Παρασκευή, 31 Ιανουαρίου 2020

ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ - Το πρόγραμμα των πρωταθλημάτων υποδομής του Σαββατοκύριακου


ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ — ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2019-2020 — 
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΑΓΩΝΩΝ 1 & 2 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020 

 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-8 / 5 vs 5 / 2 X 20’                 ΣΑΒΒΑΤΟ  01-02-2020             

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC -1 ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 01/02/20 12:00 ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC -2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 01/02/20 13:00 ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΡΕΠΩ: ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -1 & -2, ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ, ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-10 / 7 vs 7 / 2 X 25’              

 ΡΕΠΩ: ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -1, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ -1 & -2, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ, ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ, ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ, ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ, ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC -1

 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-12 / 9 vs 9 / 2 X 30’               ΣΑΒΒΑΤΟ  01-02-2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ -1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 01/02/20 11:40
ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ -2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 01/02/20 11:40
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ -1 ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 01/02/20 12:50
ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -1, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ, ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ, ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ,
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ, ΠΑΟ ΚΑΤΩ ΜΗΛΙΑΣ, ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-14 / 9 vs 9 / 2 X 30’               ΣΑΒΒΑΤΟ  01-02-2020  

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 01/02/20 10:30
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 01/02/20 10:30
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤEΡΙΝΗΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 01/02/20 12:50
ΡΕΠΩ: Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ, ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ, ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ, ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-14 / 11 vs 11

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΝΑΒΟΛΗ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΑΝΑΒΟΛΗ


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-16 / 11 vs 11 / 2 X 35’          ΣΑΒΒΑΤΟ  01-02-2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 2Χ35′ 01/02/20 09:00
ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ


ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΤΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ Κ-14 (11 vs 11) ΚΑΙ Κ-16, ΟΙ ΓΗΠΕΔΟΥΧΕΣ ΟΜΑΔΕΣ
(ΣΕ ΟΠΟΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΕΞΑΓΕΤΑΙ Ο ΑΓΩΝΑΣ), ΥΠΟΧΡΕΟΥΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΟΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΒΑΛΟΥΝ ΣΤΟ ΔΙΑΙΤΗΤΗ 5 ΕΥΡΩ, ΑΝΑ ΑΓΩΝΑ.

ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ/ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΤΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΦΕΡΟΥΝ ΠΑΝΤΟΤΕ ΤΑ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΑ ΤΑΥΤΟΠΡΟΣΩΠΙΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΑΡΤΕΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΣΕ ΙΣΧΥ), ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΠΟΥ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ.
ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ, Ο ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΡΝΗΘΕΙ ΤΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ.
ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΧΩΡΙΣ ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ ΔΕΝ ΔΥΝΑΤΑΙ ΝΑ ΑΓΩΝΙΣΤΕΙ.
ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-8, ΔΙΕΥΘΥΝΟΥΝ ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ.
ΣΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ (Κ-10, Κ-12, Κ-14, Κ-16) ΔΙΕΥΘΥΝΟΥΝ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΗΣ ΕΠΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΑΣΣΕΤΑΙ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΟΣ.


 ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ — ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2019-2020 — 
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΑΓΩΝΩΝ 1 & 2 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020 

 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-8 / 5 vs 5 / 2 X 20’                ΚΥΡΙΑΚΗ 02-02-2020    

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ ΓΗΠ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ 02/02/20 10:00 ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ -1 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 02/02/20 10:00 ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ -2 ΠΑΟ ΚΑΤΩ ΜΗΛΙΑΣ ΓΗΠ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ 02/02/20 10:50 ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ  ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ -2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 02/02/20 11:00 ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ -1 ΓΗΠ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ 02/02/20 11:40 ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-10 / 7 vs 7 / 2 X 25’             ΚΥΡΙΑΚΗ 02-02-2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC -2 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ -2 ΓΗΠ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ 02/02/20 09:30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ -2 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΓΗΠ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ 02/02/20 09:30
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΓΗΠ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ 02/02/20 10:30
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ -1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ -1 ΓΗΠ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ 02/02/20 10:30
ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΓΗΠ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ 02/02/20 11:30
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC -3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -3 ΓΗΠ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ 02/02/20 11:30
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -2 ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΓΗΠ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ 02/02/20 12:30
ΠΑΟ ΚΑΤΩ ΜΗΛΙΑΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC -4 ΓΗΠ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ 02/02/20 12:30


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-12 / 9 vs 9 / 2 X 30’              ΚΥΡΙΑΚΗ 02-02-2020  

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ AΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΗΠ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ 02/02/20 09:20
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ -2 Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 02/02/20 10:00
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -3 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 02/02/20 10:00
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΠΙΕΡΙΔΕΣ ΜΟΥΣΕΣ ΓΗΠ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ 02/02/20 10:30
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -2 ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC -2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 02/02/20 11:10
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ ΓΗΠ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ 02/02/20 11:40
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC -1 ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 02/02/20 12:20


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-14 / 9 vs 9 / 2 X 30’              ΚΥΡΙΑΚΗ 02-02-2020    

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 02/02/20 11:10
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC -1 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 02/02/20 12:20
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ AΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΗΠ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ 02/02/20 12:50

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-16 / 11 vs 11 / 2 X 40’         ΚΥΡΙΑΚΗ 02-02-2020    

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΗΠ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ 02/02/20 10:30
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC ΓΗΠ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ 02/02/20 12:00


 ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΤΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ Κ-14 (11 vs 11) ΚΑΙ Κ-16, ΟΙ ΓΗΠΕΔΟΥΧΕΣ ΟΜΑΔΕΣ
(ΣΕ ΟΠΟΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΕΞΑΓΕΤΑΙ Ο ΑΓΩΝΑΣ), ΥΠΟΧΡΕΟΥΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΟΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΒΑΛΟΥΝ ΣΤΟ ΔΙΑΙΤΗΤΗ 5 ΕΥΡΩ, ΑΝΑ ΑΓΩΝΑ.
ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ/ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΤΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΦΕΡΟΥΝ ΠΑΝΤΟΤΕ ΤΑ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΑ ΤΑΥΤΟΠΡΟΣΩΠΙΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΑΡΤΕΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΣΕ ΙΣΧΥ),
ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΠΟΥ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ.
ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ, Ο ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΡΝΗΘΕΙ ΤΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ.
ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΧΩΡΙΣ ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ ΔΕΝ ΔΥΝΑΤΑΙ ΝΑ ΑΓΩΝΙΣΤΕΙ.
ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-8, ΔΙΕΥΘΥΝΟΥΝ ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ.
ΣΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ (Κ-10, Κ-12, Κ-14, Κ-16) ΔΙΕΥΘΥΝΟΥΝ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΗΣ ΕΠΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΑΣΣΕΤΑΙ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΟΣ.

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου