Σάββατο, 24 Οκτωβρίου 2020

Το πρόγραμμα της πρεμιέρας για τα πρωταθλήματα υποδομών (Σ/Κ 24-25 Οκτωβρίου)

 


ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ --- ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2020-2021 ---
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΑΓΩΝΩΝ 24ΗΣ & 25ΗΣ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ12 /9 vs 9/2 X 30’               ΣΑΒΒΑΤΟ 24-10-2020       1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ

ΕΝΩΣΙΑΚΟ

24-10-2020

12:00

ΛΥΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ

ΕΝΩΣΙΑΚΟ

24-10-2020

13:15

     ΡΕΤΣΙΔΗΣ

ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ

ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ

ΑΝΑΒΟΛΗ

ΡΕΠΩ: ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ, ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ, ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ -2-

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /9 vs 9/2 X 30’               ΣΑΒΒΑΤΟ 24-10-2020       1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

Α.Α.Κ. 2006 -2-

Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ

ΕΝΩΣΙΑΚΟ

24-10-2020

09:30

ΛΥΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ

ΚΑΤΕΡΙΝΗ Π.Σ. -2-

ΕΝΩΣΙΑΚΟ

24-10-2020

09:30

ΡΕΤΣΙΔΗΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ  ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ -1-

ΕΝΩΣΙΑΚΟ

24-10-2020

10:45

ΛΥΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ

ΕΝΩΣΙΑΚΟ

24-10-2020

10:45

ΡΕΤΣΙΔΗΣ

ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ -2-

ΕΝΩΣΙΑΚΟ

24-10-2020

12:00

ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ -1-

ΚΑΤΕΡΙΝΗ Π.Σ. -1-

ΕΝΩΣΙΑΚΟ

24-10-2020

13:15

ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ

Α.Α.Κ. 2006 -1-

Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ -1-

ΑΝΑΒΟΛΗ

ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ16 /11 vs 11/2 X 40’           ΣΑΒΒΑΤΟ 24-10-2020       1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ

ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ

24-10-2020

10:30

ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ

ΚΑΤΕΡΙΝΗ Π.Σ.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

Γ. ΚΑΛΙΑΝΙΔΗΣ

24-10-2020

10:30

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978

ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ

24-10-2020

10:30

ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ

ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ

ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ

ΑΝΑΒΟΛΗ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ12 /9 vs 9/2 X 30’               ΚΥΡΙΑΚΗ 25-10-2020        1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

Α.Α.Κ. -1-

ΚΑΤΕΡΙΝΗ Π.Σ. -1-

ΕΝΩΣΙΑΚΟ

25-10-2019

09:30

ΛΥΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ

ΚΑΤΕΡΙΝΗ Π.Σ. -3-

ΕΝΩΣΙΑΚΟ

25-10-2019

10:45

ΛΥΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ

ΚΑΤΕΡΙΝΗ Π.Σ. -2-

ΕΝΩΣΙΑΚΟ

25-10-2019

10:45

ΡΕΤΣΙΔΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ -1-

Π.Α.Ο. ΚΑΤΩ ΜΗΛΙΑΣ

ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ

25-10-2019

11:15

ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ

Α.Α.Κ. -2-

Σ.Φ.Κ. ΠΙΕΡΙΚΟΣ -2-

ΕΝΩΣΙΑΚΟ

25-10-2019

12:00

ΛΥΚΟΠΟΥΛΟΣ

Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ

Σ.Φ.Κ. ΠΙΕΡΙΚΟΣ -1-

ΕΝΩΣΙΑΚΟ

25-10-2019

13:15

ΛΥΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ

ΕΝΩΣΙΑΚΟ

25-10-2019

13:15

ΡΕΤΣΙΔΗΣ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /9 vs 9/2 X 30’                ΚΥΡΙΑΚΗ 25-10-2020      1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ -2-

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ

ΕΝΩΣΙΑΚΟ

25-10-2019

09:30

ΡΕΤΣΙΔΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ

Σ.Φ.Κ. ΠΙΕΡΙΚΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ

25-10-2019

10:00

ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ

ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ

ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012

Γ. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ

25-10-2019

10:45

ΚΥΡΙΑΚΟΥ

Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ

Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ -2-

ΕΝΩΣΙΑΚΟ

25-10-2019

12:00

ΡΕΤΣΙΔΗΣ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ16 /11 vs 11/2 X 40’            ΚΥΡΙΑΚΗ 25-10-2020       1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

Σ.Φ.Κ. ΠΙΕΡΙΚΟΣ

ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012

ΑΝΑΒΟΛΗ

 

                                                          --- ΠΡΟΣΟΧΗ ---
 
Οι Διαιτητές σε όλα τα Γήπεδα (και στο Ενωσιακό), πληρώνονται πρίν τον αγώνα από την γηπεδούχο ομάδα (εκείνη που αναφέρεται πρώτη, στο πρόγραμμα).

Η αμοιβές είναι:
Α. Πέντε (5) Ευρώ για αγώνες Κ-12 και Κ-14 και

Β. Δέκα (10) Ευρώ για αγώνες Κ-16.

--- Για τους αγώνες στα γήπεδα Ενωσιακό, Βατανιακού, Γ. Ασλανίδης, Μυλαυλάκου, Ποντίων, Εντός Έδρας και Ολύμπια Αρένα δεν υπάρχει κόστος μετάβασης (€ 0,00).

--- Για τους αγώνες στα γήπεδα Γ. Καλιανίδης, Καλλιθέας και Μακρυγιάλου το κόστος μετάβασης είναι πέντε (5) Ευρώ (€ 5,00).

--- Για τους αγώνες στα γήπεδα Η. Δούλιας (Κολινδρού), Γ. Παραλυκίδης (Αιγινίου), Βροντούς, Λιτοχώρου και Κάτω Μηλιάς το κόστος μετάβασης είναι δέκα (10) Ευρώ (€ 10,00).

--- Για τους αγώνες στα γήπεδα Πλαταμώνα και Πόρων το κόστος μετάβασης είναι δεκαπέντε (15) Ευρώ (€ 15,00).

 

--- Κανένα παιδί δεν μπορεί να αγωνιστεί χωρίς την Κάρτα Υγείας Αθλητή --

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου