Τρίτη, 8 Σεπτεμβρίου 2020

Στο Φούφα η Καρίτσα, στην Κοζάνη το Ν. Κεραμίδι και ρεπό ο Δίας στην πρεμιέρα!


Δείτε το αναλυτικό πρόγραμμα του 3ου ομίλου της Γ’ Εθνικής. Με 15 ομάδες διεξάγεται και ο 3ος όμιλος της Γ’ Εθνικής και πρόγραμμα 30 αγωνιστικών.
Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1η αγωνιστική
Ατρόμητος Παλαμά - ΠΟ Ελασσόνας
Δίας Δίου - Ρεπό
Αναγέννηση Καρδίτσας - ΠΟ Φήκης
Κοζάνη - Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
Αετός Μακρυχωρίου - Ηρακλής Λάρισας
ΑΣ Μετέωρα - ΑΟ Σελλάνων
Μακεδονικός Φούφα - ΑΕ Καρίτσας
Οικονόμος Τσαριτσάνης - Ερμής Αμυνταίου

2η αγωνιστική
Δίας Δίου - Ατρόμητος Παλαμά
ΠΟ Ελασσόνας - Αναγέννηση Καρδίτσας
Ρεπό - Κοζάνη
ΠΟ Φήκης - Αετός Μακρυχωρίου
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου - ΑΣ Μετέωρα
Ηρακλής Λάρισας - Μακεδονικός Φούφα
ΑΟ Σελλάνων - Ερμής Αμυνταίου
ΑΕ Καρίτσας - Οικονόμος Τσαριτσάνης

3η αγωνιστική
Ατρόμητος Παλαμά - Αναγέννηση Καρδίτσας
Κοζάνη - Δίας Δίου
Αετός Μακρυχωρίου - ΠΟ Ελασσόνας
ΑΣ Μετέωρα - Ρεπό
Μακεδονικός Φούφα - ΠΟ Φήκης
Ερμής Αμυνταίου - Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
Οικονόμος Τσαριτσάνης - Ηρακλής Λάρισας
ΑΟ Σελλάνων - ΑΕ Καρίτσας

4η αγωνιστική
Κοζάνη - Ατρόμητος Παλαμά
Αναγέννηση Καρδίτσας - Αετός Μακρυχωρίου
Δίας Δίου - ΑΣ Μετέωρα
ΠΟ Ελασσόνας - Μακεδονικός Φούφα
Ρεπό - Ερμής Αμυνταίου
ΠΟ Φήκης - Οικονόμος Τσαριτσάνης
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου - ΑΕ Καρίτσας
Ηρακλής Λάρισας - ΑΟ Σελλάνων

5η αγωνιστική
Ατρόμητος Παλαμά - Αετός Μακρυχωρίου
ΑΣ Μετέωρα - Κοζάνη
Μακεδονικός Φούφα - Αναγέννηση Καρδίτσας
Ερμής Αμυνταίου - Δίας Δίου
Οικονόμος Τσαριτσάνης - ΠΟ Ελασσόνας
ΑΕ Καρίτσας - Ρεπό
ΑΟ Σελλάνων - ΠΟ Φήκης
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου - Ηρακλής Λάρισας

6η αγωνιστική
ΑΣ Μετέωρα - Ατρόμητος Παλαμά
Αετός Μακρυχωρίου - Μακεδονικός Φούφα
Κοζάνη - Ερμής Αμυνταίου
Αναγέννηση Καρδίτσας - Οικονόμος Τσαριτσάνης
Δίας Δίου - ΑΕ Καρίτσας
ΠΟ Ελασσόνας - ΑΟ Σελλάνων
Ρεπό - Ηρακλής Λάρισας
ΠΟ Φήκης - Εθνικός Νέου Κεραμιδίου

7η αγωνιστική
Ατρόμητος Παλαμά - Μακεδονικός Φούφα
Ερμής Αμυνταίου - ΑΣ Μετέωρα
Οικονόμος Τσαριτσάνης - Αετός Μακρυχωρίου
ΑΕ Καρίτσας - Κοζάνη
ΑΟ Σελλάνων - Αναγέννηση Καρδίτσας
Ηρακλής Λάρισας - Δίας Δίου
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου - ΠΟ Ελασσόνας
Ρεπό - ΠΟ Φήκης

8η αγωνιστική
Ερμής Αμυνταίου - Ατρόμητος Παλαμά
Μακεδονικός Φούφα - Οικονόμος Τσαριτσάνης
ΑΣ Μετέωρα - ΑΕ Καρίτσας
Αετός Μακρυχωρίου - ΑΟ Σελλάνων
Κοζάνη - Ηρακλής Λάρισας
Αναγέννηση Καρδίτσας - Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
Δίας Δίου - ΠΟ Φήκης
ΠΟ Ελασσόνας - Ρεπό

9η αγωνιστική
Ατρόμητος Παλαμά - Οικονόμος Τσαριτσάνης
ΑΕ Καρίτσας - Ερμής Αμυνταίου
ΑΟ Σελλάνων - Μακεδονικός Φούφα
Ηρακλής Λάρισας - ΑΣ Μετέωρα
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου - Αετός Μακρυχωρίου
ΠΟ Φήκης - Κοζάνη
Ρεπό - Αναγέννηση Καρδίτσας
ΠΟ Ελασσόνας - Δίας Δίου

10η αγωνιστική
ΑΕ Καρίτσας - Ατρόμητος Παλαμά
Οικονόμος Τσαριτσάνης - ΑΟ Σελλάνων
Ερμής Αμυνταίου - Ηρακλής Λάρισας
Μακεδονικός Φούφα - Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
ΑΣ Μετέωρα - ΠΟ Φήκης
Αετός Μακρυχωρίου - Ρεπό
Κοζάνη - ΠΟ Ελασσόνας
Αναγέννηση Καρδίτσας - Δίας Δίου

11η αγωνιστική
Ατρόμητος Παλαμά - ΑΟ Σελλάνων
Ηρακλής Λάρισας - ΑΕ Καρίτσας
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου - Οικονόμος Τσαριτσάνης
ΠΟ Φήκης - Ερμής Αμυνταίου
Ρεπό - Μακεδονικός Φούφα
ΠΟ Ελασσόνας - ΑΣ Μετέωρα
Δίας Δίου - Αετός Μακρυχωρίου
Αναγέννηση Καρδίτσας - Κοζάνη

12η αγωνιστική
Ηρακλής Λάρισας - Ατρόμητος Παλαμά
ΑΟ Σελλάνων - Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
ΑΕ Καρίτσας - ΠΟ Φήκης
Οικονόμος Τσαριτσάνης - Ρεπό
Ερμής Αμυνταίου - ΠΟ Ελασσόνας
Μακεδονικός Φούφα - Δίας Δίου
ΑΣ Μετέωρα - Αναγέννηση Καρδίτσας
Αετός Μακρυχωρίου - Κοζάνη

13η αγωνιστική
Ατρόμητος Παλαμά - Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
ΠΟ Φήκης - Ηρακλής Λάρισας
Ρεπό - ΑΟ Σελλάνων
ΠΟ Ελασσόνας - ΑΕ Καρίτσας
Δίας Δίου - Οικονόμος Τσαριτσάνης
Αναγέννηση Καρδίτσας - Ερμής Αμυνταίου
Κοζάνη - Μακεδονικός Φούφα
Αετός Μακρυχωρίου - ΑΣ Μετέωρα

14η αγωνιστική
ΠΟ Φήκης - Ατρόμητος Παλαμά
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου - Ρεπό
Ηρακλής Λάρισας - ΠΟ Ελασσόνας
ΑΟ Σελλάνων - Δίας Δίου
ΑΕ Καρίτσας - Αναγέννηση Καρδίτσας
Οικονόμος Τσαριτσάνης - Κοζάνη
Ερμής Αμυνταίου - Αετός Μακρυχωρίου
Μακεδονικός Φούφα - ΑΣ Μετέωρα

15η αγωνιστική
Ατρόμητος Παλαμά - Ρεπό
ΠΟ Ελασσόνας - ΠΟ Φήκης
Δίας Δίου - Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
Αναγέννηση Καρδίτσας - Ηρακλής Λάρισας
Κοζάνη - ΑΟ Σελλάνων
Αετός Μακρυχωρίου - ΑΕ Καρίτσας
ΑΣ Μετέωρα - Οικονόμος Τσαριτσάνης
Μακεδονικός Φούφα - Ερμής Αμυνταίου

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου