Τετάρτη, 11 Σεπτεμβρίου 2019

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ - 3ος Όμιλος: Εκτός με Θησέα Αγριάς ο Πιερικός στην πρεμιέρα. Ντέρμπι Καρίτσας-Δία Δίου

Στη Μαγνησία θα ταξιδέψει ο Πιερικός την πρώτη αγωνιστική του πρωταθλήματος του 3ου ομίλου της Γ΄εθνικής κατηγορίας, όπου και θα αντιμετωπίσει τον Θησέα Αγριάς στην πρεμιέρα της φετινής αγωνιστικής περιόδου.

Η 1η αγωνιστική φέρνει και το Πιερικό ντέρμπι της κατηγορίας, με την ΑΕ Καρίτσας να υποδέχεται τον Δία Δίου. 
Το πρώτο παιχνίδι του Πιερικού στο γήπεδο του, θα γίνει την 2η αγωνιστική με αντίπαλο τον Ηρακλή Λάρισας.

3ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική – 14η
ΑΣ Μετέωρα – Διαγόρας Στεφανοβικείου
Αταλάντη – Ποταμιά
ΑΕ Καρίτσας – Δίας Δίου
Διγενής Νεοχωρίου – ΑΟ Σελλάνων
Ατρόμητος Παλαμά – Αλμυρός
Θησέας Αγριάς – Πιερικός
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Ηρακλής Λάρισας

2η αγωνιστική – 15η
Αταλάντη – ΑΣ Μετέωρα
Διαγόρας Στεφανοβικείου – ΑΕ Καρίτσας
Ποταμιά – Διγενής Νεοχωρίου
Δίας Δίου – Ατρόμητος Παλαμά
ΑΟ Σελλάνων – Θησέας Αγριάς
Αλμυρός – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Πιερικός – Ηρακλής Λάρισας

3η αγωνιστική – 16η
ΑΣ Μετέωρα – ΑΕ Καρίτσας
Διγενής Νεοχωρίου – Αταλάντη
Ατρόμητος Παλαμά – Διαγόρας Στεφανοβικείου
Θησέας Αγριάς – Ποταμιά
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Δίας Δίου
Ηρακλής Λάρισας – ΑΟ Σελλάνων
Πιερικός – Αλμυρός

4η αγωνιστική – 17η
Διγενής Νεοχωρίου – ΑΣ Μετέωρα
ΑΕ Καρίτσας – Ατρόμητος Παλαμά
Αταλάντη – Θησέας Αγριάς
Διαγόρας Στεφανοβικείου – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Ποταμιά – Ηρακλής Λάρισας
Δίας Δίου – Πιερικός
ΑΟ Σελλάνων – Αλμυρός

5η αγωνιστική – 18η
ΑΣ Μετέωρα – Ατρόμητος Παλαμά
Θησέας Αγριάς – Διγενής Νεοχωρίου
Οικονόμος Τσαριτσάνης – ΑΕ Καρίτσας
Ηρακλής Λάρισας – Αταλάντη
Πιερικός – Διαγόρας Στεφανοβικείου
Αλμυρός – Ποταμιά
ΑΟ Σελλάνων – Δίας Δίου

6η αγωνιστική- 19η
Θησέας Αγριάς – ΑΣ Μετέωρα
Ατρόμητος Παλαμά – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Διγενής Νεοχωρίου – Ηρακλής Λάρισας
ΑΕ Καρίτσας – Πιερικός
Αταλάντη – Αλμυρός
Διαγόρας Στεφανοβικείου – ΑΟ Σελλάνων
Ποταμιά – Δίας Δίου

7η αγωνιστική – 20η
ΑΣ Μετέωρα- Οικονόμος Τσαριτσάνης
Ηρακλής Λάρισας – Θησέας Αγριάς
Πιερικός – Ατρόμητος Παλαμά
Αλμυρός – Διγενής Νεοχωρίου
ΑΟ Σελλάνων – ΑΕ Καρίτσας
Δίας Δίου – Αταλάντη
Ποταμιά – Διαγόρας Στεφανοβικείου

8η αγωνιστική – 21η
Ηρακλής Λάρισας – ΑΣ Μετέωρα
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Πιερικός
Θησέας Αγριάς – Αλμυρός
Ατρόμητος Παλαμά – ΑΟ Σελλάνων
Διγενής Νεοχωρίου – Δίας Δίου
ΑΕ Καρίτσας – Ποταμιά
Αταλάντη – Διαγόρας Στεφανοβικείου

9η αγωνιστική – 22η
ΑΣ Μετέωρα – Πιερικός
Αλμυρός – Ηρακλής Λάρισας
ΑΟ Σελλάνων – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Δίας Δίου – Θησέας Αγριάς
Ποταμιά – Ατρόμητος Παλαμά
Διαγόρας Στεφανοβικείου – Διγενής Νεοχωρίου
ΑΕ Καρίτσας -.Αταλάντη

10η αγωνιστική – 23η
Αλμυρός – ΑΣ Μετέωρα
Πιερικός – ΑΟ Σελλάνων
Ηρακλής Λάρισας -Δίας Δίου
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Ποταμιά
Θησέας Αγριάς – Διαγόρας Στεφανοβικείου
Ατρόμητος Παλαμά – Αταλάντη
Διγενής Νεοχωρίου – ΑΕ Καρίτσας

11η αγωνιστική -24η
ΑΣ Μετέωρα – ΑΟ Σελλάνων
Δίας Δίου – Αλμυρός
Ποταμιά – Πιερικός
Διαγόρας Στεφανοβικείου – Ηρακλής Λάρισας
Αταλάντη – Οικονόμος Τσαριτσάνης
ΑΕ Καρίτσας – Θησέας Αγριάς
Ατρόμητος Παλαμά – Διγενής Νεοχωρίου

12η αγωνιστική – 25η
Δίας Δίου – ΑΣ Μετέωρα
ΑΟ Σελλάνων – Ποταμιά
Αλμυρός – Διαγόρας Στεφανοβικείου
Πιερικός – Αταλάντη
Ηρακλής Λάρισας – ΑΕ Καρίτσας
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Διγενής Νεοχωρίου
Θησέας Αγριάς – Ατρόμητος Παλαμά

13η αγωνιστική -26η
ΑΣ Μετέωρα – Ποταμιά
Διαγόρας Στεφανοβικείου – Δίας Δίου
Αταλάντη – ΑΟ Σελλάνων
ΑΕ Καρίτσας – Αλμυρός
Διγενής Νεοχωρίου – Πιερικός
Ατρόμητος Παλαμά – Ηρακλής Λάρισας
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Θησέας Αγριάς


Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου