Παρασκευή, 25 Οκτωβρίου 2019

Α΄-Β΄-Γ΄ ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ: Πρόγραμμα και διαιτητές Σαββατοκύριακου 26 και 27 Οκτωβρίου


6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         
Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ    
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΣΑΒΒΑΤΟ  26-10-2019

ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
Ι. ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗ 15:30
ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ ΡΑΦΑΗΛΙΔΗΣ
ΚΥΦΟΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ

Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
Λ. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ 15:30
ΝΤΟΥΡΑΚΟΓΛΟΥ ΚΟΥΤΣΙΚΑΝΙΔΗΣ ΤΣΙΚΛΙΤΑΡΗ  ΔΗΜ
ΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣ ΖΑΝΕΤΑΣ

Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ 15:30
ΜΕΓΑΣ ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΦΩΤΙΑΔΟΥ  Α.
ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ 15:30
ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ  Α ΣΑΛΤΣΙΔΗΣ ΤΣΙΚΛΙΤΑΡΗ   ΒΑΣ
ΦΙΡΙΝΙΔΗΣ ΖΗΣΙΟΣ

Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ 2012 ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 15:30
ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ  Γ ΜΗΝΟΥΔΗΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ
ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΤΖΙΑΤΖΙΟΥ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ 15:30
ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ ΒΡΟΥΖΟΣ ΠΛΟΣΚΑΣ
ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣ ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ



ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         
Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΣΑΒΒΑΤΟ  26-10-2019

Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΣΕΒΑΣΤΗΣ 15:30
ΝΤΑΜΠΩΣΗΣ ΛΑΦΑΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
ΤΣΑΓΚΑΛΙΔΗΣ

Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ
ΚΑΡΙΤΣΑΣ 15:30
ΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣ ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ ΚΟΥΚΙΩΤΗΣ
ΛΕΦΑΣ ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ        
Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΚΥΡΙΑΚΗ  27-10-2019

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ 15:00 ΛΑΦΑΤΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ   Γ. ΝΤΟΥΡΑΚΟΓΛΟΥ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ        
 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ    
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΚΥΡΙΑΚΗ  27-10-2019

ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 11:00
ΛΑΦΑΤΖΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Γ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
ΦΙΡΙΝΙΔΗΣ ΤΣΑΟΥΣΙΔΗΣ

ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ 15:00
ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ  Γ ΤΣΙΚΛΙΤΑΡΗ  ΔΗΜ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 15:00
ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ ΠΑΤΣΑΣ ΠΑΝΤΖΙΑΛΑΣ
ΜΑΒΙΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ

ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
Ι. ΠΑΡΑΛΥΚΙΔΗΣ 15:00
ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ ΜΠΟΥΛΟΥΜΗ
ΤΖΙΑΤΖΙΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ
ΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ 15:00
ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ ΠΛΟΣΚΑΣ ΦΩΤΙΑΔΟΥ
ΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣ ΑΜΒΡΟΣΙΑΔΗΣ

Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
Γ. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ 15:00
ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΥΤΣΙΚΑΝΙΔΗΣ ΚΟΡΙΝΙΩΤΗ
ΦΙΡΙΝΙΔΗΣ ΚΩΤΟΥΛΗΣ


ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ        
 Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   
 ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΚΥΡΙΑΚΗ  20-10-2019

ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ  
ΕΛΑΦΟΥ 11:00
ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ  Γ. ΠΑΝΤΖΙΑΛΑΣ
ΛΕΦΑΣ ΜΑΚΡΙΔΗΣ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
ΑΛΩΝΙΩΝ 15:00
ΝΤΟΥΡΑΚΟΓΛΟΥ ΜΗΝΟΥΔΗΣ ΚΟΥΚΟΥΒΙΤΗΣ
ΠΟΙΜΕΝΙΔΗΣ

Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 15:00
ΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΓΚΟΛΕΜΑΣ
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ

ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ 15:00
ΜΕΓΑΣ ΣΕΣΕΝΤΟΣ ΣΤΥΛΟΣ
ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ




Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου