ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ --- ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΗΣ 2017 – 2018
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 10ΗΣ & 11ΗΣ ΜΑΡΤΙΟΥ 2018
14Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ
ΣΑΒΒΑΤΟ 10-03-2018
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ - 2 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ - 2
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 10-03-2018 10:30 ΓΚΙΟΚΑ Μ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 10-03-2018 11:00 ΠΑΤΡΗ ΕΛ.
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ - 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 1
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 10-03-2018 11:30 ΓΚΙΟΚΑ Μ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ - 3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 3
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 10-03-2018 12:30 ΓΚΙΟΚΑ Μ
ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ: ΑΧΧΙΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ, ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
14Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΤΖΟΥΝΙΟΡ
ΣΑΒΒΑΤΟ 10-03-2018
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 2 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ - 2
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 10-03-2018 10:00 ΔΡΑΓΑΣΙΑΣ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 3
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 10-03-2018 11:10 ΔΡΑΓΑΣΙΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - 2 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 10-03-2018 11:15 ΑΝΔΡΕΟΥ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ - 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 10-03-2018 12:30 ΠΑΤΡΗ ΕΛ.
ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ: ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ - 1, ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 1, ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
14Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ
ΣΑΒΒΑΤΟ 10-03-2018
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ -2 ΑΧΧΙΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 10-03-2018 11:15 ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 2 ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ - 2
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 10-03-2018 12:20 ΔΡΑΓΑΣΙΑΣ
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ -1
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 10-03-2018 12:30 ΑΝΔΡΕΟΥ
ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ: ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ, ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ - 1, ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1, ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ, ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
ΕΞ’ ΑΝΑΒΟΛΗΣ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΑΙΔΙΚΟ
ΣΑΒΒΑΤΟ 10-03-2018
ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 10-03-2018 09:45
ΠΕΤΣΙ ΑΝΔΡΕΟΥ ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 2
25ΗΣ ΜΑΡΤΙΟΥ 10-03-2018 10:30
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΓΚΟΛΕΜΑΣ ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΒΑΣ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ 10-03-2018 10:30
ΤΣΑΡΑΙ ΠΑΝΤΖΙΑΛΑΣ ΤΣΙΓΚΑΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012 ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
“Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ” 10-03-2018 10:30
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟ ΤΖΗΜΑΣ ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
ΚΟΡΙΝΟΥ 10-03-2018 10:30
ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ ΚΟΥΡΝΟΥΤΗΣ
ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ, ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
14Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ
ΚΥΡΙΑΚΗ 11-03-2018
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 11-03-2018 10:00 ΛΕΦΑ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - 2 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ
ΓΙΩΤΣΑ 11-03-2018 10:00 ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ
ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ - 4
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 11-03-2018 10:00 ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 2
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 11-03-2018 11:00 ΛΕΦΑ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ - 1 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 11-03-2018 11:00 ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
ΓΙΩΤΣΑ 11-03-2018 11:10 ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ - 1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - 1
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 11-03-2018 12:30 ΛΕΦΑ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - 1
ΓΙΩΤΣΑ 11-03-2018 12:20 ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – 2 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ - 2
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 11-03-2018 13:30 ΠΑΤΡΗ ΕΛ
14Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΤΖΟΥΝΙΟΡ
ΚΥΡΙΑΚΗ 11-03-2018
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΣ ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ
ΓΙΩΤΣΑ 11-03-2018 10:00 ΠΑΤΖΙΑΛΑΣ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ - 3 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 11-03-2018 11:00 ΠΑΤΡΗ ΕΛ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - 2 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ - 2
ΓΙΩΤΣΑ 11-03-2018 11:10 ΠΑΤΖΙΑΛΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - 1 ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 11-03-2018 12:00 ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 11-03-2018 12:15 ΠΑΤΡΗ ΕΛ
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
ΓΙΩΤΣΑ 11-03-2018 12:20 ΠΑΤΖΙΑΛΑΣ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ - 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 1
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 11-03-2018 13:10 ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΧΧΙΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 11-03-2018 13:30 ΔΡΑΓΑΣΙΑΣ
14Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ
ΚΥΡΙΑΚΗ 11-03-2018
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 11-03-2018 11:00 ΓΚΟΛΕΜΑΣ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΣ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ - 1
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 11-03-2018 12:15 ΓΚΟΛΕΜΑΣ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 11-03-2018 13:30 ΑΝΔΡΕΟΥ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ - 2 Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 11-03-2018 14:45 ΑΝΔΡΕΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 3 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 11-03-2018 14:45 ΔΡΑΓΑΣΙΑΣ
ΕΞ’ ΑΝΑΒΟΛΗΣ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΑΙΔΙΚΟ
ΚΥΡΙΑΚΗ 11-03-2018
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 1 ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 11-03-2018 09:30
ΔΡΑΓΑΣΙΑΣ ΑΝΔΡΕΟΥ ΓΚΟΛΕΜΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 10ΗΣ & 11ΗΣ ΜΑΡΤΙΟΥ 2018
14Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ
ΣΑΒΒΑΤΟ 10-03-2018
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ - 2 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ - 2
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 10-03-2018 10:30 ΓΚΙΟΚΑ Μ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 10-03-2018 11:00 ΠΑΤΡΗ ΕΛ.
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ - 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 1
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 10-03-2018 11:30 ΓΚΙΟΚΑ Μ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ - 3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 3
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 10-03-2018 12:30 ΓΚΙΟΚΑ Μ
ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ: ΑΧΧΙΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ, ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
14Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΤΖΟΥΝΙΟΡ
ΣΑΒΒΑΤΟ 10-03-2018
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 2 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ - 2
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 10-03-2018 10:00 ΔΡΑΓΑΣΙΑΣ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 3
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 10-03-2018 11:10 ΔΡΑΓΑΣΙΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - 2 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 10-03-2018 11:15 ΑΝΔΡΕΟΥ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ - 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 10-03-2018 12:30 ΠΑΤΡΗ ΕΛ.
ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ: ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ - 1, ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 1, ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
14Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ
ΣΑΒΒΑΤΟ 10-03-2018
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ -2 ΑΧΧΙΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 10-03-2018 11:15 ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 2 ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ - 2
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 10-03-2018 12:20 ΔΡΑΓΑΣΙΑΣ
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ -1
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 10-03-2018 12:30 ΑΝΔΡΕΟΥ
ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ: ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ, ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ - 1, ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1, ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ, ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
ΕΞ’ ΑΝΑΒΟΛΗΣ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΑΙΔΙΚΟ
ΣΑΒΒΑΤΟ 10-03-2018
ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 10-03-2018 09:45
ΠΕΤΣΙ ΑΝΔΡΕΟΥ ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 2
25ΗΣ ΜΑΡΤΙΟΥ 10-03-2018 10:30
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΓΚΟΛΕΜΑΣ ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΒΑΣ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ 10-03-2018 10:30
ΤΣΑΡΑΙ ΠΑΝΤΖΙΑΛΑΣ ΤΣΙΓΚΑΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012 ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
“Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ” 10-03-2018 10:30
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟ ΤΖΗΜΑΣ ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
ΚΟΡΙΝΟΥ 10-03-2018 10:30
ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ ΚΟΥΡΝΟΥΤΗΣ
ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ, ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
14Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ
ΚΥΡΙΑΚΗ 11-03-2018
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 11-03-2018 10:00 ΛΕΦΑ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - 2 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ
ΓΙΩΤΣΑ 11-03-2018 10:00 ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ
ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ - 4
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 11-03-2018 10:00 ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 2
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 11-03-2018 11:00 ΛΕΦΑ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ - 1 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 11-03-2018 11:00 ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
ΓΙΩΤΣΑ 11-03-2018 11:10 ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ - 1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - 1
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 11-03-2018 12:30 ΛΕΦΑ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - 1
ΓΙΩΤΣΑ 11-03-2018 12:20 ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – 2 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ - 2
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 11-03-2018 13:30 ΠΑΤΡΗ ΕΛ
14Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΤΖΟΥΝΙΟΡ
ΚΥΡΙΑΚΗ 11-03-2018
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΣ ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ
ΓΙΩΤΣΑ 11-03-2018 10:00 ΠΑΤΖΙΑΛΑΣ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ - 3 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 11-03-2018 11:00 ΠΑΤΡΗ ΕΛ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - 2 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ - 2
ΓΙΩΤΣΑ 11-03-2018 11:10 ΠΑΤΖΙΑΛΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - 1 ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 11-03-2018 12:00 ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 11-03-2018 12:15 ΠΑΤΡΗ ΕΛ
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
ΓΙΩΤΣΑ 11-03-2018 12:20 ΠΑΤΖΙΑΛΑΣ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ - 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 1
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 11-03-2018 13:10 ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΧΧΙΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 11-03-2018 13:30 ΔΡΑΓΑΣΙΑΣ
14Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ
ΚΥΡΙΑΚΗ 11-03-2018
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 11-03-2018 11:00 ΓΚΟΛΕΜΑΣ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΣ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ - 1
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 11-03-2018 12:15 ΓΚΟΛΕΜΑΣ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 11-03-2018 13:30 ΑΝΔΡΕΟΥ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ - 2 Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 11-03-2018 14:45 ΑΝΔΡΕΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 3 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 11-03-2018 14:45 ΔΡΑΓΑΣΙΑΣ
ΕΞ’ ΑΝΑΒΟΛΗΣ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΑΙΔΙΚΟ
ΚΥΡΙΑΚΗ 11-03-2018
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 1 ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 11-03-2018 09:30
ΔΡΑΓΑΣΙΑΣ ΑΝΔΡΕΟΥ ΓΚΟΛΕΜΑΣ
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου