Β’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ
20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΣΑΒΒΑΤΟ 16-02-2019
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΚΟΡΙΝΟΥ 15:00
ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ ΜΑΚΡΙΔΗΣ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ-ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΡΥΑΚΙΩΝ 15:00
ΝΙΚΟΛΙΤΣ ΒΡΟΥΖΟΣ ΣΤΙΚΟΣ Δ
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 15:00
ΝΤΟΥΡΑΚΟΓΛΟΥ ΚΟΥΚΟΥΒΙΤΗΣ ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ Β
ΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ
ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ-ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
Α.ΑΓΙΑΝΝΗ 15:00
ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ
ΛΕΦΑΣ ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ
ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ-ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
Θ. ΚΑΤΣΑΡΟΥ 15:00
ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΤΡΗ ΑΙΚ
ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΒΑΚΟΥΤΣΗΣ
ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ 15:00
ΝΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΡΑΦΑΗΛΙΔΗΣ ΚΟΥΤΣΙΚΑΝΙΔΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ
ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΕΛΑΦΟΥ 15:00
ΛΑΦΑΤΖΗΣ ΜΗΝΟΥΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Ι
ΦΙΡΙΝΙΔΗΣ ΛΑΙΟΣ
17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΣΑΒΒΑΤΟ 16-02-2019
Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β΄ Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ
ΚΑΡΙΤΣΑΣ 15:00
ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ
20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΣΑΒΒΑΤΟ 16-02-2019
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΚΟΡΙΝΟΥ 15:00
ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ ΜΑΚΡΙΔΗΣ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ-ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΡΥΑΚΙΩΝ 15:00
ΝΙΚΟΛΙΤΣ ΒΡΟΥΖΟΣ ΣΤΙΚΟΣ Δ
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 15:00
ΝΤΟΥΡΑΚΟΓΛΟΥ ΚΟΥΚΟΥΒΙΤΗΣ ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ Β
ΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ
ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ-ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
Α.ΑΓΙΑΝΝΗ 15:00
ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ
ΛΕΦΑΣ ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ
ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ-ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
Θ. ΚΑΤΣΑΡΟΥ 15:00
ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΤΡΗ ΑΙΚ
ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΒΑΚΟΥΤΣΗΣ
ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ 15:00
ΝΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΡΑΦΑΗΛΙΔΗΣ ΚΟΥΤΣΙΚΑΝΙΔΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ
ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΕΛΑΦΟΥ 15:00
ΛΑΦΑΤΖΗΣ ΜΗΝΟΥΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Ι
ΦΙΡΙΝΙΔΗΣ ΛΑΙΟΣ
17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΣΑΒΒΑΤΟ 16-02-2019
Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β΄ Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ
ΚΑΡΙΤΣΑΣ 15:00
ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου