Παρασκευή, 11 Οκτωβρίου 2019

ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ - Το πρόγραμμα και οι διαιτητές της πρεμιέρας στα πρωταθλήματα υποδομής



ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ --- ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2019-2020 ---
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΑΓΩΝΩΝ 12 & 13 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2019 
 
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-8 / 5 vs 5 / 2 X 20’              ΣΑΒΒΑΤΟ 12-10-2019       
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
12-10-2019
10:30
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 2
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
12-10-2019
11:20
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
12-10-2019
12:10
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ  ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
ΑΝΑΒΟΛΗ


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-10 / 7 vs 7 / 2 X 25’           ΣΑΒΒΑΤΟ 12-10-2019        
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
12-10-2019
10:30
ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 3
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
12-10-2019
11:30
ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - 2
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
12-10-2019
12:30
ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 4
ΑΝΑΒΟΛΗ
ΡΕΠΩ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - 1


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-12 / 9 vs 9 / 2 X 25’           ΣΑΒΒΑΤΟ 12-10-2019      
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
12-10-2019
12:30
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ - 1
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
12-10-2019
13:30
ΣΤΥΛΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
12-10-2019
13:30
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 2
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
12-10-2019
14:30
ΣΤΥΛΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΑΝΑΒΟΛΗ
ΠΙΕΡΙΔΕΣ ΜΟΥΣΕΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
ΑΝΑΒΟΛΗ
ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2, ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-14 / 9 vs 9 / 2 X 25’           ΣΑΒΒΑΤΟ 12-10-2019        
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
12-10-2019
11:30
ΣΤΥΛΟΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
12-10-2019
11:30
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
12-10-2019
12:30
ΣΤΥΛΟΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
12-10-2019
14:30
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
ΑΝΑΒΟΛΗ
ΡΕΠΩ: ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-16 / 11 vs 11 / 2 X 35’       ΣΑΒΒΑΤΟ 12-10-2019      
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
12-10-2019
09:00
ΚΩΤΟΥΛΑΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
12-10-2019
10:15
ΚΩΤΟΥΛΑΣ
ΡΕΠΩ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ



ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 (11 vs 11), ΞΕΚΙΝΟΥΝ
ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ 19 & 20 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ --- ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2019-2020 ---
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΑΓΩΝΩΝ 12 & 13 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2019 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-8 / 5 vs 5 / 2 X 20’               ΚΥΡΙΑΚΗ 13-10-2019       
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 1
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
13-10-2019
10:30
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 2
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
13-10-2019
11:20
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ - 1
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 1
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
13-10-2019
12:10
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ - 2
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
13-10-2019
13:00
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-10 / 7 vs 7 / 2 X 25’            ΚΥΡΙΑΚΗ 13-10-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ
13-10-2019
10:00
ΓΚΟΛΕΜΑΣ
ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
ΓΙΩΤΣΑ
13-10-2019
10:00
ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ Ι.
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ
13-10-2019
11:00
ΓΚΟΛΕΜΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - 1
ΓΙΩΤΣΑ
13-10-2019
11:00
ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ Ι.
ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ
13-10-2019
12:00
ΓΚΟΛΕΜΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - 2
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 1
ΓΙΩΤΣΑ
13-10-2019
12:00
ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ Ι.
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 2
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ
13-10-2019
13:00
ΓΚΟΛΕΜΑΣ
ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 1
ΓΙΩΤΣΑ
13-10-2019
13:00
    ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ Ι.
ΡΕΠΩ:  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - 1


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-12 / 9 vs 9 / 2 X 25’            ΚΥΡΙΑΚΗ 13-10-2019      
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ - 2
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
13-10-2019
11:30
ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ Γ.
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
13-10-2019
12:30
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
13-10-2019
12:30
ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ Γ.
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
13-10-2019
13:30
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 1
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
13-10-2019
14:30
ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ Γ.
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 3
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
13-10-2019
14:30
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ.


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-14 / 9 vs 9 / 2 X 25’            ΚΥΡΙΑΚΗ 13-10-2019        
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
13-10-2019
11:30
ΠΑΤΡΗΣ ΔΙΟ.
ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
13-10-2019
13:30
ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ Γ.


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-16 / 11 vs 11 / 2 X 35’        ΚΥΡΙΑΚΗ 13-10-2019      
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
13-10-2019
09:00
ΠΑΤΡΗΣ  ΔΙΟ.
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
13-10-2019
10:15
ΠΑΤΡΗΣ ΔΙΟ.


Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου