Δευτέρα, 16 Σεπτεμβρίου 2019

Β΄ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ - Το πλήρες φετινό πρόγραμμα και οι ημερομηνίες των αγώνων



ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
                                              2019-2020       ΚΑΝΟΝΙΚ  ΠΕΡΙΟΔΟΣ
                                                           Β΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ
1η αγωνιστική
ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ-ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ  1-1

Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ  1-1

ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ-Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ  3-2

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006-ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ  6-1

ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  0-0

ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ-ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ  1-0

ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ  1-0

          2  η αγωνιστική
    1     22/9/2019      16:30    ΚΙΤΡΟΥΣ                      ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017                          - ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
    2     22/9/2019      16:30    ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ                   ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ              - ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
    3     22/9/2019      16:30    ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ                 ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ                     - Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
    4     22/9/2019      16:30    ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ               ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ              - Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ
    5     22/9/2019      16:30    Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ         ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ           - ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
    6     22/9/2019      16:30    ΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ                ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ               - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
    7     22/9/2019      16:30    Ι. ΠΑΡΑΛΥΚΙΔΗΣ             ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ            - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006
          3  η αγωνιστική
    1     6/10/2019      16:00    ΡΥΑΚΙΩΝ                      ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ                        - ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
    2     6/10/2019      16:00    ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ              ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ                - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ
    3     6/10/2019      16:00    Γ. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ                Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ                      - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
    4     6/10/2019      16:00    Α.ΑΓΙΑΝΝΗ                    ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ                       - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ
    5     6/10/2019      16:00    ΛΟΦΟΥ                        Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ                     - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
    6     6/10/2019      16:00    ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ                 ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ                     - ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017
    7     6/10/2019      16:00    ΒΡΥΑΣ                         ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ                       - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006
          4  η αγωνιστική
    1    13/10/2019     16:00    ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ                   ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ              - Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ
    2    13/10/2019     16:00    Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ         ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ           - ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
    3    13/10/2019     16:00    ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ               ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ              - ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017
    4    13/10/2019     16:00    ΕΝΩΣΙΑΚΟ Ν. ΕΦΕΣΣΟΥ   ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006            - ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
    5    13/10/2019     16:00    ΡΥΑΚΙΩΝ                      ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ                        - ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
    6    13/10/2019     16:00    ΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ                ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ               - Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
    7    13/10/2019     16:00    Ι. ΠΑΡΑΛΥΚΙΔΗΣ             ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ            - ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
          5  η αγωνιστική
    1    20/10/2019     16:00    ΚΙΤΡΟΥΣ                      ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017                          - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
    2    20/10/2019     16:00    ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ               ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ              - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ
    3    20/10/2019     16:00    ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ                 ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ                     - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ
    4    20/10/2019     16:00    ΛΟΦΟΥ                        Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ                     - ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
    5    20/10/2019     16:00    Α.ΑΓΙΑΝΝΗ                    ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ                       - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006
    6    20/10/2019     16:00    Γ. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ                Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ                      - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
    7    20/10/2019     16:00    ΒΡΥΑΣ                         ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ                       - ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
          6  η αγωνιστική
    1    27/10/2019     15:00    ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ              ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ                - ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
    2    27/10/2019     15:00    ΡΥΑΚΙΩΝ                      ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ                        - Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
    3    27/10/2019     15:00    ΕΝΩΣΙΑΚΟ Ν. ΕΦΕΣΣΟΥ   ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006            - ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
    4    27/10/2019     15:00    ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ                   ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ              - ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017
    5    27/10/2019     15:00    Ι. ΠΑΡΑΛΥΚΙΔΗΣ             ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ            - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
    6    27/10/2019     15:00    ΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ                ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ               - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ
    7    27/10/2019     15:00    Γ. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ                Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ                      - ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
          7  η αγωνιστική
    1     3/11/2019      15:00    ΚΙΤΡΟΥΣ                      ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017                          - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
    2     3/11/2019      15:00    ΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ                ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ               - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ
    3     3/11/2019      15:00    ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ               ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ              - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006
    4     3/11/2019      15:00    ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ                 ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ                     - ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
    5     3/11/2019      15:00    ΛΟΦΟΥ                        Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ                     - Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ
    6     3/11/2019      15:00    ΒΡΥΑΣ                         ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ                       - ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
    7     3/11/2019      15:00    Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ         ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ           - ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
          8  η αγωνιστική
    1    10/11/2019     15:00    ΛΟΦΟΥ                        Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ                     - ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
    2    10/11/2019     15:00    Α.ΑΓΙΑΝΝΗ                    ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ                       - ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
    3    10/11/2019     15:00    Γ. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ                Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ                      - ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017
    4    10/11/2019     15:00    ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ              ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ                - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
    5    10/11/2019     15:00    ΡΥΑΚΙΩΝ                      ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ                        - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ
    6    10/11/2019     15:00    ΕΝΩΣΙΑΚΟ Ν. ΕΦΕΣΣΟΥ   ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006            - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
    7    10/11/2019     15:00    ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ                   ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ              - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ
          9  η αγωνιστική
    1    17/11/2019     15:00    Ι. ΠΑΡΑΛΥΚΙΔΗΣ             ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ            - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
    2    17/11/2019     15:00    ΕΝΩΣΙΑΚΟ Ν. ΕΦΕΣΣΟΥ   ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006            - ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
    3    17/11/2019     15:00    ΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ                ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ               - ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
    4    17/11/2019     15:00    ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ               ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ              - ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
    5    17/11/2019     15:00    ΒΡΥΑΣ                         ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ                       - ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
    6    17/11/2019     15:00    ΚΙΤΡΟΥΣ                      ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017                          - Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
    7    17/11/2019     15:00    Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ         ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ           - Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ
        10  η αγωνιστική
    1    24/11/2019     15:00    ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ              ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ                - ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
    2    24/11/2019     15:00    ΚΙΤΡΟΥΣ                      ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017                          - ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
    3    24/11/2019     15:00    ΡΥΑΚΙΩΝ                      ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ                        - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006
    4    24/11/2019     15:00    Γ. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ                Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ                      - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ
    5    24/11/2019     15:00    Α.ΑΓΙΑΝΝΗ                    ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ                       - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
    6    24/11/2019     15:00    ΛΟΦΟΥ                        Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ                     - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ
    7    24/11/2019     15:00    ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ                 ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ                     - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
        11  η αγωνιστική
    1     1/12/2019      15:00    Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ         ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ           - ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017
    2     1/12/2019      15:00    ΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ                ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ               - ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
    3     1/12/2019      15:00    Ι. ΠΑΡΑΛΥΚΙΔΗΣ             ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ            - Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
    4     1/12/2019      15:00    ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ                   ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ              - ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
    5     1/12/2019      15:00    ΕΝΩΣΙΑΚΟ Ν. ΕΦΕΣΣΟΥ   ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006            - Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ
    6     1/12/2019      15:00    ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ              ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ                - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
    7     1/12/2019      15:00    ΒΡΥΑΣ                         ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ                       - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
        12  η αγωνιστική
    1     8/12/2019      15:00    ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ                 ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ                     - ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
    2     8/12/2019      15:00    ΛΟΦΟΥ                        Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ                     - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006
    3     8/12/2019      15:00    Α.ΑΓΙΑΝΝΗ                    ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ                       - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
    4     8/12/2019      15:00    Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ         ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ           - ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
    5     8/12/2019      15:00    ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ               ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ              - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
    6     8/12/2019      15:00    Γ. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ                Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ                      - ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
    7     8/12/2019      15:00    ΚΙΤΡΟΥΣ                      ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017                          - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ
        13  η αγωνιστική
    1    15/12/2019     15:00    Α.ΑΓΙΑΝΝΗ                    ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ                       - Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ
    2    15/12/2019     15:00    ΒΡΥΑΣ                         ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ                       - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
    3    15/12/2019     15:00    Ι. ΠΑΡΑΛΥΚΙΔΗΣ             ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ            - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ
    4    15/12/2019     15:00    ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ                   ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ              - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
    5    15/12/2019     15:00    ΕΝΩΣΙΑΚΟ Ν. ΕΦΕΣΣΟΥ   ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006            - ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017
    6    15/12/2019     15:00    ΡΥΑΚΙΩΝ                      ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ                        - ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
    7    15/12/2019     15:00    ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ              ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ                - Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
        14  η αγωνιστική
    1      4/1/2020      15:00    ΚΙΤΡΟΥΣ                      ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017                          - ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
    2      4/1/2020      15:00    ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ                 ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ                     - Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ
    3      4/1/2020      15:00    ΛΟΦΟΥ                        Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ                     - ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
    4      4/1/2020      15:00    Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ         ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ           - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006
    5      4/1/2020      15:00    ΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ                ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ               - ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
    6      4/1/2020      15:00    Ι. ΠΑΡΑΛΥΚΙΔΗΣ             ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ            - ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
    7      4/1/2020      15:00    ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ               ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ              - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
        15  η αγωνιστική
    1     11/1/2020      15:00    Α.ΑΓΙΑΝΝΗ                    ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ                       - ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017
    2     11/1/2020      15:00    ΒΡΥΑΣ                         ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ                       - ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
    3     11/1/2020      15:00    ΛΟΦΟΥ                        Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ                     - ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
    4     11/1/2020      15:00    Γ. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ                Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ                      - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
    5     11/1/2020      15:00    ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ              ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ                - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ
    6     11/1/2020      15:00    ΡΥΑΚΙΩΝ                      ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ                        - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
    7     11/1/2020      15:00    ΕΝΩΣΙΑΚΟ Ν. ΕΦΕΣΣΟΥ   ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006            - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ
        16  η αγωνιστική
    1     18/1/2020      15:00    ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ                   ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ              - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
    2     18/1/2020      15:00    Ι. ΠΑΡΑΛΥΚΙΔΗΣ             ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ            - ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
    3     18/1/2020      15:00    ΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ                ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ               - Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ
    4     18/1/2020      15:00    Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ         ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ           - ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
    5     18/1/2020      15:00    ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ               ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ              - Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
    6     18/1/2020      15:00    ΚΙΤΡΟΥΣ                      ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017                          - ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
    7     18/1/2020      15:00    ΕΝΩΣΙΑΚΟ Ν. ΕΦΕΣΣΟΥ   ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006            - ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
        17  η αγωνιστική
    1     25/1/2020      15:00    Γ. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ                Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ                      - ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
    2     25/1/2020      15:00    ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ                 ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ                     - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ
    3     25/1/2020      15:00    ΚΙΤΡΟΥΣ                      ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017                          - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
    4     25/1/2020      15:00    ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ              ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ                - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006
    5     25/1/2020      15:00    ΒΡΥΑΣ                         ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ                       - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
    6     25/1/2020      15:00    ΛΟΦΟΥ                        Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ                     - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
    7     25/1/2020      15:00    Α.ΑΓΙΑΝΝΗ                    ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ                       - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ
        18  η αγωνιστική
    1      1/2/2020      15:00    ΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ                ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ               - ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017
    2      1/2/2020      15:00    Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ         ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ           - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
    3      1/2/2020      15:00    Ι. ΠΑΡΑΛΥΚΙΔΗΣ             ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ            - ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
    4      1/2/2020      15:00    ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ                   ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ              - Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
    5      1/2/2020      15:00    ΕΝΩΣΙΑΚΟ Ν. ΕΦΕΣΣΟΥ   ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006            - ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
    6      1/2/2020      15:00    ΡΥΑΚΙΩΝ                      ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ                        - Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ
    7      1/2/2020      15:00    ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ              ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ                - ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
        19  η αγωνιστική
    1      8/2/2020      15:00    Α.ΑΓΙΑΝΝΗ                    ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ                       - ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
    2      8/2/2020      15:00    ΛΟΦΟΥ                        Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ                     - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
    3      8/2/2020      15:00    ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ                 ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ                     - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006
    4      8/2/2020      15:00    ΚΙΤΡΟΥΣ                      ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017                          - ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
    5      8/2/2020      15:00    ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ               ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ              - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ
    6      8/2/2020      15:00    Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ         ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ           - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
    7      8/2/2020      15:00    ΒΡΥΑΣ                         ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ                       - Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ
        20  η αγωνιστική
    1     15/2/2020      15:00    ΡΥΑΚΙΩΝ                      ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ                        - ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017
    2     15/2/2020      15:00    Ι. ΠΑΡΑΛΥΚΙΔΗΣ             ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ            - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
    3     15/2/2020      15:00    ΕΝΩΣΙΑΚΟ Ν. ΕΦΕΣΣΟΥ   ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006            - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
    4     15/2/2020      15:00    ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ              ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ                - ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
    5     15/2/2020      15:00    Γ. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ                Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ                      - Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
    6     15/2/2020      15:00    Α.ΑΓΙΑΝΝΗ                    ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ                       - ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
    7     15/2/2020      15:00    ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ                   ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ              - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ
        21  η αγωνιστική
    1     22/2/2020      15:00    ΒΡΥΑΣ                         ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ                       - Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
    2     22/2/2020      15:00    ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ                 ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ                     - ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
    3     22/2/2020      15:00    ΚΙΤΡΟΥΣ                      ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017                          - Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ
    4     22/2/2020      15:00    ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ               ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ              - ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
    5     22/2/2020      15:00    Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ         ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ           - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
    6     22/2/2020      15:00    ΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ                ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ               - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006
    7     22/2/2020      15:00    Ι. ΠΑΡΑΛΥΚΙΔΗΣ             ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ            - ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
        22  η αγωνιστική
    1      7/3/2020      15:00    ΡΥΑΚΙΩΝ                      ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ                        - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ
    2      7/3/2020      15:00    ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ                   ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ              - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006
    3      7/3/2020      15:00    ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ              ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ                - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
    4      7/3/2020      15:00    Α.ΑΓΙΑΝΝΗ                    ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ                       - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
    5      7/3/2020      15:00    ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ                 ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ                     - ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
    6      7/3/2020      15:00    ΛΟΦΟΥ                        Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ                     - ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017
    7      7/3/2020      15:00    Γ. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ                Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ                      - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ
        23  η αγωνιστική
    1     14/3/2020      16:00    ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ                   ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ              - ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
    2     14/3/2020      16:00    ΒΡΥΑΣ                         ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ                       - ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017
    3     14/3/2020      16:00    ΕΝΩΣΙΑΚΟ Ν. ΕΦΕΣΣΟΥ   ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006            - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
    4     14/3/2020      16:00    Ι. ΠΑΡΑΛΥΚΙΔΗΣ             ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ            - Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ
    5     14/3/2020      16:00    ΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ                ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ               - ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
    6     14/3/2020      16:00    Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ         ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ           - Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
    7     14/3/2020      16:00    ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ               ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ              - ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
        24  η αγωνιστική
    1     21/3/2020      16:00    ΚΙΤΡΟΥΣ                      ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017                          - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ
    2     21/3/2020      16:00    ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ                 ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ                     - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
    3     21/3/2020      16:00    ΛΟΦΟΥ                        Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ                     - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ
    4     21/3/2020      16:00    Α.ΑΓΙΑΝΝΗ                    ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ                       - ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
    5     21/3/2020      16:00    Γ. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ                Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ                      - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006
    6     21/3/2020      16:00    ΡΥΑΚΙΩΝ                      ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ                        - ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
    7     21/3/2020      16:00    ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ               ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ              - ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
        25  η αγωνιστική
    1     28/3/2020      16:00    ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ                   ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ              - ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
    2     28/3/2020      16:00    ΕΝΩΣΙΑΚΟ Ν. ΕΦΕΣΣΟΥ   ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006            - Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
    3     28/3/2020      16:00    ΡΥΑΚΙΩΝ                      ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ                        - ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
    4     28/3/2020      16:00    ΒΡΥΑΣ                         ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ                       - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ
    5     28/3/2020      16:00    ΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ                ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ               - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
    6     28/3/2020      16:00    ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ              ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ                - Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ
    7     28/3/2020      16:00    Ι. ΠΑΡΑΛΥΚΙΔΗΣ             ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ            - ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017
        26  η αγωνιστική
    1      4/4/2020      17:00    Γ. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ                Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ                      - ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
    2      4/4/2020      17:00    ΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ                ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ               - ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
    3      4/4/2020      17:00    Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ         ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ           - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ
    4      4/4/2020      17:00    ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ               ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ              - ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
    5      4/4/2020      17:00    ΚΙΤΡΟΥΣ                      ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017                          - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006
    6      4/4/2020      17:00    ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ                 ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ                     - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
    7      4/4/2020      17:00    ΛΟΦΟΥ                        Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ                     - ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου