Κυριακή, 9 Φεβρουαρίου 2020

Το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων της Κυριακής

ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ  ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ Η. & ΣΙΑ ΟΕ

Αθλητικές μεταδόσεις για την Κυριακή (9/2)

ΧΑΝΤΜΠΟΛ

13:00     ΑΟ Φαίακας – Ιωνικός Ν.Φ., Premier ΕΡΤ Sports

14:30     Νόρντχορν – Βέτσλαρ, Bundesliga COSMOTE SPORT 9

18:00     Τσέλιε Πιβοβάρνα – Παρί Σεν Ζερμέν, VELUX EHF Champions League COSMOTE SPORT 6

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

13:00     Εσπανιόλ – Μαγιόρκα, Primera Division COSMOTE SPORT 2

13:15     Ουτρέχτη – Αγιαξ, Ολλανδία NOVASPORTS 2

13:30     ΣΠΑΛ – Σασουόλο, Serie A NOVASPORTS 3

14:30     Βέχεν Βίζμπαντεν – Μπόχουμ, Γερμανία 2 COSMOTE SPORT 8

14:45     ΑΕ Καραϊσκάκης – Εργοτέλης, Super League 2 ΕΡΤ Sports

15:00     Διαγόρας – Ιάλυσος, Football League ΕΡΤ3

15:00     Ρεάλ Σοσιεδάδ – Μπιλμπάο, Primera Division COSMOTE SPORT 7

15:00     Αστέρας Τρίπολης – Αρης, Super League NOVASPORTS 1

15:30     Αλκμααρ – Φέγενορντ, Ολλανδία NOVASPORTS 2

16:00     Σέφιλντ Γιουν. – Μπόρνμουθ, Premier League COSMOTE SPORT 1

16:00     Τζένοα – Κάλιαρι, Serie A NOVASPORTS 5

16:00     Μπρέσια – Ουντινέζε, Serie A NOVASPORTS 4

16:00     Νάπολι – Λέτσε, Serie A NOVASPORTS 3

16:30     Γκλάντμπαχ – Κολονία, Bundesliga COSMOTE SPORT 3

17:00     Οσασούνα – Ρεάλ Μαδρίτης, Primera Division COSMOTE SPORT 2

17:15     Ατρόμητος – Ολυμπιακός, Super League ΕΡΤ1

18:00     ΠΑΟΚ – ΟΦΗ, Super League PAOK TV

18:30     Μάντσεστερ Σίτι – Γουέστ Χαμ, Premier League COSMOTE SPORT 1

19:00     Μπάγερν Μ. – Λειψία, Bundesliga COSMOTE SPORT 3

19:00     Πάρμα – Λάτσιο, Serie Α NOVASPORTS 2

19:30     Σπόρτινγκ Λ. – Πορτιμονένσε, Liga NOS COSMOTE SPORT 8

19:30     Θέλτα – Σεβίλη, Primera Division COSMOTE SPORT 2

19:30     ΑΕΚ – Παναθηναϊκός, Super League NOVASPORTS 1

21:45     Ιντερ – Μίλαν, Serie Α NOVASPORTS 2

22:00     Μπέτις – Μπαρτσελόνα, Primera Division COSMOTE SPORT 2

22:00     Παρί Σ.Ζ. – Λιόν, Ligue 1 NOVASPORTS 3

ΤΕΝΙΣ

13:30     ATP Tour 250, Πούνε COSMOTE SPORT 6

ΜΠΑΣΚΕΤ

16:30     Μπαχτσεσεχίρ – Φενέρμπαχτσε, TBF Super League COSMOTE SPORT 5

17:00     ΕΣΑΚΕ All Star Game, Αγώνας ΕΡΤ Sports

18:30     FIBA Διηπειρωτικό Κύπελλο, μικρός τελικός COSMOTE SPORT 9

19:30     Γκραν Κανάρια – Μπαρτσελόνα, ACB League COSMOTE SPORT 7

21:00     FIBA Διηπειρωτικό Κύπελλο, τελικός COSMOTE SPORT 9

21:00     Νιγηρία – ΗΠΑ, Προολυμπιακό τουρνουά (γυναίκες) ΕΡΤ Play1

22:30     Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ – Μπόστον Σέλτικς, ΝBΑ COSMOTE SPORT 4

01:00     Φιλαδέλφεια 76ερς – Σικάγο Μπουλς, ΝBΑ COSMOTE SPORT 4

ΒΟΛΕΪ

20:00     Ολυμπιακός – Φοίνικας Σύρου, Volley League (A) ΕΡΤ Sports

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου