Σάββατο, 2 Φεβρουαρίου 2019

Β΄ ΕΠΣ Πιερίας: Αποτελέσματα 19ης-Βαθμολογία-Επόμενη 20η αγωνιστική

Αποτελέσματα

ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ-ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ  2-0

ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ 1-1

Αναγέννηση Σβορώνου - Έκοψε την πίτα της σήμερα και δωρίζει το ετήσιο ημερολόγιο της!

Έκοψε την πίτα της σήμερα η Αναγέννηση και μετά το ισόπαλο (1-1) παιχνίδι της με τον Πιερικό Ρυακίων.

Αναγέννηση Σβορώνου - Ευχαριστήριο στον Γιάννη Συμεωνίδη!

Ευχαριστήριο στον γνωστό επιχειρηματία της περιοχής μας, ειδικό σύμβουλο στην ΕΠΣ Πιερίας και υποψήφιο δημοτικό σύμβουλο με τον Κώστα Κουκοδήμο, Γιάννη Συμεωνίδη, γνωστοποίησε η Αναγέννηση Σβορώνου.

Α2 βόλεϊ - Περίπατος του Πιερικού 3-0 επί του Νέστορα

Η αποχή των βασικών παικτών της ομάδας του Νέστορα, ανάγκασε τους υπεύθυνους της ομάδας της Θεσσαλονίκης να ταξιδέψουν με τους νεαρούς τους παίκτες και τις εφεδρείες τους στην Κατερίνη για να αντιμετωπίσουν τον γηπεδούχο Πιερικό.

Στην Βέροια και τον Αγροτικό Αστέρα Αγ. Βαρβάρας η Μιχαηλίδου!

Η καλή ομάδα κτίζεται η μάλλον θωρακίζεται από την άμυνα έτσι λοιπόν ο προπονητής της γυναικείας ομάδας του Αγροτικού Αστέρα Αγίας Βαρβάρας κ. Γιάννης Γιάννου θέλει να δημιουργήσει μια αδιαπέραστη αμυντική γραμμή.

Με γκολ του Κουκουνάρα 1-0 ο Απόλλωνας τον Ταύρο στο Λιτόχωρο - Κοπή πίτας με τυχερό τον Παπαϊωάννου!

Την βασιλόπιτα του έκοψε ο ιστορικός Απόλλωνας Λιτοχώρου.

Άναψαν τα αίματα στο Π. Κεραμίδι - Απειλήθηκε σύρραξη, έπεσαν "ψιλές" αλλά επικράτησε η ψυχραιμία! (φωτο)

Λίγο έλειψε να πάρει φωτιά ο χώρος μπροστά στα αποδυτήρια του γηπέδου του Π. Κεραμιδίου, μετά το νικηφόρο παιχνίδι της Προόδου επί της Πίνδου του Άνω Αγιάννη.

Τα ΤΕΛΙΚΑ αποτελέσματα των σημερινών αγώνων της ΕΠΣ Πιερίας

Τα τελικά αποτελέσματα

ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ-ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ  2-0 ΤΕΛΙΚΟ

ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ 1-1 ΤΕΛΙΚΟ

Στην Άρτα με τον Πρωτέα σήμερα ο Αρχέλαος Savvidis Team

Στην Άρτα ταξιδεύει σήμερα ο Αρχέλαος Savvidis Team, για να αντιμετωπίσει τον τοπικό Πρωτέα, στα πλαίσια της 10ης αγωνιστικής της Α2 κατηγορίας της χώρας μας.

ΕΚΑΣΚΕΜ - Πρόγραμμα και διαιτητές όλων των αγώνων του Σαββατοκύριακου

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές όλων των αγώνων της ΕΚΑΣΚΕΜ το Σαββατοκύριακο.

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 4η Αγωνιστική
02/02/19 18:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ
ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ - ΜΠΟΪΤΣΗΣ

02/02/19 20:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ (ΝΕΟ) ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ- ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ
ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ - ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ

Κλήση ποδοσφαιριστών μικτής ομάδας ΝΕΩΝ ΕΠΣ Πιερίας

ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΤΜΗΜΑ : ΝΕΩΝ ΗΛΙΚΙΑ :2003-2004
ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΔΕΥΤΕΡΑ 4-2-2019
Καλούνται οι παρακάτω ποδοσφαιριστές να βρίσκονται στο Αθλητικό Κέντρο της Ε.Π.Σ. Πιερίας στη Νέα Έφεσο την ΔΕΥΤΕΡΑ 4-2-2019 και ώρα 15:30 μ.μ. με τον αθλητικό τους εξοπλισμό για προπόνηση.

Κλήση ποδοσφαιριστών μικτής ομάδας ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣ Πιερίας

ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΤΜΗΜΑ : ΠΑΙΔΩΝ ΗΛΙΚΙΑ :2005-2006
ΤΡΙΤΗ 5-2-2019
Καλούνται οι παρακάτω ποδοσφαιριστές να βρίσκονται στο Αθλητικό Κέντρο της Ε.Π.Σ. Πιερίας στη Νέα Έφεσο την Τρίτη 5-2-2019 και ώρα 15:05 μ.μ. με τον αθλητικό τους εξοπλισμό για προπόνηση.

Σήμερα ο Ετήσιος Χορός του ΣΦΚ Πιερικός

ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ !

Εκ της διοικήσεως
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ

Την 4η θέση ανάμεσα σε 280 εργαστήρια κατέλαβε το Βιοχημικό Εργαστήριο του Γενικού Νοσοκομείου Κατερίνης

Την 4η θέση ανάμεσα σε 280 εργαστήρια κατέλαβε το Βιοχημικό Εργαστήριο του Γενικού Νοσοκομείου  Κατερίνης, στον εξωτερικό ποιοτικό έλεγχο του ΕΣΕΑΠ (Διεργαστηριακό Σχήμα Ελέγχου Ικανότητας Διαγνωστικών Εργαστηρίων) για το 2018.

Έκοψε την πίτα του ο Πιερικός Αστήρ! Ανακοίνωσε "Λολή", Μουρατίδη και Κωνσταντινίδη!

Τραπέζι παρέθεσε στους ποδοσφαιριστές της το Δ.Σ. του Πιερικού Αστήρ Κ. Αγιάννη, στο οποίο πραγματοποιήθηκε και η καθιερωμένη κοπή βασιλόπιτας του συλλόγου.

Πιερικός, Αρχέλαος - ΑΜΣ Νέστωρ Θεσσαλονίκης σήμερα στο κλειστό του Σταθμού!

Σήμερα Σάββατο 2 Φεβρουαρίου, στο γνωστό μας στέκι.... 
Αγώνας πρωταθλήματος πετοσφαίρισης Α2 Εθνικής κατηγορίας ανδρών στο κλειστό γυμναστήριο Σιδ. Σταθμού και ώρα 18:00.

Πιερικός, Αρχέλαος - ΑΜΣ Νέστωρ Θεσσαλονίκης.
Να είμαστε όλοι εκεί!

Το σημερινό πρόγραμμα των αγώνων στα γήπεδα της ΕΠΣ Πιερίας

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   
ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ-ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ 15:00
ΝΤΟΥΡΑΚΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΒΡΟΥΖΟΣ
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ