Δευτέρα, 30 Σεπτεμβρίου 2019

Γ΄ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ - Το αναλυτικό πρόγραμμα της φετινής περιόδου με ημερομηνίες



ΠΡΟΣΟΧΗ: Σε περίπτωση που δεν επαρκούν οι διαιτητές για την κάλυψη των αγώνων σύμφωνα με το πρόγραμμα, θα διεξαχθούν και αγώνες ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΡΩΙ 
   Α/Α     ΗΜΕΡ.        ΩΡΑ     ΓΗΠΕΔΟ                      ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                               ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
          1  η αγωνιστική
    1     6/10/2019      16:00    Κ.ΜΗΛΙΑΣ                     Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ                           - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
    2     6/10/2019      16:00    Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ               ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ               - Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ
    3     6/10/2019      16:00    ΕΛΑΦΟΥ                       ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ                          - Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β
    4     5/10/2019      16:00    ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ               ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ                     - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
    5     5/10/2019      16:00    ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ              Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ                   - ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ
    6     5/10/2019      16:00    ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ             ΔΙΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                     - ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ

          2  η αγωνιστική
    1    13/10/2019     16:00    ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ                  ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ                   - ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ
    2    13/10/2019     16:00    ΑΛΩΝΙΩΝ                      ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ                        - Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ
    3    13/10/2019     16:00    ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ              ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ              - ΔΙΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
    4    12/10/2019     16:00    ΚΑΡΙΤΣΑΣ                     Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β                           - Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
    5    12/10/2019     16:00    ΕΛΑΦΟΥ                       ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ                          - ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
    6    12/10/2019     16:00    ΣΕΒΑΣΤΗΣ                    Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ                                - ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
          3  η αγωνιστική
    1    20/10/2019     16:00    Κ.ΜΗΛΙΑΣ                     Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ                           - Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β
    2    20/10/2019     16:00    ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ                  ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ                   - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
    3    20/10/2019     16:00    ΦΩΤΕΙΝΩΝ                    ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ                      - ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ
    4    19/10/2019     16:00    Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ               ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ               - ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
    5    19/10/2019     16:00    ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ              Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ                   - ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ
    6    19/10/2019     16:00    ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ             ΔΙΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                     - Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ
          4  η αγωνιστική
    1    27/10/2019     15:00    ΑΛΩΝΙΩΝ                      ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ                        - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
    2    27/10/2019     15:00    ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ              Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ                   - ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
    3    27/10/2019     15:00    ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ               ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ                     - ΔΙΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
    4    26/10/2019     15:30    ΕΛΑΦΟΥ                       ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ                          - Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ
    5    26/10/2019     15:30    ΣΕΒΑΣΤΗΣ                    Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ                                - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
    6    26/10/2019     15:30    ΚΑΡΙΤΣΑΣ                     Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β                           - ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ
          5  η αγωνιστική
    1     3/11/2019      15:00    ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ              ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ              - Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β
    2     3/11/2019      15:00    ΑΛΩΝΙΩΝ                      ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ                        - Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ
    3     3/11/2019      15:00    ΦΩΤΕΙΝΩΝ                    ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ                      - ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ
    4     2/11/2019      15:00    ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ                  ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ                   - ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
    5     2/11/2019      15:00    Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ               ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ               - ΔΙΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
    6     2/11/2019      15:00    Κ.ΜΗΛΙΑΣ                     Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ                           - Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
          6  η αγωνιστική
    1    10/11/2019     15:00    ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ              Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ                   - ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ
    2    10/11/2019     15:00    ΣΕΒΑΣΤΗΣ                    Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ                                - Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β
    3    10/11/2019     15:00    ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ               ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ                     - ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ
    4     9/11/2019      15:00    Κ.ΜΗΛΙΑΣ                     Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ                           - ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
    5     9/11/2019      15:00    ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ             ΔΙΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                     - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
    6     9/11/2019      15:00    ΕΛΑΦΟΥ                       ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ                          - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ         
          7  η αγωνιστική
    1    17/11/2019     15:00    ΣΕΒΑΣΤΗΣ                    Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ                                - ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ
    2    17/11/2019     15:00    Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ               ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ               - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
    3    17/11/2019     15:00    ΦΩΤΕΙΝΩΝ                    ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ                      - Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ
    4    16/11/2019     15:00    ΑΛΩΝΙΩΝ                      ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ                        - ΔΙΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
    5    16/11/2019     15:00    ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ              ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ              - Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
    6    16/11/2019     15:00    ΚΑΡΙΤΣΑΣ                     Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β                           - ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
          8  η αγωνιστική
    1    24/11/2019     15:00    ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ               ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ                     - ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ
    2    24/11/2019     15:00    ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ              Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ                   - Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ
    3    24/11/2019     15:00    ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ             ΔΙΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                     - Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β
    4    23/11/2019     15:00    Κ.ΜΗΛΙΑΣ                     Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ                           - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
    5    23/11/2019     15:00    ΦΩΤΕΙΝΩΝ                    ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ                      - ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
    6    23/11/2019     15:00    ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ                  ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ                   - ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ
          9  η αγωνιστική
    1     1/12/2019      15:00    ΣΕΒΑΣΤΗΣ                    Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ                                - Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ
    2     1/12/2019      15:00    ΚΑΡΙΤΣΑΣ                     Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β                           - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
    3     1/12/2019      15:00    ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ               ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ                     - Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
    4    30/11/2019     15:00    Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ               ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ               - ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ
    5    30/11/2019     15:00    ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ              ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ              - ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ
    6    30/11/2019     15:00    ΕΛΑΦΟΥ                       ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ                          - ΔΙΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
        10  η αγωνιστική
    1     8/12/2019      15:00    ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ             ΔΙΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                     - Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
    2     8/12/2019      15:00    ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ              ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ              - ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
    3     8/12/2019      15:00    ΑΛΩΝΙΩΝ                      ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ                        - Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β
    4     7/12/2019      15:00    ΦΩΤΕΙΝΩΝ                    ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ                      - Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ
    5     7/12/2019      15:00    ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ                  ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ                   - ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ
    6     7/12/2019      15:00    Κ.ΜΗΛΙΑΣ                     Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ                           - ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
        11  η αγωνιστική
    1    15/12/2019     15:00    ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ             ΔΙΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                     - Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ
    2    15/12/2019     15:00    ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ              Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ                   - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
    3    15/12/2019     15:00    ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ               ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ                     - ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ
    4    14/12/2019     15:00    ΕΛΑΦΟΥ                       ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ                          - ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ
    5    14/12/2019     15:00    ΚΑΡΙΤΣΑΣ                     Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β                           - ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
    6    14/12/2019     15:00    ΣΕΒΑΣΤΗΣ                    Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ                                - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
        12  η αγωνιστική
    1      4/1/2020      15:00    ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ                  ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ                   - Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ
    2      4/1/2020      15:00    ΣΕΒΑΣΤΗΣ                    Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ                                - ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
    3      4/1/2020      15:00    ΚΑΡΙΤΣΑΣ                     Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β                           - ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ
    4      5/1/2020      15:00    ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ              ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ              - ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
    5      5/1/2020      15:00    ΑΛΩΝΙΩΝ                      ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ                        - Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
    6      5/1/2020      15:00    ΦΩΤΕΙΝΩΝ                    ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ                      - ΔΙΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
        13  η αγωνιστική
    1     11/1/2020      15:00    ΦΩΤΕΙΝΩΝ                    ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ                      - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
    2     11/1/2020      15:00    Κ.ΜΗΛΙΑΣ                     Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ                           - ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ
    3     11/1/2020      15:00    ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ             ΔΙΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                     - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
    4     12/1/2020      15:00    ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ              Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ                   - Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β
    5     12/1/2020      15:00    Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ               ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ               - ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ
    6     12/1/2020      15:00    ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ               ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ                     - Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ

     14  η αγωνιστική
    1     18/1/2020      15:00    ΚΑΡΙΤΣΑΣ                     Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β                           - Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ
    2     18/1/2020      15:00    ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ              ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ              - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
    3     18/1/2020      15:00    ΑΛΩΝΙΩΝ                      ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ                        - ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ
    4     19/1/2020      15:00    ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ               ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ                     - ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
    5     19/1/2020      15:00    ΕΛΑΦΟΥ                       ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ                          - Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
    6     19/1/2020      15:00    ΣΕΒΑΣΤΗΣ                    Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ                                - ΔΙΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
        15  η αγωνιστική
    1     25/1/2020      15:00    ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ              ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ              - ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ
    2     25/1/2020      15:00    Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ               ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ               - Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
    3     25/1/2020      15:00    ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ             ΔΙΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                     - ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
    4     26/1/2020      15:00    Κ.ΜΗΛΙΑΣ                     Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ                           - ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ
    5     26/1/2020      15:00    ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ                  ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ                   - Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ
    6     26/1/2020      15:00    ΦΩΤΕΙΝΩΝ                    ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ                      - Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β
        16  η αγωνιστική
    1      1/2/2020      15:00    ΚΑΡΙΤΣΑΣ                     Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β                           - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
    2      1/2/2020      15:00    ΣΕΒΑΣΤΗΣ                    Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ                                - ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ
    3      1/2/2020      15:00    ΕΛΑΦΟΥ                       ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ                          - ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ
    4      2/2/2020      15:00    ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ               ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ                     - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
    5      2/2/2020      15:00    ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ             ΔΙΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                     - ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
    6      2/2/2020      15:00    ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ              Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ                   - Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ
        17  η αγωνιστική
    1      8/2/2019      15:00    ΦΩΤΕΙΝΩΝ                    ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ                      - Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
    2      8/2/2019      15:00    ΚΑΡΙΤΣΑΣ                     Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β                           - Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ
    3      8/2/2019      15:00    ΑΛΩΝΙΩΝ                      ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ                        - ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
    4      9/2/2019      15:00    Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ               ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ               - Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ
    5      9/2/2019      15:00    ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ                  ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ                   - ΔΙΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
    6      9/2/2019      15:00    ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ              ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ              - ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ
        18  η αγωνιστική
    1     15/2/2020      15:00    ΕΛΑΦΟΥ                       ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ                          - Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ
    2     15/2/2020      15:00    ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ                  ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ                   - ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
    3     15/2/2020      15:00    Κ.ΜΗΛΙΑΣ                     Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ                           - ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ
    4     16/2/2020      15:00    ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ             ΔΙΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                     - ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ
    5     16/2/2020      15:00    ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ              Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ                   - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
    6     16/2/2020      15:00    ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ               ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ                     - Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β
        19  η αγωνιστική
    1     22/2/2020      15:00    ΕΛΑΦΟΥ                       ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ                          - ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
    2     22/2/2020      15:00    ΣΕΒΑΣΤΗΣ                    Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ                                - Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
    3     22/2/2020      15:00    ΚΑΡΙΤΣΑΣ                     Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β                           - ΔΙΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
    4     23/2/2020      15:00    ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ              ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ              - Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ
    5     23/2/2020      15:00    Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ               ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ               - ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ
    6     23/2/2020      15:00    ΑΛΩΝΙΩΝ                      ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ                        - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
        20  η αγωνιστική
    1      7/3/2020      15:00    Κ.ΜΗΛΙΑΣ                     Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ                           - Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ
    2      7/3/2020      15:00    ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ                  ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ                   - Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β
    3      7/3/2020      15:00    ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ              Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ                   - ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
    4      8/3/2020      15:00    ΑΛΩΝΙΩΝ                      ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ                        - ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
    5      8/3/2020      15:00    ΦΩΤΕΙΝΩΝ                    ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ                      - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
    6      8/3/2020      15:00    ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ             ΔΙΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                     - ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ

        21  η αγωνιστική
    1     14/3/2019      16:00    ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ              Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ                   - ΔΙΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
    2     14/3/2019      16:00    Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ               ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ               - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
    3     14/3/2019      16:00    ΚΑΡΙΤΣΑΣ                     Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β                           - ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ
    4     15/3/2019      16:00    ΣΕΒΑΣΤΗΣ                    Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ                                - ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ
    5     15/3/2019      16:00    ΕΛΑΦΟΥ                       ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ                          - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
    6     15/3/2019      16:00    ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ               ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ                     - Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ
        22  η αγωνιστική
    1     21/3/2019      16:00    Κ.ΜΗΛΙΑΣ                     Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ                           - ΔΙΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
    2     21/3/2019      16:00    ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ                  ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ                   - Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
    3     21/3/2019      16:00    ΦΩΤΕΙΝΩΝ                    ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ                      - ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
    4     22/3/2019      16:00    ΑΛΩΝΙΩΝ                      ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ                        - ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ
    5     22/3/2019      16:00    Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ               ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ               - Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β
    6     22/3/2019      16:00    ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ              ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ              - Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου