ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ --- ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΗΣ 2017 – 2018
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 24ΗΣ ΜΑΡΤΙΟΥ 2018
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ
ΣΑΒΒΑΤΟ 24-03-2018
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - 1
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 24-03-2018 10:00 ΛΕΦΑ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ - 2 ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΣ
ΣΒΟΡΩΝΟΥ 24-03-2018 11:00 ΓΚΟΛΕΜΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 24-03-2018 11:00 ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ - 4 Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
ΣΒΟΡΩΝΟΥ 24-03-2018 12:00 ΓΚΟΛΕΜΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 2 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 24-03-2018 12:00 ΒΕΛΛΗΣ Γ.
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 3
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 24-03-2018 13:30 ΒΕΛΛΗΣ Γ.
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ - 3
ΣΒΟΡΩΝΟΥ 24-03-2018 13:30 ΓΚΟΛΕΜΑΣ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΤΖΟΥΝΙΟΡ
ΣΑΒΒΑΤΟ 24-03-2018
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 24-03-2018 10:00 ΔΡΑΓΑΣΙΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - 1 ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 24-03-2018 11:10 ΔΡΑΓΑΣΙΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 2 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ
ΣΒΟΡΩΝΟΥ 24-03-2018 12:15 ΤΣΙΓΚΑΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 24-03-2018 12:15 ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 24-03-2018 12:15 ΠΑΤΡΗ ΕΛ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - 2
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 24-03-2018 12:20 ΔΡΑΓΑΣΙΑΣ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ Γ.Α.Σ ΣΒΟΡΩΝΟΣ
ΣΒΟΡΩΝΟΥ 24-03-2018 13:30 ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 3 ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 24-03-2018 13:30 ΔΡΑΓΑΣΙΑΣ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ
ΣΑΒΒΑΤΟ 24-03-2018
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ - 2 ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 24-03-2018 11:00 ΜΠΟΥΛΟΥΜΗ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 24-03-2018 11:00 ΠΕΤΣΙ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 2 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ - 1
ΣΒΟΡΩΝΟΥ 24-03-2018 11:00 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ - 2 Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
ΣΒΟΡΩΝΟΥ 24-03-2018 12:15 ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΑΧΧΙΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΣ
ΣΒΟΡΩΝΟΥ 24-03-2018 13:30 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012 ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ - 1
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 24-03-2018 13:30 ΣΕΣΕΝΤΟΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 24-03-2018 14:00 ΣΕΣΕΝΤΟΣ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΑΙΔΙΚΟ
ΣΑΒΒΑΤΟ 24-03-2018
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006
ΣΒΟΡΩΝΟΥ 24-03-2018 09:30
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ ΤΣΙΓΚΑΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 24-03-2018 09:30
ΠΕΤΣΙ ΜΠΟΥΛΟΥΜΗ ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012 -ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
“Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ” 24-03-2018 10:00
ΤΣΑΡΑΙ ΑΝΔΡΕΟΥ ΠΑΤΖΙΑΛΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 24ΗΣ ΜΑΡΤΙΟΥ 2018
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ
ΣΑΒΒΑΤΟ 24-03-2018
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - 1
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 24-03-2018 10:00 ΛΕΦΑ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ - 2 ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΣ
ΣΒΟΡΩΝΟΥ 24-03-2018 11:00 ΓΚΟΛΕΜΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 24-03-2018 11:00 ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ - 4 Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
ΣΒΟΡΩΝΟΥ 24-03-2018 12:00 ΓΚΟΛΕΜΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 2 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 24-03-2018 12:00 ΒΕΛΛΗΣ Γ.
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 3
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 24-03-2018 13:30 ΒΕΛΛΗΣ Γ.
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ - 3
ΣΒΟΡΩΝΟΥ 24-03-2018 13:30 ΓΚΟΛΕΜΑΣ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΤΖΟΥΝΙΟΡ
ΣΑΒΒΑΤΟ 24-03-2018
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 24-03-2018 10:00 ΔΡΑΓΑΣΙΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - 1 ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 24-03-2018 11:10 ΔΡΑΓΑΣΙΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 2 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ
ΣΒΟΡΩΝΟΥ 24-03-2018 12:15 ΤΣΙΓΚΑΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 24-03-2018 12:15 ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 24-03-2018 12:15 ΠΑΤΡΗ ΕΛ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - 2
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 24-03-2018 12:20 ΔΡΑΓΑΣΙΑΣ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ Γ.Α.Σ ΣΒΟΡΩΝΟΣ
ΣΒΟΡΩΝΟΥ 24-03-2018 13:30 ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 3 ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 24-03-2018 13:30 ΔΡΑΓΑΣΙΑΣ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ
ΣΑΒΒΑΤΟ 24-03-2018
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ - 2 ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 24-03-2018 11:00 ΜΠΟΥΛΟΥΜΗ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 24-03-2018 11:00 ΠΕΤΣΙ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 2 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ - 1
ΣΒΟΡΩΝΟΥ 24-03-2018 11:00 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ - 2 Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
ΣΒΟΡΩΝΟΥ 24-03-2018 12:15 ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΑΧΧΙΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΣ
ΣΒΟΡΩΝΟΥ 24-03-2018 13:30 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012 ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ - 1
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 24-03-2018 13:30 ΣΕΣΕΝΤΟΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 24-03-2018 14:00 ΣΕΣΕΝΤΟΣ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΑΙΔΙΚΟ
ΣΑΒΒΑΤΟ 24-03-2018
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006
ΣΒΟΡΩΝΟΥ 24-03-2018 09:30
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ ΤΣΙΓΚΑΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 24-03-2018 09:30
ΠΕΤΣΙ ΜΠΟΥΛΟΥΜΗ ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012 -ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
“Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ” 24-03-2018 10:00
ΤΣΑΡΑΙ ΑΝΔΡΕΟΥ ΠΑΤΖΙΑΛΑΣ
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου