ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ --- ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΗΣ 2017 – 2018
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 17ΗΣ & 18ΗΣ ΜΑΡΤΙΟΥ 2018
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ
ΣΑΒΒΑΤΟ 17-03-2018
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ - 4
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 17-03-2018 11:00 ΚΟΥΡΝΟΥΤΗΣ
ΑΧΧΙΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - 1
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 17-03-2018 12:30 ΓΚΙΟΚΑ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - 1 ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ - 2
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 17-03-2018 13:30 ΓΚΙΟΚΑ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ:
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΤΖΟΥΝΙΟΡ
ΣΑΒΒΑΤΟ 17-03-2018
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 2 ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 17-03-2018 10:00 ΛΕΦΑ
ΠΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 ΑΧΧΙΛΕΑΚΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 17-03-2018 11:15 ΠΑΤΡΗ ΕΛΕΥΘ.
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ - 2 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 17-03-2018 11:55 ΚΟΥΡΝΟΥΤΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - 2 ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ - 3
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 17-03-2018 13:00 ΚΟΥΡΝΟΥΤΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ - 2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - 1
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 17-03-2018 14:05 ΚΟΥΡΝΟΥΤΗΣ
ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 1
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ
ΣΑΒΒΑΤΟ 17-03-2018
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 3 Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 17-03-2018 10:00 ΓΚΙΟΚΑ ΜΑΡΙΟΣ
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 2
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 17-03-2018 11:15 ΑΝΔΡΕΟΥ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - 2
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 17-03-2018 12:30 ΓΚΙΟΚΑ ΜΑΡΙΟΣ
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012 ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 17-03-2018 12:20 ΑΝΔΡΕΟΥ
ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ:
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΑΙΔΙΚΟ
ΣΑΒΒΑΤΟ 17-03-2018
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
ΣΒΟΡΩΝΟΥ 17-03-2018 10:00
ΤΣΑΡΑΙ ΦΤΑΡΑΣ ΤΣΙΓΚΑΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ 17-03-2018 10:30
ΠΕΤΣΙ ΠΑΝΤΖΙΑΛΑΣ ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 2
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 17-03-2018 13:45
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΑΛ. ΓΚΙΟΚΑ ΜΑΡΙΟΣ ΑΝΔΡΕΟΥ
ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ --- ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΗΣ 2017 – 2018
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 17ΗΣ & 18ΗΣ ΜΑΡΤΙΟΥ 2018
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ
ΚΥΡΙΑΚΗ 18-03-2018
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 18-03-2018 10:00 ΛΕΦΑ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - 2 ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ - 3
ΓΙΩΤΣΑ 18-03-2018 10:00 ΜΠΟΥΛΟΥΜΗ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 2 ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 18-03-2018 10:00 ΤΖΗΜΑΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ - 2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΝΕΩΝ ΠΟΡΩΝ 18-03-2018 10:00 ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 18-03-2018 11:00 ΛΕΦΑ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 1
ΓΙΩΤΣΑ 18-03-2018 11:00 ΜΠΟΥΛΟΥΜΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ - 1
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 18-03-2018 11:00 ΤΖΗΜΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ - 2
ΝΕΩΝ ΠΟΡΩΝ 18-03-2018 11:00 ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 2
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 18-03-2018 12:00 ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - 1
ΓΙΩΤΣΑ 18-03-2018 12:00 ΜΠΟΥΛΟΥΜΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
ΝΕΩΝ ΠΟΡΩΝ 18-03-2018 13:15 ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΤΖΟΥΝΙΟΡ
ΚΥΡΙΑΚΗ 18-03-2018
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - 1 ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ - 1
ΓΙΩΤΣΑ 18-03-2018 10:00 ΠΑΝΤΖΙΑΛΑΣ
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 18-03-2018 10:00 ΤΣΑΡΑΙ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 1 ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 18-03-2018 11:00 ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΝΕΩΝ ΠΟΡΩΝ 18-03-2018 11:00 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - 2
ΓΙΩΤΣΑ 18-03-2018 11:15 ΠΑΝΤΖΙΑΛΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 1 ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 18-03-2018 11:15 ΤΣΑΡΑΙ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ
ΝΕΩΝ ΠΟΡΩΝ 18-03-2018 12:00 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ - 2
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 18-03-2018 12:15 ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ
ΚΥΡΙΑΚΗ 18-03-2018
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ - 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 1
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 18-03-2018 11:00 ΓΚΟΛΕΜΑΣ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ - 2
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 18-03-2018 12:15 ΣΕΣΕΝΤΟΣ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ - 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΝΕΩΝ ΠΟΡΩΝ 18-03-2018 11:30 ΠΕΤΣΙ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 18-03-2018 12:30 ΤΣΑΡΑΙ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ - 2
ΝΕΩΝ ΠΟΡΩΝ 18-03-2018 13:00 ΠΕΤΣΙ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ - 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - 1
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 18-03-201 13:30 ΣΕΣΕΝΤΟΣ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΑΙΔΙΚΟ
ΚΥΡΙΑΚΗ 18-03-2018
ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 18-03-2018 09:30
ΔΡΑΓΑΣΙΑΣ ΓΚΟΛΕΜΑΣ ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ 18-03-2018 10:00
ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΜΟΥΤΑΦΙΔΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012
ΚΑΤΑΧΑ 18-03-2018 10:30
ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΑΘ. ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΑΛ. ΧΑΛΚΙΔΗΣ Β.
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 17ΗΣ & 18ΗΣ ΜΑΡΤΙΟΥ 2018
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ
ΣΑΒΒΑΤΟ 17-03-2018
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ - 4
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 17-03-2018 11:00 ΚΟΥΡΝΟΥΤΗΣ
ΑΧΧΙΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - 1
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 17-03-2018 12:30 ΓΚΙΟΚΑ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - 1 ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ - 2
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 17-03-2018 13:30 ΓΚΙΟΚΑ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ:
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΤΖΟΥΝΙΟΡ
ΣΑΒΒΑΤΟ 17-03-2018
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 2 ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 17-03-2018 10:00 ΛΕΦΑ
ΠΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 ΑΧΧΙΛΕΑΚΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 17-03-2018 11:15 ΠΑΤΡΗ ΕΛΕΥΘ.
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ - 2 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 17-03-2018 11:55 ΚΟΥΡΝΟΥΤΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - 2 ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ - 3
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 17-03-2018 13:00 ΚΟΥΡΝΟΥΤΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ - 2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - 1
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 17-03-2018 14:05 ΚΟΥΡΝΟΥΤΗΣ
ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 1
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ
ΣΑΒΒΑΤΟ 17-03-2018
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 3 Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 17-03-2018 10:00 ΓΚΙΟΚΑ ΜΑΡΙΟΣ
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 2
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 17-03-2018 11:15 ΑΝΔΡΕΟΥ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - 2
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 17-03-2018 12:30 ΓΚΙΟΚΑ ΜΑΡΙΟΣ
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012 ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 17-03-2018 12:20 ΑΝΔΡΕΟΥ
ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ:
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΑΙΔΙΚΟ
ΣΑΒΒΑΤΟ 17-03-2018
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
ΣΒΟΡΩΝΟΥ 17-03-2018 10:00
ΤΣΑΡΑΙ ΦΤΑΡΑΣ ΤΣΙΓΚΑΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ 17-03-2018 10:30
ΠΕΤΣΙ ΠΑΝΤΖΙΑΛΑΣ ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 2
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 17-03-2018 13:45
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΑΛ. ΓΚΙΟΚΑ ΜΑΡΙΟΣ ΑΝΔΡΕΟΥ
ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ --- ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΗΣ 2017 – 2018
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 17ΗΣ & 18ΗΣ ΜΑΡΤΙΟΥ 2018
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ
ΚΥΡΙΑΚΗ 18-03-2018
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 18-03-2018 10:00 ΛΕΦΑ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - 2 ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ - 3
ΓΙΩΤΣΑ 18-03-2018 10:00 ΜΠΟΥΛΟΥΜΗ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 2 ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 18-03-2018 10:00 ΤΖΗΜΑΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ - 2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΝΕΩΝ ΠΟΡΩΝ 18-03-2018 10:00 ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 18-03-2018 11:00 ΛΕΦΑ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 1
ΓΙΩΤΣΑ 18-03-2018 11:00 ΜΠΟΥΛΟΥΜΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ - 1
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 18-03-2018 11:00 ΤΖΗΜΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ - 2
ΝΕΩΝ ΠΟΡΩΝ 18-03-2018 11:00 ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 2
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 18-03-2018 12:00 ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - 1
ΓΙΩΤΣΑ 18-03-2018 12:00 ΜΠΟΥΛΟΥΜΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
ΝΕΩΝ ΠΟΡΩΝ 18-03-2018 13:15 ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΤΖΟΥΝΙΟΡ
ΚΥΡΙΑΚΗ 18-03-2018
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - 1 ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ - 1
ΓΙΩΤΣΑ 18-03-2018 10:00 ΠΑΝΤΖΙΑΛΑΣ
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 18-03-2018 10:00 ΤΣΑΡΑΙ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 1 ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 18-03-2018 11:00 ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΝΕΩΝ ΠΟΡΩΝ 18-03-2018 11:00 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - 2
ΓΙΩΤΣΑ 18-03-2018 11:15 ΠΑΝΤΖΙΑΛΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 1 ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 18-03-2018 11:15 ΤΣΑΡΑΙ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ
ΝΕΩΝ ΠΟΡΩΝ 18-03-2018 12:00 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ - 2
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 18-03-2018 12:15 ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ
ΚΥΡΙΑΚΗ 18-03-2018
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ - 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 1
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 18-03-2018 11:00 ΓΚΟΛΕΜΑΣ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ - 2
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 18-03-2018 12:15 ΣΕΣΕΝΤΟΣ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ - 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΝΕΩΝ ΠΟΡΩΝ 18-03-2018 11:30 ΠΕΤΣΙ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 18-03-2018 12:30 ΤΣΑΡΑΙ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ - 2
ΝΕΩΝ ΠΟΡΩΝ 18-03-2018 13:00 ΠΕΤΣΙ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ - 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - 1
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 18-03-201 13:30 ΣΕΣΕΝΤΟΣ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΑΙΔΙΚΟ
ΚΥΡΙΑΚΗ 18-03-2018
ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 18-03-2018 09:30
ΔΡΑΓΑΣΙΑΣ ΓΚΟΛΕΜΑΣ ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ 18-03-2018 10:00
ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΜΟΥΤΑΦΙΔΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012
ΚΑΤΑΧΑ 18-03-2018 10:30
ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΑΘ. ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΑΛ. ΧΑΛΚΙΔΗΣ Β.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου