Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 6η Αγωνιστική
16/02/19 20:30 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ ΚΑΛΕΣΗΣ - ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ
16/02/19 20:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
(Ν ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ- ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΣΤ - ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ
16/02/19 18:00 ΑΙΓΙΝΙΟΥ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΤΟΓΚΑΣ - ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ
Γυμνασίαρχος: ΣΑΜΑΛΗΣ
16/02/19 18:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΠΑΝΘΗΡΕΣ - ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΧΑΤΖΗΜΠΑΛΙΔΗΣ - ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ
Γυμνασίαρχος: ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ .
16/02/19 18:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ
ΚΣ ΑΕΤΟΙ - ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΜΗΤΩΝΑΣ - ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ
16/02/19 20:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ- ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΧΑΤΖΗΜΠΑΛΙΔΗΣ - ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ
Γυμνασίαρχος: ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Α ΟΜΙΛΟΣ) 4η Αγωνιστική
17/02/19 16:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ - ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ
17/02/19 10:30 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ (Ν ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ- ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΣΤ - ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ
17/02/19 18:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ- Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΡΜΕΝΤΖΑΣ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Γ ΟΜΙΛΟΣ) 4η Αγωνιστική
17/02/19 12:00 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ - ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑ ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ
17/02/19 12:00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΕΥΑΘΛΟΣ - ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
17/02/19 12:00 ΓΑΛΛΙΚΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΡΟΥΝΤΣΙΟΣ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Β ΟΜΙΛΟΣ) 4η Αγωνιστική
16/02/19 14:00 ΜΕΛΙΚΗΣ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΟΥΛΗΣ
17/02/19 10:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ
ΚΣ ΑΕΤΟΙ - ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΚΟΥΛΗΣ
17/02/19 12:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΚΟΥΛΗΣ
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 7η Αγωνιστική
16/02/19 18:00 ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ
ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑ - ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΧΑΝΟΣ
16/02/19 18:00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ
ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΡΔΑΛΗΣ - ΜΠΟΪΤΣΗΣ
16/02/19 18:00 ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
ΑΣ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ - ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΙΑΝΚΙΔΗΣ - ΦΕΛΕΚΙΔΗΣ
16/02/19 17:30 ΔΙΟΥ
ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ - ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΣΤ - ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ
16/02/19 18:00 ΚΙΛΚΙΣ
ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ - ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ - ΡΟΥΝΤΣΙΟΣ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Α ΟΜΙΛΟΣ) 1η Αγωνιστική
16/02/19 14:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΧΑΝΟΣ
21/02/19 20:30 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ BC - ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ ΚΟΡΔΑΛΗΣ
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ (Α ΟΜΙΛΟΣ) 4η Αγωνιστική
16/02/19 17:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ ΚΟΥΛΗΣ
16/02/19 14:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΚΣ ΑΕΤΟΙ - ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ
17/02/19 16:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΟΥΛΗΣ
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ (Β ΟΜΙΛΟΣ) 4η Αγωνιστική
16/02/19 13:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ - ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΝΤΟΓΚΑΣ
17/02/19 18:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΡΔΑΛΗΣ
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ (Γ ΟΜΙΛΟΣ) 4η Αγωνιστική
16/02/19 15:00 ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
16/02/19 12:00 ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ - ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΡΟΥΝΤΣΙΟΣ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Δ ΟΜΙΛΟΣ) 4η Αγωνιστική
17/02/19 14:00 ΣΚΥΔΡΑΣ ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ
17/02/19 12:00 ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΚΟΡΔΑΛΗΣ - ΜΠΟΪΤΣΗΣ
17/02/19 10:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΧΑΝΟΣ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Β ΟΜΙΛΟΣ) 1η Αγωνιστική
16/02/19 12:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ
16/02/19 12:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ (Ν ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ- ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ ΦΕΛΕΚΙΔΗΣ
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ (Δ ΟΜΙΛΟΣ) 4η Αγωνιστική
16/02/19 15:30 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ ΓΙΑΝΚΙΔΗΣ
16/02/19 10:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ (Ν ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ- ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΦΕΛΕΚΙΔΗΣ
16/02/19 11:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ - ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ ΚΟΡΜΕΝΤΖΑΣ
Πηγή: sdkkm.blogspot.com/
16/02/19 20:30 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ ΚΑΛΕΣΗΣ - ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ
16/02/19 20:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
(Ν ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ- ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΣΤ - ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ
16/02/19 18:00 ΑΙΓΙΝΙΟΥ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΤΟΓΚΑΣ - ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ
Γυμνασίαρχος: ΣΑΜΑΛΗΣ
16/02/19 18:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΠΑΝΘΗΡΕΣ - ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΧΑΤΖΗΜΠΑΛΙΔΗΣ - ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ
Γυμνασίαρχος: ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ .
16/02/19 18:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ
ΚΣ ΑΕΤΟΙ - ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΜΗΤΩΝΑΣ - ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ
16/02/19 20:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ- ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΧΑΤΖΗΜΠΑΛΙΔΗΣ - ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ
Γυμνασίαρχος: ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Α ΟΜΙΛΟΣ) 4η Αγωνιστική
17/02/19 16:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ - ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ
17/02/19 10:30 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ (Ν ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ- ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΣΤ - ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ
17/02/19 18:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ- Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΡΜΕΝΤΖΑΣ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Γ ΟΜΙΛΟΣ) 4η Αγωνιστική
17/02/19 12:00 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ - ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑ ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ
17/02/19 12:00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΕΥΑΘΛΟΣ - ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
17/02/19 12:00 ΓΑΛΛΙΚΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΡΟΥΝΤΣΙΟΣ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Β ΟΜΙΛΟΣ) 4η Αγωνιστική
16/02/19 14:00 ΜΕΛΙΚΗΣ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΟΥΛΗΣ
17/02/19 10:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ
ΚΣ ΑΕΤΟΙ - ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΚΟΥΛΗΣ
17/02/19 12:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΚΟΥΛΗΣ
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 7η Αγωνιστική
16/02/19 18:00 ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ
ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑ - ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΧΑΝΟΣ
16/02/19 18:00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ
ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΡΔΑΛΗΣ - ΜΠΟΪΤΣΗΣ
16/02/19 18:00 ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
ΑΣ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ - ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΙΑΝΚΙΔΗΣ - ΦΕΛΕΚΙΔΗΣ
16/02/19 17:30 ΔΙΟΥ
ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ - ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΣΤ - ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ
16/02/19 18:00 ΚΙΛΚΙΣ
ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ - ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ - ΡΟΥΝΤΣΙΟΣ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Α ΟΜΙΛΟΣ) 1η Αγωνιστική
16/02/19 14:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΧΑΝΟΣ
21/02/19 20:30 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ BC - ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ ΚΟΡΔΑΛΗΣ
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ (Α ΟΜΙΛΟΣ) 4η Αγωνιστική
16/02/19 17:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ ΚΟΥΛΗΣ
16/02/19 14:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΚΣ ΑΕΤΟΙ - ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ
17/02/19 16:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΟΥΛΗΣ
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ (Β ΟΜΙΛΟΣ) 4η Αγωνιστική
16/02/19 13:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ - ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΝΤΟΓΚΑΣ
17/02/19 18:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΡΔΑΛΗΣ
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ (Γ ΟΜΙΛΟΣ) 4η Αγωνιστική
16/02/19 15:00 ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
16/02/19 12:00 ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ - ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΡΟΥΝΤΣΙΟΣ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Δ ΟΜΙΛΟΣ) 4η Αγωνιστική
17/02/19 14:00 ΣΚΥΔΡΑΣ ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ
17/02/19 12:00 ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΚΟΡΔΑΛΗΣ - ΜΠΟΪΤΣΗΣ
17/02/19 10:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΧΑΝΟΣ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Β ΟΜΙΛΟΣ) 1η Αγωνιστική
16/02/19 12:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ
16/02/19 12:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ (Ν ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ- ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ ΦΕΛΕΚΙΔΗΣ
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ (Δ ΟΜΙΛΟΣ) 4η Αγωνιστική
16/02/19 15:30 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ ΓΙΑΝΚΙΔΗΣ
16/02/19 10:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ (Ν ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ- ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΦΕΛΕΚΙΔΗΣ
16/02/19 11:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ - ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ ΚΟΡΜΕΝΤΖΑΣ
Πηγή: sdkkm.blogspot.com/
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου