Κυριακή, 26 Ιανουαρίου 2020

Το πλούσιο σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων

ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ  ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ Η. & ΣΙΑ ΟΕ


Αθλητικές μεταδόσεις για την Κυριακή (26/1)
ΜΗΧΑΝΟΚΙΝΗΤΟΣ
11:55     WRC 2020, SS15 (Μόντε Κάρλο)                COSMOTE SPORT 5
13:00     WRC 2020, SS16 (Μόντε Κάρλο)                COSMOTE SPORT 5
ΧΑΝΤΜΠΟΛ
13:00     ΑΕΣΧ Πυλαίας – Ιωνικός Ν.Φ., πρωτάθλημα        ΕΡΤ Sports
13:00     Ατλέτικο Μαδρίτης – Λεγανές, Primera Division                COSMOTE SPORT 2
13:30     Ιντερ – Κάλιαρι, Serie A NOVASPORTS 2
15:00     Μάντσεστερ Σ. – Φούλαμ, Κύπελλο Αγγλίας       ONE
15:00     Αιγάλεω – Πανασπροπυργιακός, Football League             ΕΡΤ3
15:00     Θέλτα – Εϊμπάρ, Primera Division              COSMOTE SPORT 7
15:00     Ξάνθη – ΟΦΗ, Super League       ΕΡΤ SPORTS
15:00     Πανιώνιος – Ατρόμητος, Super League   NOVASPORTS 1
15:30     Χρόνιγκεν – Αγιαξ, Ολλανδία     NOVASPORTS 3
16:00     Ελλάς Βερόνα – Λέτσε, Serie A   NOVASPORTS 5
16:00     Σαμπντόρια – Σασσουόλο, Serie A           NOVASPORTS 4
16:00     Πάρμα – Ουντινέζε, Serie A         NOVASPORTS 2
16:30     Βέρντερ Βρ. – Χόφενχαϊμ, Bundesliga     COSMOTE SPORT 3
17:00     Εργοτέλης – ΠΑΣ Γιάννινα, Super League 2           ΕΡΤ3
17:00     Χετάφε – Μπέτις, Primera Division           COSMOTE SPORT 2
17:15     Παναιτωλικός – Αρης, Super League       ΕΡΤ SPORTS
17:45     Αϊντχόφεν – Τβέντε, Ολλανδία  NOVASPORTS 3
19:00     Ρόμα – Λάτσιο, Serie A  NOVASPORTS 2
19:00     Σριούσμπερι – Λίβερπουλ, Κύπελλο Αγγλίας       ONE
19:00     Λεβερκούζεν – Φορτούνα Ντ., Bundesliga            COSMOTE SPORT 3
19:30     Πάσος Φερέιρα – Μπανφίκα, Liga NOS  COSMOTE SPORT 1
19:30     Ρεάλ Σοσιεδάδ – Μαγιόρκα, Primera Division     COSMOTE SPORT 2
19:30     ΑΕΚ – Ολυμπιακός, Super League             NOVASPORTS 2
21:45     Νάπολι – Γιουβέντους, Serie A   NOVASPORTS 2
22:00     Λιλ – Παρί Σ.Ζ., Ligue 1   NOVASPORTS
22:00     Βαγιαδολίδ – Ρεάλ Μαδρίτης, Primera Division COSMOTE SPORT 2
ΜΠΑΣΚΕΤ
14:00     Νίζνι – ΤΣΣΚΑ Μ., VTB United League      COSMOTE SPORT 8
14:15     Γκαζιαντέπ – Φενέρμπαχτσε, TBF Super League COSMOTE SPORT 6
17:30     Ζενίτ – Ούνιξ Καζάν, VTB United League                COSMOTE SPORT 7
19:00     Ιωνικός Ν. – Αρης, Basket League             ΕΡΤ3
19:30     Εστουντιάντες – Μάλαγα, ACB League  COSMOTE SPORT 6
22:30     Ντένβερ Νάγκετς – Χιούστον Ρόκετς, ΝBΑ           COSMOTE SPORT
01:00     Νιου Ορλεανς Πέλικανς – Μπόστον Σέλτικς, ΝBΑ             COSMOTE SPORT 7
ΠΟΛΟ
20:00     Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα (Α), τελικός    ΕΡΤ Sports

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου