Παρασκευή, 24 Ιανουαρίου 2020

Πρωτάθλημα υποδομών ΕΠΣ Πιερίας - Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου



ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ --- ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2019-2020 ---
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΑΓΩΝΩΝ 25 & 26 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020 
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-8 / 5 vs 5 / 2 X 20’                 ΣΑΒΒΑΤΟ  25-01-2020              
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 2
ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
25/01/20
10:00
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 1
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 1
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
25/01/20
10:50
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 2
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
25/01/20
11:40
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
25/01/20
12:30
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
ΑΝΑΒΟΛΗ
ΡΕΠΩ: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-10 / 7 vs 7 / 2 X 25’               ΣΑΒΒΑΤΟ  25-01-2020
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 3
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
25/01/20
10:00
ΣΤΥΛΟΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
25/01/20
11:00
ΣΤΥΛΟΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 4
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 3
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
25/01/20
12:00
ΣΤΥΛΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 1
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
25/01/20
13:00
ΣΤΥΛΟΣ
ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ, ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ, ΠΑΟ ΚΑΤΩ ΜΗΛΙΑΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-12 / 9 vs 9 / 2 X 30’               ΣΑΒΒΑΤΟ  25-01-2020  
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ - 1
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
25/01/20
09:00
ΚΩΤΟΥΛΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
25/01/20
10:10
ΚΩΤΟΥΛΑΣ
AΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
25/01/20
11:20
ΚΩΤΟΥΛΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - 2
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
25/01/20
12:30
ΚΩΤΟΥΛΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - 1
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
25/01/20
13:40
ΚΩΤΟΥΛΑΣ
ΠΙΕΡΙΔΕΣ ΜΟΥΣΕΣ
ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
25/01/20
13:40
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ, ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ      

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-14 / 9 vs 9 / 2 X 30’               ΣΑΒΒΑΤΟ  25-01-2020    
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 1
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
25/01/20
09:00
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
25/01/20
10:10
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
25/01/20
11:20
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
25/01/20
12:30
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
ΡΕΠΩ: ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ, ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤEΡΙΝΗΣ, ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ, ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1, ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ,  
           ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ    

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-16 / 11 vs 11 / 2 X 40’          ΣΑΒΒΑΤΟ  25-01-2020
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ
ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
25/01/20
10:30
ΚΟΥΚΙΩΤΗΣ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
ΣΒΟΡΩΝΟΥ
25/01/20
10:30
ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ  Γ.
ΡΕΠΩ: ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ


-         ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΤΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ Κ-14 (11 vs 11) ΚΑΙ Κ-16, ΟΙ ΓΗΠΕΔΟΥΧΕΣ ΟΜΑΔΕΣ (ΣΕ ΟΠΟΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΕΞΑΓΕΤΑΙ Ο ΑΓΩΝΑΣ), ΥΠΟΧΡΕΟΥΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΟΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΒΑΛΟΥΝ ΣΤΟ ΔΙΑΙΤΗΤΗ 5 ΕΥΡΩ, ΑΝΑ ΑΓΩΝΑ.

-         ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ/ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΤΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΦΕΡΟΥΝ ΠΑΝΤΟΤΕ ΤΑ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΑ ΤΑΥΤΟΠΡΟΣΩΠΙΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΑΡΤΕΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΣΕ ΙΣΧΥ),
ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΠΟΥ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ.
ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ, Ο ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΡΝΗΘΕΙ ΤΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ.

-         ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΧΩΡΙΣ ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ ΔΕΝ ΔΥΝΑΤΑΙ ΝΑ ΑΓΩΝΙΣΤΕΙ.

-         ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-8, ΔΙΕΥΘΥΝΟΥΝ ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ.
-         ΣΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ (Κ-10, Κ-12, Κ-14, Κ-16) ΔΙΕΥΘΥΝΟΥΝ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΗΣ ΕΠΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΑΣΣΕΤΑΙ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΟΣ.

 ...........................................................................................................................................................

ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ --- ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2019-2020 ---
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΑΓΩΝΩΝ 25 & 26 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020 


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-8 / 5 vs 5 / 2 X 20’                ΚΥΡΙΑΚΗ 26-01-2020     
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
26/01/20
11:00
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ - 1 
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
26/01/20
12:00
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ - 2
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
26/01/20
13:00
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-10 / 7 vs 7 / 2 X 25’             ΚΥΡΙΑΚΗ 26-01-2020
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ - 2
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ
26/01/20
10:00
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Χ.
ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
ΓΙΩΤΣΑ
26/01/20
10:00
ΧΑΛΚΙΔΗΣ  Β.
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - 1
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ
26/01/20
11:00
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Χ.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 2
ΓΙΩΤΣΑ
26/01/20
11:00
ΧΑΛΚΙΔΗΣ  Β.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - 2
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ
26/01/20
12:00
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Χ.
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - 1
ΓΙΩΤΣΑ
26/01/20
12:00
ΧΑΛΚΙΔΗΣ  Β.
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ - 1
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ
26/01/20
13:00
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Χ.
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - 2
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 2
ΓΙΩΤΣΑ
26/01/20
13:00
ΧΑΛΚΙΔΗΣ  Β.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-12 / 9 vs 9 / 2 X 30’              ΚΥΡΙΑΚΗ 26-01-2020    
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ - 2
Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
26/01/20
09:20
ΑΝΔΡΕΟΥ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ
ΠΑΟ ΚΑΤΩ ΜΗΛΙΑΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
26/01/20
09:20
ΓΚΟΛΕΜΑΣ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
26/01/20
10:30
ΑΝΔΡΕΟΥ
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 1
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
26/01/20
11:40
ΓΚΟΛΕΜΑΣ
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
26/01/20
11:40
ΑΝΔΡΕΟΥ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
26/01/20
12:50
ΓΚΟΛΕΜΑΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
26/01/20
12:50
ΑΝΔΡΕΟΥ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-14 / 9 vs 9 / 2 X 30’              ΚΥΡΙΑΚΗ 26-01-2020     
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
26/01/20
10:30
ΓΚΟΛΕΜΑΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-14 / 11 vs 11 / 2 X 35’         ΚΥΡΙΑΚΗ 26-01-2020      
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ
26/01/20
11:00
ΝΙΚΟΛΙΤΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006
ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
26/01/20
11:00
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
                                                                      
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-16 / 11 vs 11 / 2 X 40’         ΚΥΡΙΑΚΗ 26-01-2020      
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
ΣΙΔ. ΣΤΑΘΜΟΥ
26/01/20
10:30
  ΚΥΡΙΑΚΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
ΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ
26/01/20
12:30
ΝΙΚΟΛΙΤΣ


-         ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΤΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ Κ-14 (11 vs 11) ΚΑΙ Κ-16, ΟΙ ΓΗΠΕΔΟΥΧΕΣ ΟΜΑΔΕΣ (ΣΕ ΟΠΟΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΕΞΑΓΕΤΑΙ Ο ΑΓΩΝΑΣ), ΥΠΟΧΡΕΟΥΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΟΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΒΑΛΟΥΝ ΣΤΟ ΔΙΑΙΤΗΤΗ 5 ΕΥΡΩ, ΑΝΑ ΑΓΩΝΑ.

-         ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ/ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΤΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΦΕΡΟΥΝ ΠΑΝΤΟΤΕ ΤΑ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΑ ΤΑΥΤΟΠΡΟΣΩΠΙΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΑΡΤΕΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΣΕ ΙΣΧΥ),
ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΠΟΥ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ.
ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ, Ο ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΡΝΗΘΕΙ ΤΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ.

-         ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΧΩΡΙΣ ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ ΔΕΝ ΔΥΝΑΤΑΙ ΝΑ ΑΓΩΝΙΣΤΕΙ.

-         ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-8, ΔΙΕΥΘΥΝΟΥΝ ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ.
-         ΣΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ (Κ-10, Κ-12, Κ-14, Κ-16) ΔΙΕΥΘΥΝΟΥΝ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΗΣ ΕΠΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΑΣΣΕΤΑΙ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΟΣ.

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου