ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
2019-2020 ΚΑΝΟΝΙΚ ΠΕΡΙΟΔΟΣ
Α΄
ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ
1η αγωνιστική
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ-ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2-4
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ 7-0
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ- ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ 2-2
Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ-ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ 2-1
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ-Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ 2012 0-0
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ-ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ 0-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ 1-4
2 η αγωνιστική
1 21/9/2019 16:30 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
2 21/9/2019 16:30 ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ - ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
3 21/9/2019 16:30 ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΣΒΟΡΩΝΟΥ - ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
4 21/9/2019 16:30 ΗΛΙΑΣ ΔΟΥΛΙΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
5 21/9/2019 16:30 Θ. ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΑΠ1998
6 21/9/2019 16:30 Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012 - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
7 21/9/2019 16:30 Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ - Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
3 η αγωνιστική
1 5/10/2019 16:00 Ι. ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
2 5/10/2019 16:00 ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΑΠ1998 - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
3 5/10/2019 16:00 ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012
4 5/10/2019 16:00 Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΕΡΙΚΟΣ
ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ - ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
5 5/10/2019 16:00 ΚΟΡΙΝΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ
ΚΟΡΙΝΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
6 5/10/2019 16:00 ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΣΒΟΡΩΝΟΥ - ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
7 5/10/2019 16:00 Β
Δ.Α.Κ. ΑΡΗΣ
ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ - Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
4 η αγωνιστική
1 12/10/2019 16:00 ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
2 12/10/2019 16:00 Θ. ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
3 12/10/2019 16:00 ΗΛΙΑΣ ΔΟΥΛΙΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ - ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
4 12/10/2019 16:00 Λ. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΑΠ1998
5 12/10/2019 16:00 Ι. ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
6 12/10/2019 16:00 Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012 - ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
7 12/10/2019 16:00 Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
5 η αγωνιστική
1 19/10/2019 16:00 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012
2 19/10/2019 16:00 ΗΛΙΑΣ ΔΟΥΛΙΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ - ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
3 19/10/2019 16:00 ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΣΒΟΡΩΝΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
4 19/10/2019 16:00 ΚΟΡΙΝΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ
ΚΟΡΙΝΟΥ - Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
5 19/10/2019 16:00 Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΕΡΙΚΟΣ
ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ - Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
6 19/10/2019 16:00 ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
7 19/10/2019 16:00 Β
Δ.Α.Κ. ΑΡΗΣ
ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΑΠ1998
6 η αγωνιστική
1 26/10/2019 15:30 ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΑΠ1998 - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
2 26/10/2019 15:30 Ι. ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
3 26/10/2019 15:30 Λ. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
4 26/10/2019 15:30 ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ - ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
5 26/10/2019 15:30 Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
6 26/10/2019 15:30 Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012 - ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
7 26/10/2019 15:30 ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
7 η αγωνιστική
1 2/11/2019 15:00 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
2 2/11/2019 15:00 Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012 - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
3 2/11/2019 15:00 ΗΛΙΑΣ ΔΟΥΛΙΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ - Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
4 2/11/2019 15:00 ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΣΒΟΡΩΝΟΥ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΑΠ1998
5 2/11/2019 15:00 ΚΟΡΙΝΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ
ΚΟΡΙΝΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
6 2/11/2019 15:00 Β
Δ.Α.Κ. ΑΡΗΣ
ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
7 2/11/2019 15:00 Θ. ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ - Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
8 η αγωνιστική
1 9/11/2019 15:00 ΚΟΡΙΝΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ
ΚΟΡΙΝΟΥ - ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
2 9/11/2019 15:00 Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΕΡΙΚΟΣ
ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
3 9/11/2019 15:00 ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
4 9/11/2019 15:00 ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΑΠ1998 - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
5 9/11/2019 15:00 Ι. ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
6 9/11/2019 15:00 Λ. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ - Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012
7 9/11/2019 15:00 ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
9 η αγωνιστική
1 16/11/2019 15:00 Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
2 16/11/2019 15:00 Λ. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ - Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
3 16/11/2019 15:00 Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012 - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΑΠ1998
4 16/11/2019 15:00 ΗΛΙΑΣ ΔΟΥΛΙΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
5 16/11/2019 15:00 Β
Δ.Α.Κ. ΑΡΗΣ
ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
6 16/11/2019 15:00 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
7 16/11/2019 15:00 Θ. ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
10 η αγωνιστική
1 23/11/2019 15:00 Ν.ΠΟΡΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΑΠ1998 - Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
2 23/11/2019 15:00 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
3 23/11/2019 15:00 Ι. ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
4 23/11/2019 15:00 ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
5 23/11/2019 15:00 Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΕΡΙΚΟΣ
ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ - Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012
6 23/11/2019 15:00 ΚΟΡΙΝΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ
ΚΟΡΙΝΟΥ - ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
7 23/11/2019 15:00 ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΣΒΟΡΩΝΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
11 η αγωνιστική
1 30/11/2019 15:00 Θ. ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ - ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
2 30/11/2019 15:00 Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012 - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
3 30/11/2019 15:00 Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ - ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
4 30/11/2019 15:00 ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
5 30/11/2019 15:00 Λ. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
6 30/11/2019 15:00 Ν.ΠΟΡΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΑΠ1998 - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
7 30/11/2019 15:00 Β
Δ.Α.Κ. ΑΡΗΣ
ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
12 η αγωνιστική
1 7/12/2019 15:00 ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΣΒΟΡΩΝΟΥ - Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
2 7/12/2019 15:00 ΚΟΡΙΝΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ
ΚΟΡΙΝΟΥ - Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
3 7/12/2019 15:00 Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΕΡΙΚΟΣ
ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
4 7/12/2019 15:00 Θ. ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ - ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
5 7/12/2019 15:00 ΗΛΙΑΣ ΔΟΥΛΙΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ - Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012
6 7/12/2019 15:00 ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΑΠ1998
7 7/12/2019 15:00 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
13 η αγωνιστική
1 14/12/2019 15:00 Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΕΡΙΚΟΣ
ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
2 14/12/2019 15:00 Β
Δ.Α.Κ. ΑΡΗΣ
ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ - Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012
3 14/12/2019 15:00 Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ - ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
4 14/12/2019 15:00 ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
5 14/12/2019 15:00 Λ. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ - ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
6 14/12/2019 15:00 Ι. ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
7 14/12/2019 15:00 Ν.ΠΟΡΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΑΠ1998 - ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
14 η αγωνιστική
1 5/1/2020 15:00 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΑΠ1998
2 5/1/2020 15:00 ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΣΒΟΡΩΝΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
3 5/1/2020 15:00 ΚΟΡΙΝΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ
ΚΟΡΙΝΟΥ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
4 5/1/2020 15:00 Θ. ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ - Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
5 5/1/2020 15:00 Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012 - Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
6 5/1/2020 15:00 Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
7 5/1/2020 15:00 ΗΛΙΑΣ ΔΟΥΛΙΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
15 η αγωνιστική
1 12/1/2020 15:00 Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΕΡΙΚΟΣ
ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ - ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
2 12/1/2020 15:00 Β
Δ.Α.Κ. ΑΡΗΣ
ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ - Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
3 12/1/2020 15:00 ΚΟΡΙΝΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ
ΚΟΡΙΝΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
4 12/1/2020 15:00 ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
5 12/1/2020 15:00 Ν.ΠΟΡΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΑΠ1998 - ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
6 12/1/2020 15:00 Ι. ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012
7 12/1/2020 15:00 Λ. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
16 η αγωνιστική
1 19/1/2020 15:00 ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
2 19/1/2020 15:00 Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΑΠ1998
3 19/1/2020 15:00 Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012 - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
4 19/1/2020 15:00 Θ. ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
5 19/1/2020 15:00 ΗΛΙΑΣ ΔΟΥΛΙΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ - ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
6 19/1/2020 15:00 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
7 19/1/2020 15:00 Λ. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ - ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
17 η αγωνιστική
1 26/1/2020 15:00 ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
2 26/1/2020 15:00 ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΣΒΟΡΩΝΟΥ - ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
3 26/1/2020 15:00 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
4 26/1/2020 15:00 Ν.ΠΟΡΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΑΠ1998 - Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
5 26/1/2020 15:00 Β
Δ.Α.Κ. ΑΡΗΣ
ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
6 26/1/2020 15:00 ΚΟΡΙΝΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ
ΚΟΡΙΝΟΥ - Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012
7 26/1/2020 15:00 Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΕΡΙΚΟΣ
ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
18 η αγωνιστική
1 2/2/2020 15:00 Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012 - ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
2 2/2/2020 15:00 Θ. ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
3 2/2/2020 15:00 Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
4 2/2/2020 15:00 ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ - ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
5 2/2/2020 15:00 Λ. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
6 2/2/2020 15:00 Ι. ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
7 2/2/2020 15:00 Ν.ΠΟΡΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΑΠ1998 - ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
19 η αγωνιστική
1 9/2/2020 15:00 Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΕΡΙΚΟΣ
ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΑΠ1998
2 9/2/2020 15:00 ΚΟΡΙΝΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ
ΚΟΡΙΝΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
3 9/2/2020 15:00 ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΣΒΟΡΩΝΟΥ - Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
4 9/2/2020 15:00 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
5 9/2/2020 15:00 ΗΛΙΑΣ ΔΟΥΛΙΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
6 9/2/2020 15:00 Θ. ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ - Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012
7 9/2/2020 15:00 Β
Δ.Α.Κ. ΑΡΗΣ
ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
20 η αγωνιστική
1 16/2/2020 15:00 Ι. ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
2 16/2/2020 15:00 Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ - Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012
3 16/2/2020 15:00 Λ. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
4 16/2/2020 15:00 Ν.ΠΟΡΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΑΠ1998 - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
5 16/2/2020 15:00 ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
6 16/2/2020 15:00 Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΕΡΙΚΟΣ
ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ - ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
7 16/2/2020 15:00 ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ - ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
21 η αγωνιστική
1 23/2/2020 15:00 Β
Δ.Α.Κ. ΑΡΗΣ
ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ - ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
2 23/2/2020 15:00 ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΣΒΟΡΩΝΟΥ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
3 23/2/2020 15:00 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
4 23/2/2020 15:00 ΗΛΙΑΣ ΔΟΥΛΙΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΑΠ1998
5 23/2/2020 15:00 Θ. ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
6 23/2/2020 15:00 Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012 - Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
7 23/2/2020 15:00 Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ - Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
22 η αγωνιστική
Α/Α ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
1 8/3/2020 15:00 Ι. ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
2 8/3/2020 15:00 ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ - Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
3 8/3/2020 15:00 Ν.ΠΟΡΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΑΠ1998 - Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012
4 8/3/2020 15:00 Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΕΡΙΚΟΣ
ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
5 8/3/2020 15:00 ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΣΒΟΡΩΝΟΥ - ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
6 8/3/2020 15:00 ΚΟΡΙΝΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ
ΚΟΡΙΝΟΥ - ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
7 8/3/2020 15:00 ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
23 η αγωνιστική
1 15/3/2020 16:00 ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΑΠ1998
2 15/3/2020 16:00 Β
Δ.Α.Κ. ΑΡΗΣ
ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ - ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
3 15/3/2020 16:00 Λ. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
4 15/3/2020 16:00 Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
5 15/3/2020 16:00 Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012 - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
6 15/3/2020 16:00 Θ. ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ - ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
7 15/3/2020 16:00 ΗΛΙΑΣ ΔΟΥΛΙΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
24 η αγωνιστική
1 22/3/2020 16:00 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
2 22/3/2020 16:00 ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΣΒΟΡΩΝΟΥ - Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012
3 22/3/2020 16:00 ΚΟΡΙΝΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ
ΚΟΡΙΝΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
4 22/3/2020 16:00 Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΕΡΙΚΟΣ
ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ - Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
5 22/3/2020 16:00 ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
6 22/3/2020 16:00 Ι. ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΑΠ1998
7 22/3/2020 16:00 ΗΛΙΑΣ ΔΟΥΛΙΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ - ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
25 η αγωνιστική
1 29/3/2020 16:00 ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
2 29/3/2020 16:00 Λ. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ - ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
3 29/3/2020 16:00 Ι. ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
4 29/3/2020 16:00 Β
Δ.Α.Κ. ΑΡΗΣ
ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ - ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
5 29/3/2020 16:00 Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012 - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
6 29/3/2020 16:00 Ν.ΠΟΡΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΑΠ1998 - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
7 29/3/2020 16:00 Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ - ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
26 η αγωνιστική
1 5/4/2020 17:00 ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
2 5/4/2020 17:00 Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012 - ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
3 5/4/2020 17:00 Θ. ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
4 5/4/2020 17:00 ΗΛΙΑΣ ΔΟΥΛΙΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ - Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
5 5/4/2020 17:00 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
6 5/4/2020 17:00 ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΣΒΟΡΩΝΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
7 5/4/2020 17:00 ΚΟΡΙΝΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ
ΚΟΡΙΝΟΥ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΑΠ1998
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου