ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-8 / 5 vs 5 / 2 X 20’
ΣΑΒΒΑΤΟ 07-12-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
|
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
|
ΓΗΠΕΔΟ
|
ΗΜ/ΝΙΑ
|
ΩΡΑ
|
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
|
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
|
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
|
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
|
07-12-2019
|
10:00
|
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
|
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ
|
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ
|
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
|
07-12-2019
|
10:50
|
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
|
ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
|
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 2
|
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
|
07-12-2019
|
11:40
|
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
|
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 1
|
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
|
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
|
07-12-2019
|
12:30
|
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
|
ΡΕΠΩ: ΚΕΡΑΥΝΟΣ
ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
|
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-10 / 7 vs 7 / 2 X 25’ ΣΑΒΒΑΤΟ 07-12-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
|
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
|
ΓΗΠΕΔΟ
|
ΗΜ/ΝΙΑ
|
ΩΡΑ
|
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
|
ΑΚΑΔΗΜΙΑ
ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
|
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
|
ΕΝΤΟΣ
ΕΔΡΑΣ
|
07-12-2019
|
10:00
|
ΝΙΚΟΛΙΤΣ
|
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - 1
|
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 4
|
ΕΝΤΟΣ
ΕΔΡΑΣ
|
07-12-2019
|
11:00
|
ΝΙΚΟΛΙΤΣ
|
Α.Ε.
ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
|
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - 2
|
ΕΝΤΟΣ
ΕΔΡΑΣ
|
07-12-2019
|
12:00
|
ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
|
ΑΚΑΔΗΜΙΑ
2006 - 2
|
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 3
|
ΕΝΤΟΣ
ΕΔΡΑΣ
|
07-12-2019
|
13:00
|
ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
|
ΡΕΠΩ: ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ,
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
|
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-12 / 9 vs 9 / 2 X 30’ ΣΑΒΒΑΤΟ 07-12-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
|
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
|
ΓΗΠΕΔΟ
|
ΗΜ/ΝΙΑ
|
ΩΡΑ
|
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
|
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
|
ΑΚΑΔΗΜΙΑ
2006 - 1
|
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
|
07-12-2019
|
10:15
|
ΚΩΤΟΥΛΑΣ
|
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 1
|
ΑΠΟΛΛΩΝ
ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - 1
|
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
|
07-12-2019
|
11:30
|
ΚΩΤΟΥΛΑΣ
|
ΑΚΑΔΗΜΙΑ
ΓΙΩΤΣΑ
|
ΑΚΑΔΗΜΙΑ
ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
|
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
|
07-12-2019
|
11:30
|
ΣΤΥΛΟΣ
|
ΔΙΑΣ
ΔΙΟΥ
|
ΕΛΠΙΣ
ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
|
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
|
07-12-2019
|
12:45
|
ΚΩΤΟΥΛΑΣ
|
ΡΕΠΩ: ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - 2, ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 2,
Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ, ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ,
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ, ΟΛΥΜΠΟΣ
ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ - 1, ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 2
|
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-14 / 9 vs 9 / 2 X 30’ ΣΑΒΒΑΤΟ 07-12-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
|
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
|
ΓΗΠΕΔΟ
|
ΗΜ/ΝΙΑ
|
ΩΡΑ
|
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
|
ΑΚΑΔΗΜΙΑ
2006
|
ΟΛΥΜΠΟΣ
ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
|
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
|
07-12-2019
|
09:00
|
ΚΩΤΟΥΛΑΣ
|
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
|
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 1
|
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
|
07-12-2019
|
09:00
|
ΣΤΥΛΟΣ
|
ΑΚΑΔΗΜΙΑ
ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
|
ΑΚΑΔΗΜΙΑ
ΓΙΩΤΣΑ
|
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
|
07-12-2019
|
10:15
|
ΣΤΥΛΟΣ
|
ΑΠΟΛΛΩΝ
ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
|
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
|
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
|
07-12-2019
|
12:45
|
ΣΤΥΛΟΣ
|
ΡΕΠΩ: ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ, ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
|
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-14 / 11 vs 11 / 2 X 35’ ΣΑΒΒΑΤΟ
07-12-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
|
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
|
ΓΗΠΕΔΟ
|
ΗΜ/ΝΙΑ
|
ΩΡΑ
|
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
|
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ
|
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006
|
ΑΝΑΒΟΛΗ
|
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-16 / 11 vs 11 / 2 X 40’ ΣΑΒΒΑΤΟ 07-12-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
|
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
|
ΓΗΠΕΔΟ
|
ΗΜ/ΝΙΑ
|
ΩΡΑ
|
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
|
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC
|
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
|
ΣΤΑΘΜΟΥ
|
07-12-2019
|
10:30
|
ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ Γ.
|
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
|
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
|
Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
|
07-12-2019
|
12:00
|
ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ
|
ΡΕΠΩ: ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
|
-
ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ
ΤΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ Κ-14 (11 vs
11) ΚΑΙ Κ-16, ΟΙ ΓΗΠΕΔΟΥΧΕΣ ΟΜΑΔΕΣ (ΣΕ ΟΠΟΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΕΞΑΓΕΤΑΙ Ο
ΑΓΩΝΑΣ), ΥΠΟΧΡΕΟΥΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΟΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΒΑΛΟΥΝ ΣΤΟ
ΔΙΑΙΤΗΤΗ 5 ΕΥΡΩ, ΑΝΑ ΑΓΩΝΑ.
-
ΟΙ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ/ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΤΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΦΕΡΟΥΝ ΠΑΝΤΟΤΕ ΤΑ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΑ
ΤΑΥΤΟΠΡΟΣΩΠΙΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΑΡΤΕΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΣΕ ΙΣΧΥ),
ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΠΟΥ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ.
ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ, Ο ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΡΝΗΘΕΙ ΤΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ.
ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΠΟΥ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ.
ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ, Ο ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΡΝΗΘΕΙ ΤΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ.
-
ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΧΩΡΙΣ ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ ΔΕΝ
ΔΥΝΑΤΑΙ ΝΑ ΑΓΩΝΙΣΤΕΙ.
-
ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ
ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-8, ΔΙΕΥΘΥΝΟΥΝ ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ.
-
ΣΤΙΣ ΑΛΛΕΣ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ (Κ-10, Κ-12, Κ-14, Κ-16) ΔΙΕΥΘΥΝΟΥΝ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΗΣ ΕΠΣ ΚΑΙ
ΣΥΝΤΑΣΣΕΤΑΙ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΟΣ.
ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ --- ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2019-2020 ---
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 7 & 8 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2019
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 7 & 8 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2019
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-8 / 5 vs 5 / 2 X 20’ ΚΥΡΙΑΚΗ 08-12-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
|
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
|
ΓΗΠΕΔΟ
|
ΗΜ/ΝΙΑ
|
ΩΡΑ
|
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
|
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ
|
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
|
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
|
08-12-2019
|
10:30
|
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
|
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ
|
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 2
|
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
|
08-12-2019
|
11:30
|
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
|
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ - 2
|
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
|
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
|
08-12-2019
|
12:20
|
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
|
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 1
|
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ - 1
|
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
|
08-12-2019
|
13:10
|
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
|
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-10 / 7 vs 7 / 2 X 25’ ΚΥΡΙΑΚΗ 08-12-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
|
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
|
ΓΗΠΕΔΟ
|
ΗΜ/ΝΙΑ
|
ΩΡΑ
|
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
|
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ
|
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
|
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ
|
08-12-2019
|
10:00
|
ΓΚΙΟΚΑ ΑΓΓΕΛΟΣ
|
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ -
1
|
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
|
ΓΙΩΤΣΑ
|
08-12-2019
|
10:00
|
ΧΑΛΚΙΔΗΣ Β.
|
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ - 2
|
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
|
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ
|
08-12-2019
|
11:00
|
ΓΚΙΟΚΑ ΑΓΓΕΛΟΣ
|
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2
|
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ -
2
|
ΓΙΩΤΣΑ
|
08-12-2019
|
11:00
|
ΧΑΛΚΙΔΗΣ Β.
|
ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
|
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ - 1
|
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ
|
08-12-2019
|
12:00
|
ΓΚΙΟΚΑ ΑΓΓΕΛΟΣ
|
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 1
|
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 1
|
ΓΙΩΤΣΑ
|
08-12-2019
|
12:00
|
ΧΑΛΚΙΔΗΣ Β.
|
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
|
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ
|
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ
|
08-12-2019
|
13:00
|
ΓΚΙΟΚΑ ΑΓΓΕΛΟΣ
|
ΠΑΟ ΚΑΤΩ ΜΗΛΙΑΣ
|
ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
|
ΓΙΩΤΣΑ
|
08-12-2019
|
13:00
|
ΧΑΛΚΙΔΗΣ Β.
|
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-12 / 9 vs 9 / 2 X 30’ ΚΥΡΙΑΚΗ 08-12-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
|
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
|
ΓΗΠΕΔΟ
|
ΗΜ/ΝΙΑ
|
ΩΡΑ
|
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
|
ΑΜΣ 25Η
ΜΑΡΤΙΟΥ
|
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ
|
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
|
08-12-2019
|
09:00
|
ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ
|
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
|
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 3
|
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
|
08-12-2019
|
10:15
|
ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ
|
ΠΙΕΡΙΔΕΣ
ΜΟΥΣΕΣ
|
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
|
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
|
08-12-2019
|
11:30
|
ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
|
ΠΙΕΡΙΚΟΣ
|
ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ
|
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
|
08-12-2019
|
11:30
|
ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ
|
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
|
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
|
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
|
08-12-2019
|
12:45
|
ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
|
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ – 2
|
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ
|
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
|
08-12-2019
|
12:45
|
ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ
|
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-14 / 9 vs 9 / 2 X 30’ ΚΥΡΙΑΚΗ 08-12-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
|
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
|
ΓΗΠΕΔΟ
|
ΗΜ/ΝΙΑ
|
ΩΡΑ
|
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
|
ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
|
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
|
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
|
08-12-2019
|
09:00
|
ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
|
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 1
|
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
|
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
|
08-12-2019
|
10:15
|
ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
|
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-14 / 11 vs 11 / 2 X 35’ ΚΥΡΙΑΚΗ
08-12-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
|
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
|
ΓΗΠΕΔΟ
|
ΗΜ/ΝΙΑ
|
ΩΡΑ
|
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
|
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ
|
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
|
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ
|
08-12-2019
|
10:30
|
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ
|
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
|
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
|
ΣΒΟΡΩΝΟΥ - Β
|
08-12-2019
|
10:30
|
ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ Γ
|
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-16 / 11 vs 11 / 2 X 40’ ΚΥΡΙΑΚΗ
08-12-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
|
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
|
ΓΗΠΕΔΟ
|
ΗΜ/ΝΙΑ
|
ΩΡΑ
|
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
|
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
|
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ
|
Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
|
08-12-2019
|
10:30
|
ΑΝΔΡΕΟΥ
|
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
|
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ
|
ΣΒΟΡΩΝΟΥ - Β
|
08-12-2019
|
12:00
|
ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ Γ
|
-
ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ
ΤΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ Κ-14 (11 vs
11) ΚΑΙ Κ-16, ΟΙ ΓΗΠΕΔΟΥΧΕΣ ΟΜΑΔΕΣ (ΣΕ ΟΠΟΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΕΞΑΓΕΤΑΙ Ο
ΑΓΩΝΑΣ), ΥΠΟΧΡΕΟΥΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΟΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΒΑΛΟΥΝ ΣΤΟ
ΔΙΑΙΤΗΤΗ 5 ΕΥΡΩ, ΑΝΑ ΑΓΩΝΑ.
-
ΟΙ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ/ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΤΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΦΕΡΟΥΝ ΠΑΝΤΟΤΕ ΤΑ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΑ
ΤΑΥΤΟΠΡΟΣΩΠΙΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΑΡΤΕΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΣΕ ΙΣΧΥ),
ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΠΟΥ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ.
ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ, Ο ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΡΝΗΘΕΙ ΤΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ.
ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΠΟΥ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ.
ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ, Ο ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΡΝΗΘΕΙ ΤΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ.
-
ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΧΩΡΙΣ ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ ΔΕΝ
ΔΥΝΑΤΑΙ ΝΑ ΑΓΩΝΙΣΤΕΙ.
-
ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ
ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-8, ΔΙΕΥΘΥΝΟΥΝ ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ.
-
ΣΤΙΣ ΑΛΛΕΣ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ (Κ-10, Κ-12, Κ-14, Κ-16) ΔΙΕΥΘΥΝΟΥΝ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΗΣ ΕΠΣ ΚΑΙ
ΣΥΝΤΑΣΣΕΤΑΙ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΟΣ.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου