Παρασκευή, 25 Οκτωβρίου 2019

Πρόγραμμα - Διαιτητές πρωταθλημάτων υποδομής Σαββατοκύριακου 26 - 27 Οκτωβρίου



ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ --- ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2019-2020 ---
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΑΓΩΝΩΝ 26 & 27 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2019 


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-8 / 5 vs 5 / 2 X 20’              ΣΑΒΒΑΤΟ 26-10-2019       
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 1
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
26-10-2019
11:40
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ  ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
26-10-2019
12:30
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 2
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -2
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
26-10-2019
13:20
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΡΕΠΩ: ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ     ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-10 / 7 vs 7 / 2 X 25’           ΣΑΒΒΑΤΟ 26-10-2019         
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 4
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
26-10-2019
10:00
ΡΑΦΑΗΛΙΔΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
ΓΙΩΤΣΑ
26-10-2019
10:00
ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 2
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
26-10-2019
11:00
ΡΑΦΑΗΛΙΔΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - 2
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1
ΓΙΩΤΣΑ
26-10-2019
11:00
ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - 2
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
26-10-2019
12:00
ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
ΓΙΩΤΣΑ
26-10-2019
12:00
ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - 1
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
26-10-2019
13:00
ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 1
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - 1
ΓΙΩΤΣΑ
26-10-2019
13:00
ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 3
ΑΝΑΒΟΛΗ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-12 / 9 vs 9 / 2 X 30’           ΣΑΒΒΑΤΟ 26-10-2019      
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ  ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
26-10-2019
10:00
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Χ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 2
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
26-10-2019
11:10
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Χ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
26-10-2019
12:20
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Χ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 1
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
26-10-2019
12:20
ΑΝΔΡΕΟΥ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ - 2
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΝΑΒΟΛΗ
 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 2
ΑΝΑΒΟΛΗ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ - 1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
ΑΝΑΒΟΛΗ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 1
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
ΑΝΑΒΟΛΗ
ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 3, ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-14 / 9 vs 9 / 2 X 30’           ΣΑΒΒΑΤΟ 26-10-2019        
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
26-10-2019
10:00
ΑΝΔΡΕΟΥ
ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 1
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
26-10-2019
11:10
ΑΝΔΡΕΟΥ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 2
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
ΑΝΑΒΟΛΗ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
ΑΝΑΒΟΛΗ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
ΑΝΑΒΟΛΗ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
ΑΝΑΒΟΛΗ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΑΝΑΒΟΛΗ
ΡΕΠΩ: ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-16 / 11 vs 11 / 2 X 40’       ΣΑΒΒΑΤΟ 26-10-2019     
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ
26-10-2019
10:00
ΣΕΣΕΝΤΟΣ

-        ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ/ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΤΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΦΕΡΟΥΝ ΠΑΝΤΟΤΕ ΤΑ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΑ ΤΑΥΤΟΠΡΟΣΩΠΙΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΑΡΤΕΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΣΕ ΙΣΧΥ),
ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΠΟΥ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ.
ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ, Ο ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΡΝΗΘΕΙ ΤΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ.

-         ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΧΩΡΙΣ ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ ΔΕΝ ΔΥΝΑΤΑΙ ΝΑ ΑΓΩΝΙΣΤΕΙ.

-         ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΤΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ Κ-14 (11 vs 11) ΚΑΙ Κ-16, ΟΙ ΓΗΠΕΔΟΥΧΕΣ ΟΜΑΔΕΣ (ΣΕ ΟΠΟΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΕΞΑΓΕΤΑΙ Ο ΑΓΩΝΑΣ), ΥΠΟΧΡΕΟΥΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΟΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΒΑΛΟΥΝ ΣΤΟ ΔΙΑΙΤΗΤΗ 5 ΕΥΡΩ, ΑΝΑ ΑΓΩΝΑ.

- ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-8, ΔΙΕΥΘΥΝΟΥΝ ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ.

- ΣΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ (Κ-10, Κ-12, Κ-14, Κ-16) ΔΙΕΥΘΥΝΟΥΝ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΗΣ ΕΠΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΑΣΣΕΤΑΙ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΟΣ.
  
ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ --- ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2019-2020 ---
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΑΓΩΝΩΝ 26 & 27 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2019


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-8 / 5 vs 5 / 2 X 20’               ΚΥΡΙΑΚΗ 27-10-2019       
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
27-10-2019
10:00
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
27-10-2019
10:50
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
27-10-2019
11:40
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ - 2
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
27-10-2019
12:30
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ - 1
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 1
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
27-10-2019
13:20
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-10 / 7 vs 7 / 2 X 25’            ΚΥΡΙΑΚΗ 27-10-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ - 2
ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ
27-10-2019
10:00
ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ
ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ - 1
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ
27-10-2019
11:00
ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ
27-10-2019
12:00
ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ
27-10-2019
13:00
ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-12 / 9 vs 9 / 2 X 30’            ΚΥΡΙΑΚΗ 27-10-2019      
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
27-10-2019
09:30
ΓΚΟΛΕΜΑΣ
ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ
ΠΙΕΡΙΔΕΣ ΜΟΥΣΕΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
27-10-2019
09:30
ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
27-10-2019
10:40
ΓΚΟΛΕΜΑΣ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
27-10-2019
10:40
ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-14 / 11 vs 11 / 2 X 35’        ΚΥΡΙΑΚΗ 27-10-2019      
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ
Λ. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ
27-10-2019
10:30
ΣΕΣΕΝΤΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Η. ΔΟΥΛΙΑΣ
27-10-2019
12:00
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006
Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
27-10-2019
12:00
ΚΩΤΟΥΛΑΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-16 / 11 vs 11 / 2 X 40’        ΚΥΡΙΑΚΗ 27-10-2019      
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC
Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
27-10-2019
10:30
ΚΩΤΟΥΛΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
ΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ
27-10-2019
10:30
ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ
Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
27-10-2019
11:00
ΣΤΥΛΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ
ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
27-10-2019
12:00
ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ


-        ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ/ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΤΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΦΕΡΟΥΝ ΠΑΝΤΟΤΕ ΤΑ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΑ ΤΑΥΤΟΠΡΟΣΩΠΙΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΑΡΤΕΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΣΕ ΙΣΧΥ),
ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΠΟΥ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ.
ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ, Ο ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΡΝΗΘΕΙ ΤΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ.

-         ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΧΩΡΙΣ ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ ΔΕΝ ΔΥΝΑΤΑΙ ΝΑ ΑΓΩΝΙΣΤΕΙ.

-         ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΤΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ Κ-14 (11 vs 11) ΚΑΙ Κ-16, ΟΙ ΓΗΠΕΔΟΥΧΕΣ ΟΜΑΔΕΣ (ΣΕ ΟΠΟΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΕΞΑΓΕΤΑΙ Ο ΑΓΩΝΑΣ), ΥΠΟΧΡΕΟΥΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΟΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΒΑΛΟΥΝ ΣΤΟ ΔΙΑΙΤΗΤΗ 5 ΕΥΡΩ, ΑΝΑ ΑΓΩΝΑ.

- ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-8, ΔΙΕΥΘΥΝΟΥΝ ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ.

- ΣΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ (Κ-10, Κ-12, Κ-14, Κ-16) ΔΙΕΥΘΥΝΟΥΝ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΗΣ ΕΠΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΑΣΣΕΤΑΙ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΟΣ.

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου