Κυριακή 16 Φεβρουαρίου 2020

Το σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων - Κυριακή 16/2

ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ  ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ Η. & ΣΙΑ ΟΕ

Αθλητικές μεταδόσεις για την Κυριακή (16/2)

ΜΗΧΑΝΟΚΙΝΗΤΟΣ
10:50 WRC 2020, SS17 Σουηδία COSMOTE SPORT 5
13:00 WRC 2020, SS18 Σουηδία COSMOTE SPORT 5

ΧΑΝΤΜΠΟΛ
13:00 Αερωπός Εδεσσας – Ολυμπιακός, Premier ΕΡΤ Sports
18:00 Πικ Ζέγκεντ – Παρί Σεν Ζερμέν, VELUX EHF Champions League COSMOTE SPORT 7

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
13:00 Σεβίλη – Εσπανιόλ, Primera Division COSMOTE SPORT 2
13:30 Ουντινέζε – Ελλάς Βερόνα, Serie A NOVASPORTS 2
14:30 Ντάρμσταντ – Σάντχαουζεν, Γερμανία 2 COSMOTE SPORT 8
15:00 Καβάλα – ΟΦ Ιεράπετρα, Football League ΕΡΤ3
15:00 Λεγανές – Μπέτις, Primera Division COSMOTE SPORT 7
15:00 Παναθηναϊκός – Παναιτωλικός, Super League NOVASPORTS 1
15:30 Αγιαξ – Βάαλβαϊκ, Ολλανδία NOVASPORTS 4
16:00 Αστον Βίλα – Τότεναμ, Premier League COSMOTE SPORT 1
16:00 Σασσουόλο – Πάρμα, Serie A NOVASPORTS 24
16:00 Σαμπντόρια – Φιορεντίνα, Serie A NOVASPORTS 5
16:00 Γιουβέντους – Μπρέσια, Serie A NOVASPORTS 3
16:30 Κολονία – Μπάγερν Μ., Bundesliga COSMOTE SPORT 3
17:00 ΠΑΣ Γιάννινα – Απόλλων Σμύρνης, Super League 2 ΕΡΤ3
17:00 Εϊμπαρ – Ρεάλ Σοσιεδάδ, Primera Division COSMOTE SPORT 2
17:15 Ξάνθη – Λαμία, Super League ΕΡΤ Sports
17:15 Βόλος – Αστέρας Τρίπολης, Super League NOVASPORTS 2
17:45 Τσβόλε – Φέγενορντ, Ολλανδία NOVASPORTS 4
18:30 Αρσεναλ – Νιουκάστλ, Premier League COSMOTE SPORT 1
19:00 Μάιντς – Σάλκε, Bundesliga COSMOTE SPORT 3
19:00 Κάλιαρι – Νάπολι, Serie A NOVASPORTS 3
19:30 Βιτόρια Γκιμαράες – Πόρτο, Liga NOS COSMOTE SPORT 9
19:30 Μπιλμπάο – Οσασούνα, Primera Division COSMOTE SPORT 2
19:30 Αρης – ΑΕΚ, Super League NOVASPORTS 1
21:45 Λάτσιο – Ιντερ, Serie Α NOVASPORTS 2
22:00 Ρεάλ Μ. – Θέλτα, Primera Division COSMOTE SPORT 2
22:00 Λιλ – Μαρσέιγ, Ligue 1 NOVASPORTS 3

ΜΠΑΣΚΕΤ
15:30 Αστέρια Ρωσίας – Αστέρια Κόσμου, VTB United League COSMOTE SPORT 9
16:00 Νταρουσάφακα – Φενέρμπαχτσε, TBF Κύπελλο Τουρκίας COSMOTE SPORT 9
17:00 Προμηθέας – ΑΕΚ, Τελικός Κυπέλλου ΕΡΤ1
19:30 Τελικός, ACB Κύπελλο COSMOTE SPORT 8
20:00 Βιλανόβα Γουάιλντκατς – Τεμπλ, ΝCAΑ COSMOTE SPORT 7
03:00 All Star Game, ΝBΑ COSMOTE SPORT 4

ΤΕΝΙΣ
16:30 ATP 500, Ρότερνταμ COSMOTE SPORT 6

ΒΟΛΕΪ
19:00 Ηρακλής – Παναθηναϊκός, Volley League (A) ΕΡΤ3
19:30 Περούτζια – Μπέργκαμο, Ιταλία (Γ) COSMOTE SPORT 5

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου