Κυριακή, 18 Οκτωβρίου 2020

Το σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων - Κυριακή 18/10

 


Το σημερινό πρόγραμμα 18/10 

10:00 Eurosport 2 

Παγκόσμιο Κύπελλο Χουνγκαρόρινγκ Μηχανοκίνητα


10:05 COSMOTE SPORT 5 HD 

Moto2 2020 Προθέρμανση Gran Premio Michelin de Aragon


10:35 COSMOTE SPORT 5 HD 

MotoGP 2020 Προθέρμανση Gran Premio Michelin de Aragon


10:45 Eurosport 1 

Γύρος της Ιταλίας/Γύρος της Φλάνδρας (παράλληλη μετάδοση) Ποδηλασία


11:00 Eurosport 2 

Ζόλντεν, Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Ανδρών Σκι


11:45 COSMOTE SPORT 5 HD  

Moto3 2020 Αγώνας Gran Premio Michelin de Aragon


13:00 COSMOTE SPORT 4 HD 

Αναντολού Εφές – Μπαχτσεσεχίρ Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ


13:00 ΕΡΤ Sports HD 

Φίλιππος Βέροιας – ΠΑΟΚ Πρωτάθλημα Α1 Ανδρών Χάντμπολ


13:00 COSMOTE SPORT 2 HD 

Έιμπαρ – Οσασούνα Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο


13:00 Eurosport 2 

Παγκόσμιο Κύπελλο Χουνγκαρόρινγκ Μηχανοκίνητα


13:05 COSMOTE SPORT 5 HD 

Moto2 2020 Αγώνας Gran Premio Michelin de Aragon


13:15 Novasports 2HD 

Φέγενορντ – Σπάρτα Ρότερνταμ Eredivisie Ποδόσφαιρο


13:30 Novasports 1HD 

Μπολόνια – Σασσουόλο Serie A Ποδόσφαιρο


14:00 COSMOTE SPORT 3 HD

Σέφιλντ Γιουνάιτεντ – Φούλαμ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο


14:00 Eurosport 2 

Ζόλντεν, Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Ανδρών Σκι


14:00 Novasports 4HD 

Πρέστον – Κάρντιφ EFL Championship Ποδόσφαιρο


14:30 COSMOTE SPORT 5 HD 

MotoGP 2020 Αγώνας Gran Premio Michelin de Aragon


14:30 COSMOTE SPORT 7 HD 

Πάντερμπορν – Ανόβερο Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο


14:30 COSMOTE SPORT 8 HD 

Βίρτσμπουργκερ Κίκερς – Κίελo Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο


14:40 COSMOTE SPORT 9 HD 

Κίελο – Φλένσμπουργκ Liqui Moly Bundesliga Χάντμπολ


15:00 COSMOTE SPORT 8 HD 

Μπιλμπάο – Λεβάντε Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο


15:00 Eurosport 2 

Αγγλικό Όπεν Σνούκερ


15:15 COSMOTE SPORT 4 HD 

Γκαζιαντέπ – Φενέρμπαχτσε Τουρκικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο


15:30 Novasports 24 HD 

Άγιαξ – Χερενφέιν Eredivisie Ποδόσφαιρο


16:00 COSMOTE SPORT 1 HD 

Κρίσταλ Πάλας – Μπράιτον Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο


 16:00 Novasports 5HD 

Σπέτσια – Φιορεντίνα Serie A Ποδόσφαιρο


16:00 Novasports 3HD 

Τορίνο – Κάλιαρι Serie A Ποδόσφαιρο


16:00 Novasports 1HD 

ΟΦΗ – Παναθηναϊκός Super League Ποδόσφαιρο


16:30 COSMOTE SPORT 6 HD 

2020 ATP 500 τουρνουά Αγίας Πετρούπολης Τένις


16:30 COSMOTE SPORT 3 HD 

Κολωνία – Άιντραχτ Φρανκφούρτης Bundesliga Ποδόσφαιρο


17:00 COSMOTE SPORT 2 HD 

Βιγιαρεάλ – Βαλένθια Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο


17:45 Novasports 4HD 

Τσβόλε – Αϊντχόφεν Eredivisie Ποδόσφαιρο


18:15 Novasports 2HD 

ΑΕΛ – Αστέρας Τρίπολης Super League Ποδόσφαιρο


18:30 COSMOTE SPORT 1 HD 

Τότεναμ – Γουέστ Χαμ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο


19:00 COSMOTE SPORT 3 HD 

Σάλκε – Ουνιόν Βερολίνου Bundesliga Ποδόσφαιρο


19:00 Novasports 3HD 

Ουντινέζε – Πάρμα Serie A Ποδόσφαιρο


19:30 COSMOTE SPORT 9 HD 

Ουέσκα – Βαγιαδολίδ Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο


19:30 COSMOTE SPORT 8 HD 

Μπασκόνια – Μπαρτσελόνα ACB Liga Endessa Μπάσκετ


19:30 COSMOTE SPORT 7 HD 

Φαρένσε – Φαμαλικάο Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Ποδόσφαιρο


19:30 COSMOTE SPORT 2 HD 

Αλαβές – Έλτσε Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο


20:30 Novasports 1HD 

ΑΕΚ – ΠΑΟΚ Super League Ποδόσφαιρο


20:45 Eurosport 1 

Αγγλικό Οπεν Σνούκερ


21:15 COSMOTE SPORT 1 HD 

Λέστερ – Άστον Βίλα Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο


21:45 Novasports 2HD 

Ρόμα – Μπενεβέντο Serie A Ποδόσφαιρο


22:00 COSMOTE SPORT 7 HD 

Ρίο Άβε – Μπενφίκα Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Ποδόσφαιρο


22:00 COSMOTE SPORT 2 HD 

Μπέτις – Ρεάλ Σοσιεδάδ Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο


22:00 Novasports 3HD 

Λιλ – Λανς Ligue 1 Ποδόσφαιρο

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου