Σάββατο, 9 Νοεμβρίου 2019

ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ - Πρόγραμμα Αγώνων Υποδομής 09 & 10-11-2019


ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ — ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2019-2020 —
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΑΓΩΝΩΝ 9 & 10 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2019

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-8 / 5 vs 5 / 2 X 20’              ΣΑΒΒΑΤΟ 09-11-2019       
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣΕΝΩΣΙΑΚΟ09-11-201910:00ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ  ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣΕΝΩΣΙΑΚΟ09-11-201910:50ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣΔΙΑΣ ΔΙΟΥΕΝΩΣΙΑΚΟ09-11-201911:40ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥΕΝΩΣΙΑΚΟ09-11-201913:30ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΡΕΠΩ: ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-10 / 7 vs 7 / 2 X 25’           ΣΑΒΒΑΤΟ 09-11-2019         
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ09-11-201910:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣΓΙΩΤΣΑ09-11-201910:00ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 4ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ09-11-201911:00
ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2ΓΙΩΤΣΑ09-11-201911:00ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ09-11-201912:00
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣΓΙΩΤΣΑ09-11-201912:00ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 3ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ09-11-201913:00
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣΓΙΩΤΣΑ09-11-201913:00ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ
ΡΕΠΩ: ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ, ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-12 / 9 vs 9 / 2 X 30’           ΣΑΒΒΑΤΟ 09-11-2019      
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑΕΝΩΣΙΑΚΟ09-11-201909:00
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006- 2ΕΝΩΣΙΑΚΟ09-11-201911:30
ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ – 1ΕΝΩΣΙΑΚΟ09-11-201911:30
ΔΙΑΣ ΔΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006- 3ΕΝΩΣΙΑΚΟ09-11-201912:45
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ – 2ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝΕΝΩΣΙΑΚΟ09-11-201914:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2ΕΝΩΣΙΑΚΟ09-11-201914:00

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-14 / 9 vs 9 / 2 X 30’           ΣΑΒΒΑΤΟ 09-11-2019        
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣΕΝΩΣΙΑΚΟ09-11-201909:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΕΝΩΣΙΑΚΟ09-11-201910:15
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣΕΝΩΣΙΑΚΟ09-11-201910:15
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣΕΝΩΣΙΑΚΟ09-11-201912:45
ΡΕΠΩ: ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-16 / 11 vs 11 / 2 X 40’       ΣΑΒΒΑΤΟ 09-11-2019   
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑΚΑΤΕΡΙΝΗ FCΕΝΩΣΙΑΚΟ09-11-201915:15

  • ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΤΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ Κ-14 (11 vs 11) ΚΑΙ Κ-16, ΟΙ ΓΗΠΕΔΟΥΧΕΣ ΟΜΑΔΕΣ (ΣΕ ΟΠΟΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΕΞΑΓΕΤΑΙ Ο ΑΓΩΝΑΣ), ΥΠΟΧΡΕΟΥΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΟΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΒΑΛΟΥΝ ΣΤΟ ΔΙΑΙΤΗΤΗ 5 ΕΥΡΩ, ΑΝΑ ΑΓΩΝΑ. 
  • ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ/ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΤΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΦΕΡΟΥΝ ΠΑΝΤΟΤΕ ΤΑ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΑ ΤΑΥΤΟΠΡΟΣΩΠΙΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΑΡΤΕΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΣΕ ΙΣΧΥ),
    ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΠΟΥ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ.
    ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ, Ο ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΡΝΗΘΕΙ ΤΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ.
     
  • ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΧΩΡΙΣ ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ ΔΕΝ ΔΥΝΑΤΑΙ ΝΑ ΑΓΩΝΙΣΤΕΙ. 
  • ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-8, ΔΙΕΥΘΥΝΟΥΝ ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ.
  • ΣΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ (Κ-10, Κ-12, Κ-14, Κ-16) ΔΙΕΥΘΥΝΟΥΝ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΗΣ ΕΠΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΑΣΣΕΤΑΙ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΟΣ.
ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ — ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2019-2020 —
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΑΓΩΝΩΝ 9 & 10 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2019 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-8 / 5 vs 5 / 2 X 20’               ΚΥΡΙΑΚΗ 10-11-2019        
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ – 1ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑΕΝΩΣΙΑΚΟ27-10-201910:00ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ – 2ΕΝΩΣΙΑΚΟ27-10-201910:50ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1ΕΝΩΣΙΑΚΟ27-10-201911:40ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2ΕΝΩΣΙΑΚΟ27-10-201913:00ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-10 / 7 vs 7 / 2 X 25’            ΚΥΡΙΑΚΗ 10-11-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 2ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ10-11-201910:00
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 1ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ10-11-201911:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – 1ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ10-11-201912:00
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – 2ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ10-11-201913:00

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-12 / 9 vs 9 / 2 X 30’            ΚΥΡΙΑΚΗ 10-11-2019       
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥΕΝΩΣΙΑΚΟ10-11-201910:15
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1ΕΝΩΣΙΑΚΟ10-11-201910:15
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥΕΝΩΣΙΑΚΟ10-11-201912:45
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥΕΝΩΣΙΑΚΟ10-11-201912:45
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑΑ.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣΕΝΩΣΙΑΚΟ10-11-201914:00
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥΕΝΩΣΙΑΚΟ10-11-201914:00
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΙΕΡΙΔΕΣ ΜΟΥΣΕΣΕΝΩΣΙΑΚΟ10-11-201915:15

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-14 / 9 vs 9 / 2 X 30’            ΚΥΡΙΑΚΗ 10-11-2019       
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1ΕΝΩΣΙΑΚΟ10-11-201911:30
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣΕΝΩΣΙΑΚΟ10-11-201911:30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΕΝΩΣΙΑΚΟ10-11-201915:14

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-14 / 11 vs 11 / 2 X 35’        ΚΥΡΙΑΚΗ 10-11-2019       
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ10-11-201910:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑΗ. ΔΟΥΛΙΑΣ10-11-201912:00
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥΝ. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ10-11-201912:00

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-16 / 11 vs 11 / 2 X 40’        ΚΥΡΙΑΚΗ 10-11-2019      
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥΕΝΩΣΙΑΚΟ10-11-201909:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ10-11-201910:30
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΝ. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ10-11-201910:30
ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣΔΙΑΣ ΔΙΟΥΘ. ΚΑΤΣΑΡΟΣ10-11-201910:30

  • ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΤΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ Κ-14 (11 vs 11) ΚΑΙ Κ-16, ΟΙ ΓΗΠΕΔΟΥΧΕΣ ΟΜΑΔΕΣ (ΣΕ ΟΠΟΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΕΞΑΓΕΤΑΙ Ο ΑΓΩΝΑΣ), ΥΠΟΧΡΕΟΥΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΟΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΒΑΛΟΥΝ ΣΤΟ ΔΙΑΙΤΗΤΗ 5 ΕΥΡΩ, ΑΝΑ ΑΓΩΝΑ. 
  • ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ/ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΤΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΦΕΡΟΥΝ ΠΑΝΤΟΤΕ ΤΑ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΑ ΤΑΥΤΟΠΡΟΣΩΠΙΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΑΡΤΕΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΣΕ ΙΣΧΥ),
    ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΠΟΥ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ.
    ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ, Ο ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΡΝΗΘΕΙ ΤΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ.
     
  • ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΧΩΡΙΣ ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ ΔΕΝ ΔΥΝΑΤΑΙ ΝΑ ΑΓΩΝΙΣΤΕΙ. 
  • ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-8, ΔΙΕΥΘΥΝΟΥΝ ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ.
  • ΣΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ (Κ-10, Κ-12, Κ-14, Κ-16) ΔΙΕΥΘΥΝΟΥΝ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΗΣ ΕΠΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΑΣΣΕΤΑΙ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΟΣ.

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου