Παρασκευή, 9 Φεβρουαρίου 2018

Πρωταθλήματα υποδομής ΕΠΣ Πιερίας: Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου

ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ --- ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΗΣ 2017 – 2018
 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 10ΗΣ & 11ΗΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2018
12Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ                                      
ΣΑΒΒΑΤΟ 10-02-2018

Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 10-02-2018 11:15 ΣΠΑΝΟΣ



ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 10-02-2018 12:30 ΣΠΑΝΟΣ

ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 3, ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ, ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - 1


12Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΤΖΟΥΝΙΟΡ                                      
ΣΑΒΒΑΤΟ 10-02-2018

ΑΧΧΙΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 10-02-2018 11:10 ΑΝΔΡΕΟΥ

ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ - 3 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 10-02-2018 12:20 ΑΝΔΡΕΟΥ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 10-02-2018 12:30 ΓΚΟΛΕΜΑΣ

ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 10-02-2018 13:30 ΑΝΔΡΕΟΥ

ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - 2
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 10-02-2018 13:45 ΠΑΝΤΖΙΑΛΑΣ

ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1, ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2, ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 3,  ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2, ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – 1


12Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ                                      
ΣΑΒΒΑΤΟ 10-02-2018

ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 3 Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 10-02-2018 10:00 ΓΚΟΛΕΜΑΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 10-02-2018 10:00 ΠΑΝΤΖΙΑΛΑΣ

ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ - 2 Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 10-02-2018 11:15 ΓΚΟΛΕΜΑΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - 2
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 10-02-2018 12:30 ΠΑΝΤΖΙΑΛΑΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ 0-3 α.α.

ΡΕΠΩ: ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 1, ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ


13Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΑΙΔΙΚΟ                      
ΣΑΒΒΑΤΟ 10-02-2018

ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -1
ΚΑΤΑΧΑ 10-02-2018 10:30
ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΑΛ. ΧΑΛΚΙΔΗΣ Β.

ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ 10-02-2018 10:30
ΤΣΑΡΑΪ ΓΚΙΟΚΑ ΤΣΙΓΚΑΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
“Θ. ΚΑΤΣΑΡΟΣ” 10-02-2018 10:30
ΠΕΤΣΙ ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ

ΑΧΧΙΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΣ 0-3 α.α.

Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -2 3-0 α.α.


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 10ΗΣ  & 11ΗΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2018


12Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ                                      
ΚΥΡΙΑΚΗ 11-02-2018

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ - 1 ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 11-02-2018 10:00 ΣΠΑΝΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ - 1 ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ - 1
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 11-02-2018 10:00 ΤΖΗΜΑΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - 1
ΓΙΩΤΣΑ 11-02-2018 10:00 ΠΑΝΤΖΙΑΛΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ - 3
ΓΙΩΤΣΑ 11-02-2018 10:50 ΠΑΝΤΖΙΑΛΑΣ

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ - 1 ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 11-02-2018 11:00 ΣΠΑΝΟΣ

ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 11-02-2018 11:00 ΤΖΗΜΑΣ

ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ ΑΧΧΙΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
ΓΙΩΤΣΑ 11-02-2018 11:40 ΠΑΝΤΖΙΑΛΑΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - 2 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 11-02-2018 12:00 ΣΠΑΝΟΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 2 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ - 2
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 11-02-2018 12:00 ΤΖΗΜΑΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - 2 ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ - 2
ΓΙΩΤΣΑ 11-02-2018 12:30 ΠΑΝΤΖΙΑΛΑΣ


12Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΤΖΟΥΝΙΟΡ                                      
ΚΥΡΙΑΚΗ 11-02-2018

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ
ΓΙΩΤΣΑ 11-02-2018 09:45 ΠΑΤΡΗ ΑΙΚ

ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 1
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 11-02-2018 11:00 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ

ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ - 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - 1
ΓΙΩΤΣΑ 11-02-2018 11:00 ΠΑΤΡΗ ΑΙΚ

ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ - 2 ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 11-02-2018 12:15 ΣΕΣΕΝΤΟΣ

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ - 2
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 11-02-2018 12:15 ΑΝΔΡΕΟΥ

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 11-02-2018 13:30 ΣΕΣΕΝΤΟΣ


12Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ          
ΚΥΡΙΑΚΗ 11-02-2018

ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 11-02-2018 09:45 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ

ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ - 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - 1
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 11-02-2018 11:00  ΓΚΟΛΕΜΑΣ

ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012 ΑΧΧΙΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 11-02-2018 11:00 ΑΝΔΡΕΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ - 2
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 11-02-2018 12:15 ΓΚΟΛΕΜΑΣ


13Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΑΙΔΙΚΟ          
ΚΥΡΙΑΚΗ 11-02-2018
ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 11-02-2018 09:30
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΑΛ. ΓΚΟΛΕΜΑΣ ΑΝΔΡΕΟΥ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
Ν. ΠΟΡΡΩΝ 11-02-2018 10:30
ΠΕΤΣΙ ΓΚΙΟΚΑ ΔΡΑΓΑΣΙΑΣ

ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012 ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
“Θ.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ” 11-02-2018 10:30
ΤΣΑΡΑΪ ΜΟΥΤΑΦΙΔΗΣ ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ Π.

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου