Τρίτη, 1 Σεπτεμβρίου 2020

Πέμπτη 03-09-2020 ή Κλήρωση των Αγώνων Πρωταθλήματος Α΄ , Β΄ , Γ΄ ερασιτεχνικής κατηγορίας & Κυπέλλου ΕΠΣ Πιερίας

 Από την Επιτροπή Πρωταθλήματος και Κυπέλλου της Ε.Π.Σ.  Πιερίας ανακοινώνεται ότι ή Κλήρωση των Αγώνων  Πρωταθλήματος Α΄ ,  Β΄ και Γ΄ ερασιτεχνικής κατηγορίας καθώς και του Κυπέλλου ΕΠΣ Πιερίας περιόδου 2020-2021 θα γίνει, την Πέμπτη 03-09-2020, στα γραφεία της Ένωσης στο Αθλητικό Κέντρο Νέας Εφέσου, ως παρακάτω:

  • Κλήρωση Πρωταθλήματος Γ΄ ερασιτεχνικής κατηγορίας ώρα 7:30 μ.μ.

  • 1
    Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ
    2
    ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978
    3
    ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
    4
    ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ
    5
    ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β
    6
    ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
    7
    ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ
    8
    ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ
    9
    ΚΑΤΕΡΙΝΗ F.C.
    10
    ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
    11
    ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ
    12
    ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ

  • Κλήρωση Πρωταθλήματος Β΄ ερασιτεχνικής κατηγορίας ώρα 8:00 μ.μ.

1
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
3
Γ. ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
4
ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
5
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
6
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ
7
ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
8
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ
9
ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
10
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
11
ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ
12
ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ

  • Κλήρωση Πρωταθλήματος Α΄ ερασιτεχνικής κατηγορίας ώρα 8:30 μ.μ.

1
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
2
Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ
3
ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
4
ΑΚΑΔΗΜΙΑ  2006
5
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
6
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
7
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
8
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
9
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
10
Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
11
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
12
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
13
Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ 2012
14
ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017

  • Κλήρωση Κυπέλλου αμέσως μετά την ολοκλήρωση των κληρώσεων των πρωταθλημάτων.
  • Στην Α΄ φάση συμμετέχουν τα σωματεία της Α΄ και Β΄ ερασιτεχνικής κατηγορίας.


Α'  ΕΡΑΣΤΕΧΝΙΚΗ
1
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
2
Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ
3
ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
4
ΑΚΑΔΗΜΙΑ  2006
5
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
6
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
7
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
8
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
9
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
10
Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
11
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
12
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
13
Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ 2012
14
ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017

Β'  ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ
1
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
3
Γ. ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
4
ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
5
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
6
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ
7
ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
8
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ
9
ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
10
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
11
ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ
12
ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
Τυχόν αιτήματα των σωματείων για κλειδάριθμο να αποσταλούν στην γραμματεία της Ένωσης μέχρι την Πέμπτη και ώρα 1:00 μ.μ.

Παρακαλούνται οι εκπρόσωποι των σωματείων να λάβουν όλα τα απαραίτητα υγειονομικά μέτρα (μάσκες- αποστάσεις κ.τ.λ.)


Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου