open


18:30 COSMOTE SPORT 1 HD 

Γουλβς – Νιουκάστλ Πρέμιερ Λιγκ


19:00 COSMOTE SPORT 3 HD 

Βέρντερ Βρέμης – Χόφενχαϊμ Bundesliga


19:00 Novasports 3HD 

Φιορεντίνα – Ουντινέζε Serie A


19:30 COSMOTE SPORT 4 HD 

Ρεάλ Μαδρίτης – Εστουντιάντες ACB Liga Endessa


19:30 ΕΡΤ Sports 

ΚΑΕ Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ - ΚΑΕ Λάρισα Basket League


19:30 COSMOTE SPORT 8 HD 

Φαμαλικάο – Μποαβίστα Liga NOS


19:30 COSMOTE SPORT 2 HD 

Χετάφε – Γρανάδα Ισπανικό Πρωτάθλημα


20:30 Novasports 1HD 

ΠΑΣ Γιάννινα – ΑΕΚ Super League


21:15 COSMOTE SPORT 1 HD 

Άρσεναλ – Λέστερ Πρέμιερ Λιγκ


21:40 Novasports 4HD 

Λος Αντζελες - Λος Αντζελες Γκάλαξι MLS


21:45 Novasports 2HD 

Γιουβέντους – Βερόνα Serie A


22:00 COSMOTE SPORT 7 HD 

Βιτόρια Γκιμαράες – Μπράγκα Liga NOS


22:00 COSMOTE SPORT 2 HD 

Ρεάλ Σοσιεδάδ – Ουέσκα Ισπανικό Πρωτάθλημα


22:00 Novasports 3HD 

Λιόν – Μονακό Ligue 1

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου