ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ- ΣΕΙΡΑ - ΖΕΥΓΑΡΙΑ - ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
ΤΗΜΕΝΙΔΑΙ 2018
ΜΠΛΕ ΓΩΝΙΑ o 1ο;
ΚΟΚΚΙΝΗ ΓΩΝΙΑ ο 2ος
ΝΙΚΗΤΕΣ με το όνομα τους ΙΣΟΠΑΛΙΑ όπου Χ
Pre Game
1ος
ΑΣ Corpus arena
1. Αναστάσης Γαλατίιδης
vs.
COMBAT JU JITSU TEAM
2. Ιγνάτιος Γαϊτανιδης
-30
combat Ju jitsu.
Χ Ισοπαλία
Pre Game
2ος
FOTIADIS ΤΕΑΜ
1.Έντρυ Ζυμέρι
vs.
ΑΣ Ronin Ωραιοκάστρου)
2. Οδυσσέας Κουτσοσταύρος
-55
Κ1
Χ Ισοπαλία
Pre Game
3ος
GLADIATORS Fight Club Perea
1.Μάξιμος Κουτσοστάθης
vs.
ΑΣ Ronin Ωραιοκάστρου)
2. Στράτος Μιχαηλίδης
-75
ΜΜΑ
Νικητής - Μάξιμος Κουτσοστάθης
4ος
ΑΣ ΑΓΩΝΙΖΟΜΑΙ
1.Ηρακλής Κυριακίδης
vs.
AS ΑΘΛΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
2. Συμεών Ανανιάδης
-54
LOW KICK 3X2
Νικητής - Ηρακλής Κυριακίδης
5ος
ΜΑΧΗΤΕΣ ΞΑΝΘΗΣ
1. Μιχαήλ Αναστασιάδης
vs.
TITANES FIGHT CLUB
2. Μάριο Καζεπόπουλος
-60
Κ1 3X2
Χ Ισοπαλία
6ος
AS Pretorians Τρικάλων
1. Γιάννης Σταυρίδης
vs.
ΑΣ Ronin Ωραιοκάστρου)
2. Κώστας Παπαδόπουλος
-70
combat Ju jitsu.
Νικητής - Γιάννης Σταυρίδης
7ος
Α.Σ.ΒΛΑΝΤΙΜΙΡ
1. Γιώργος Κουμαντάς
vs.
ARMAGOS TEAM
2. Αντρέας Κουλούρης
-65
BOXING 3X2
Νικητής - Γιώργος Κουμαντάς
8ος
GLADIATORS Fight Club Perea
1. Γιώργος Μπιμπιλασβίλι
vs.
VASILIKOS TEAM
2. Νικόλαος Κερίδης
-60
Κ1 3X2
Νικητής - Γιώργος Μπιμπιλασβίλι
9ος
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
1. Γεώργιος Κουρτής
vs.
ΑΡΗΣ ΘΕΣ ΝΙΚΗΣ
2. Μάνγκλι Μπένγκου
-65
Κ1 3X2
Νικητής - Μάνγκλι Μπένγκου
10ος
MPOZINIS TEAM
1. Άννα Τσομπάνη
vs.
ΑΡΗΣ ΘΕΣ ΝΙΚΗΣ
2. Κατερινα Τάτση
-73
LOW KICK 3X2
Χ Ισοπαλία
11ος
ΑΣ ΒΛΑΝΤΙΜΙΡ
1. Αχιλλέας Πλατανιάς
vs.
ARMAGOS TEAM
2. Κων / νος Γκέρτσος
-75
BOXING 3X2
Νικητής- Αχιλλέας Πλατανιάς
12ος
TITANS TEAM ALEXIOU
1.Βαγγέλης Σαρίκας
vs.
ARMAGOS TEAM
2. Νίκος Καραγιαννίδης
(+) 91
Κ1 3X2
Νικητής -Βαγγέλης Σαρίκας
13ος
GLADIATORS Fight Club Perea
1. Θάνος Μισιχρόνης
vs.
ARMAGOS TEAM
2. Άντι Ντεμίσα
-69
Κ1 3X2
Νικητής -Άντι Ντεμίσα
14ος
TITANS TEAM ALEXIOU
1. Αργυρώ Γαλάνη
vs.
ΧΑΣΙΔΗΣ ΤΕΑΜ
2. Νίκη Ποζίδου
55
Κ1 3X2
Νικήτρια -Αργυρώ Γαλάνη
15ος
ΑΣ ΜΑΚΕΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
1. Αντώνης Κατσουγιαννόπουλος
vs.
ARMAGOS TEAM
2. Παναγιώτης Κακμής
(+) 91
Κ1 3X2
Νικητής -Αντώνης Κατσουγιαννόπουλος
16ος
TITANS TEAM ALEXIOU
1. Γιάννης Μυρτέλης
vs.
PISTIKOSTEAM
2. Νίκος Πιστικός
-83
Κ1 3x3 γυμνά
Νικητής- Νίκος Πιστικός
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου