Σάββατο, 6 Απριλίου 2019

ΕΚΑΣΚΕΜ - Όλα τα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου, οι διαιτητές και οι γυμνασίαρχοι

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 13η Αγωνιστική

06/04/19 18:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Ν
ΠΙΕΡΙΚΟΣ- ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΧΑΤΖΗΜΠΑΛΙΔΗΣ - ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ

06/04/19 18:00 ΑΙΓΙΝΙΟΥ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΤΑΡΕΝΙΔΗΣ ΚΩΝ - ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΣΤ
Γυμνασίαρχος: ΒΑΤΣΙΟΣ

06/04/19 18:00 ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΚΟΡΔΑΛΗΣ - ΜΠΟΪΤΣΗΣ

06/04/19 18:00 ΝΑΟΥΣΑΣ
ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ - ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ - ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ

06/04/19 18:00 2ου ΓΥΜΝΑΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ - ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΕΚΙΖΟΓΛΟΥ
Γυμνασίαρχος: ΜΕΛΑΝΙΔΗΣ

06/04/19 20:30 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ ΜΗΤΩΝΑΣ - ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Α ΟΜΙΛΟΣ) 5η Αγωνιστική
07/04/19 12:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ- ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ
07/04/19 14:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΕΛΕΚΙΔΗΣ
07/04/19 10:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ (Ν ΠΙΕΡΙΚΟΣ- ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ ΚΟΡΜΕΝΤΖΑΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Γ ΟΜΙΛΟΣ) 5η Αγωνιστική
06/04/19 11:00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡ ΕΥΑΘΛΟΣ - ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑ ΚΟΥΒΑΤΣΗΣ
07/04/19 12:00 ΓΑΛΛΙΚΟΥ ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ  - ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΡΟΥΝΤΣΙΟΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Β ΟΜΙΛΟΣ) 5η Αγωνιστική
07/04/19 14:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΚΣ ΑΕΤΟΙ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΟΥΛΗΣ
07/04/19 12:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΚΟΥΛΗΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Α ΟΜΙΛΟΣ) 3η Αγωνιστική
06/04/19 14:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ - ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ
06/04/19 16:00 ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ -  ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑ ΚΟΡΔΑΛΗΣ

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OFFS (Α ΦΑΣΗ)-A 2η Αγωνιστική
06/04/19 18:00 ΓΟΥΜΕΝΙΣ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑ - ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ - ΡΟΥΝΤΣΙΟΣ
Γυμνασίαρχος: ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OFFS (Α ΦΑΣΗ)-B 2η Αγωνιστική
06/04/19 18:00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ - ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΝΤΟΓΚΑΣ - ΜΗΤΩΝΑΣ
Γυμνασίαρχος: ΚΑΛΟΤΣΗΣ

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ (Α ΟΜΙΛΟΣ) 4η Αγωνιστική
06/04/19 17:00 ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΚΟΥΛΗΣ
06/04/19 14:00 2ου ΓΥΜΝΑΣ ΑΣ ΑΘΛΟΣ - ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΧΑΝΟΣ

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ (Β ΟΜΙΛΟΣ) 4η Αγωνιστική
07/04/19 12:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΧΑΝΟΣ
07/04/19 14:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΜΠΟΪΤΣΗΣ

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ (Γ ΟΜΙΛΟΣ) 5η Αγωνιστική
06/04/19 14:00 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ - ΕΥΑΘΛΟΣ ΛΑΔΑΣ
07/04/19 10:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ - ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΧΑΝΟΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Δ ΟΜΙΛΟΣ) 5η Αγωνιστική
07/04/19 12:00 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ -  ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ ΦΕΛΕΚΙΔΗΣ
07/04/19 12:00 ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ ΚΟΡΔΑΛΗΣ
07/04/19 14:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ - ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΜΗΤΩΝΑΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Β ΟΜΙΛΟΣ) 3η Αγωνιστική
06/04/19 15:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ (Ν ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ- ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ
06/04/19 16:00 2ου ΓΥΜΝΑΣ ΑΣ ΑΘΛΟΣ - ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ ΧΑΝΟΣ

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ (Δ ΟΜΙΛΟΣ) 2η Αγωνιστική
06/04/19 16:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΦΕΛΕΚΙΔΗΣ 
06/04/19 12:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ - ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ ΚΟΡΜΕΝΤΖΑΣ
06/04/19 10:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 2 - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΚΟΡΜΕΝΤΖΑΣ
Πηγή: http://sdkkm.blogspot.com/

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου