Παρασκευή, 12 Απριλίου 2019

ΕΠΣ Πιερίας - Πρωταθλήματα υποδομής: Τα παιχνίδια και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου

ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ --- ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2018 - 2019 ---
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΑΓΩΝΩΝ 13ΗΣ&14ΗΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2019

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ8 /5 vs 5/2 X 20’                 ΣΑΒΒΑΤΟ 13-04-2019     
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 13-04-2019 10:00 ΑΝΔΡΕΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 1 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 13-04-2019 11:00 ΑΝΔΡΕΟΥ

Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 13-04-2019 12:00         ΑΝΔΡΕΟΥ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 13-04-2019 13:00 ΑΝΔΡΕΟΥ
ΡΕΠΩ: ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ,ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ10/7 vs 7/2 X 25’                ΣΑΒΒΑΤΟ 13-04-2019       
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 3 ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 13-04-2019 09:30 ΡΕΤΣΙΔΗΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 13-04-2019 10:30 ΡΕΤΣΙΔΗΣ
ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 2 ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 13-04-2019 11:30 ΡΕΤΣΙΔΗΣ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 13-04-2019 12:30 ΡΕΤΣΙΔΗΣ
ΡΕΠΩ: ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ, ΠΙΕΡΙΚΟΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ12 /9 vs 9/2 X 30’               ΣΑΒΒΑΤΟ 13-04-2019     
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 1 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 13-04-2019 11:00 ΣΤΥΛΟΣ
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 13-04-2019 11:00 ΚΑΡΑΣΡΑΙΔΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - 1 ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 13-04-2019 12:15 ΣΤΥΛΟΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 1 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 13-04-2019 13:30 ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 13-04-2019 13:30 ΣΤΥΛΟΣ
ΡΕΠΩ:ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /9 vs 9/2 X 30’               ΣΑΒΒΑΤΟ 13-04-2019       
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ - 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 13-04-2019 09:45 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 2 ΑΡΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 13-04-2019 12:15 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ
ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2, ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ, ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /11 vs 11/2 X 35’           ΣΑΒΒΑΤΟ 13-04-2019       
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 13-04-2019 10:30 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
ΡΕΠΩ: ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ - 1

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ16 /11 vs 11/2 X 40’           ΣΑΒΒΑΤΟ 13-04-2019       
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΗΛΙΑΣ ΔΟΥΛΙΑΣ 13-04-2019 10:30 ΠΕΤΣΙ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 13-04-2019 12:00 ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ

ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ --- ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2018 - 2019 ---
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΑΓΩΝΩΝ 13ΗΣ&14ΗΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2019

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ8 /5 vs 5/2 X 20’                  ΚΥΡΙΑΚΗ 14-04-2019     
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 2 ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 14-04-2019 10:00 ΛΕΦΑ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 14-04-2019 11:00 ΛΕΦΑ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 1 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 14-04-2019 11:50 ΛΕΦΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 14-04-2019 12:40 ΛΕΦΑ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ10/7 vs 7/2 X 25’                ΚΥΡΙΑΚΗ 14-04-2019       
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ - 2 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 14-04-2019 10:00 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - 1 ΓΙΩΤΣΑ 14-04-2019 10:00 ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΝΕΩΝ ΠΟΡΩΝ 14-04-2019 10:00 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ - 3 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 14-04-2019 11:00 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 2 ΓΙΩΤΣΑ 14-04-2019 11:00 ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΝΕΩΝ ΠΟΡΩΝ 14-04-2019 11:00 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ - 1 ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ - 1 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 14-04-2019 12:00 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - 2 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - 2 ΓΙΩΤΣΑ 14-04-2019 12:00 ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΝΕΩΝ ΠΟΡΩΝ 14-04-2019 12:00 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ - 2 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 14-04-2019 13:00 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΠΙΕΡΙΔΕΣ ΜΟΥΣΕΣ ΓΙΩΤΣΑ 14-04-2019 13:00 ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 14-04-2019 14:00 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ12 /9 vs 9/2 X 30’               ΚΥΡΙΑΚΗ 14-04-2019     
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΝΕΩΝ ΠΟΡΩΝ 14-04-2019 09:45 ΚΟΥΚΙΩΤΗΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 2 ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 14-04-2019 11:00 ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ Γ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΝΕΩΝ ΠΟΡΩΝ 14-04-2019 11:00 ΚΟΥΚΙΩΤΗΣ
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 3 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 14-04-2019 12:15 ΖΟΥΜΠΑΝΙΩΤΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΝΕΩΝ ΠΟΡΩΝ 14-04-2019 12:15 ΚΟΥΚΙΩΤΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 3 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 14-04-2019 13:30 ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ Γ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /9 vs 9/2 X 30’               ΚΥΡΙΑΚΗ 14-04-2019       
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ - 2 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 14-04-2019 09:45 ΖΟΥΜΠΑΝΙΩΤΗΣ
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 14-04-2019 13:30 ΖΟΥΜΠΑΝΙΩΤΗΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /11 vs 11/2 X 35’           ΚΥΡΙΑΚΗ 14-04-2019       
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ - 1 Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 14-04-2019 10:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 1 ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC ΕΝΩΣΙΑΚΟ 14-04-2019 14:45 ΖΟΥΜΠΑΝΙΩΤΗΣ


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ16 /11 vs 11/2 X 40’           ΚΥΡΙΑΚΗ 14-04-2019     
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ 14-04-2019 10:30 ΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣ Γ
*** Ο αγώνας της κατηγορίας Κ-14 (11 vs 11) /// “ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 1 --- ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC”,
στο ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΓΗΠΕΔΟ, διεξάγεται με γηπεδούχο την πρώτη ομάδα.
Ο Γιατρός του Αγώνα παρίσταται με ευθύνη της γηπεδούχου και το Εξοδολόγιο του Διαιτητή (10 ΕΥΡΩ),
καταβάλλεται στον διαιτητή πριν την έναρξη, επίσης από τη γηπεδούχο ομάδα.

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου