Πέμπτη, 24 Οκτωβρίου 2019

ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ - Πρόγραμμα πρωταθλημάτων υποδομής (Σ/Κ 26 και 27 Οκτ.)

Πρόγραμμα Αγώνων Υποδομής 26 & 27-10-2019

ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ — ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2019-2020 —
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΑΓΩΝΩΝ 26 & 27 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2019

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-8 / 5 vs 5 / 2 X 20’              ΣΑΒΒΑΤΟ 26-10-2019       
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣΕΝΩΣΙΑΚΟ26-10-201911:40ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ  ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣΕΝΩΣΙΑΚΟ26-10-201912:30ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -2ΕΝΩΣΙΑΚΟ26-10-201913:20ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΡΕΠΩ:  ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: 
Κ-10 / 7 vs 7 / 2 X 25’           ΣΑΒΒΑΤΟ 26-10-2019         
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 4Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ26-10-201910:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥΓΙΩΤΣΑ26-10-201910:00
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ26-10-201911:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1ΓΙΩΤΣΑ26-10-201911:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – 2ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ26-10-201912:00
ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥΓΙΩΤΣΑ26-10-201912:00
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – 1ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ26-10-201913:00
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1ΓΙΩΤΣΑ26-10-201913:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 3ΑΝΑΒΟΛΗ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-12 / 9 vs 9 / 2 X 30’           ΣΑΒΒΑΤΟ 26-10-2019      
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ  ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣΕΝΩΣΙΑΚΟ26-10-201910:00
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝΕΝΩΣΙΑΚΟ26-10-201911:10
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΕΝΩΣΙΑΚΟ26-10-201912:20
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥΕΝΩΣΙΑΚΟ26-10-201912:20
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ – 2ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΝΑΒΟΛΗ
 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2ΑΝΑΒΟΛΗ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ – 1ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥΑΝΑΒΟΛΗ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑΑΝΑΒΟΛΗ
ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 3, ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-14 / 9 vs 9 / 2 X 30’           ΣΑΒΒΑΤΟ 26-10-2019        
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΕΝΩΣΙΑΚΟ26-10-201910:00
ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1ΕΝΩΣΙΑΚΟ26-10-201911:10
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣΑΝΑΒΟΛΗ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥΑΝΑΒΟΛΗ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑΑΝΑΒΟΛΗ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑΑΝΑΒΟΛΗ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥΑΝΑΒΟΛΗ
ΡΕΠΩ: ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-16 / 11 vs 11 / 2 X 40’       ΣΑΒΒΑΤΟ 26-10-2019     
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ26-10-201910:00

  • ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ/ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΤΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΦΕΡΟΥΝ ΠΑΝΤΟΤΕ ΤΑ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΑ ΤΑΥΤΟΠΡΟΣΩΠΙΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΑΡΤΕΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΣΕ ΙΣΧΥ),
    ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΠΟΥ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ.
    ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ, Ο ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΡΝΗΘΕΙ ΤΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ.
  • ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΧΩΡΙΣ ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ ΔΕΝ ΔΥΝΑΤΑΙ ΝΑ ΑΓΩΝΙΣΤΕΙ.
  • ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΤΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ Κ-14 (11 vs 11) ΚΑΙ Κ-16, ΟΙ ΓΗΠΕΔΟΥΧΕΣ ΟΜΑΔΕΣ (ΣΕ ΟΠΟΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΕΞΑΓΕΤΑΙ Ο ΑΓΩΝΑΣ), ΥΠΟΧΡΕΟΥΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΟΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΒΑΛΟΥΝ ΣΤΟ ΔΙΑΙΤΗΤΗ 5 ΕΥΡΩ, ΑΝΑ ΑΓΩΝΑ.

– ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-8, ΔΙΕΥΘΥΝΟΥΝ ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ.
– ΣΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ (Κ-10, Κ-12, Κ-14, Κ-16) ΔΙΕΥΘΥΝΟΥΝ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΗΣ ΕΠΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΑΣΣΕΤΑΙ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΟΣ.
ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ — ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2019-2020 —
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΑΓΩΝΩΝ 26 & 27 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2019
 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-8 / 5 vs 5 / 2 X 20’               ΚΥΡΙΑΚΗ 27-10-2019       
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑΕΝΩΣΙΑΚΟ27-10-201910:00ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣΕΝΩΣΙΑΚΟ27-10-201910:50ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑΕΝΩΣΙΑΚΟ27-10-201911:40ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ – 2ΕΝΩΣΙΑΚΟ27-10-201912:30ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ – 1ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1ΕΝΩΣΙΑΚΟ27-10-201913:20ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: 
Κ-10 / 7 vs 7 / 2 X 25’            ΚΥΡΙΑΚΗ 27-10-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 2ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ27-10-201910:00
ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 1ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ27-10-201911:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ27-10-201912:00
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ27-10-201913:00

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: 
Κ-12 / 9 vs 9 / 2 X 30’            ΚΥΡΙΑΚΗ 27-10-2019      
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣΑ.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣΕΝΩΣΙΑΚΟ27-10-201909:30
ΔΙΑΣ ΔΙΟΥΠΙΕΡΙΔΕΣ ΜΟΥΣΕΣΕΝΩΣΙΑΚΟ27-10-201909:30
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥΕΝΩΣΙΑΚΟ27-10-201910:40
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥΕΝΩΣΙΑΚΟ27-10-201910:40

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: 
Κ-14 / 11 vs 11 / 2 X 35’        ΚΥΡΙΑΚΗ 27-10-2019      
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑΛ. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ27-10-201910:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΗ. ΔΟΥΛΙΑΣ27-10-201912:00
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ27-10-201912:00

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-16 / 11 vs 11 / 2 X 40’        ΚΥΡΙΑΚΗ 27-10-2019      
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣΚΑΤΕΡΙΝΗ FCΝ. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ27-10-201910:30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ27-10-201910:30
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΔΙΑΣ ΔΙΟΥΘ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ27-10-201911:00
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣΕΝΩΣΙΑΚΟ27-10-201912:00

  • ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ/ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΤΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΦΕΡΟΥΝ ΠΑΝΤΟΤΕ ΤΑ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΑ ΤΑΥΤΟΠΡΟΣΩΠΙΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΑΡΤΕΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΣΕ ΙΣΧΥ),
    ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΠΟΥ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ.
    ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ, Ο ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΡΝΗΘΕΙ ΤΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ.
  • ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΧΩΡΙΣ ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ ΔΕΝ ΔΥΝΑΤΑΙ ΝΑ ΑΓΩΝΙΣΤΕΙ.
  • ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΤΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ Κ-14 (11 vs 11) ΚΑΙ Κ-16, ΟΙ ΓΗΠΕΔΟΥΧΕΣ ΟΜΑΔΕΣ (ΣΕ ΟΠΟΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΕΞΑΓΕΤΑΙ Ο ΑΓΩΝΑΣ), ΥΠΟΧΡΕΟΥΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΟΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΒΑΛΟΥΝ ΣΤΟ ΔΙΑΙΤΗΤΗ 5 ΕΥΡΩ, ΑΝΑ ΑΓΩΝΑ.

– ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-8, ΔΙΕΥΘΥΝΟΥΝ ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ.
– ΣΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ (Κ-10, Κ-12, Κ-14, Κ-16) ΔΙΕΥΘΥΝΟΥΝ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΗΣ ΕΠΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΑΣΣΕΤΑΙ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΟΣ.

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου