Παρασκευή, 5 Απριλίου 2019

Πρωταθλήματα υποδομής ΕΠΣ Πιερίας - Τα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου

ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ --- ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2018-2019 ---
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΑΓΩΝΩΝ 6ΗΣ & 7ΗΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2019

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ8 /5 vs 5/2 X 20’                 ΣΑΒΒΑΤΟ 06-04-2019       
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 06-04-2019 10:00 ΑΝΔΡΕΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - 2 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 06-04-2019 11:00 ΑΝΔΡΕΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 06-04-2019 12:30 ΑΝΔΡΕΟΥ
ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - 1, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ, ΠΙΕΡΙΚΟΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ10/7 vs 7/2 X 25’                ΣΑΒΒΑΤΟ 06-04-2019       
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΠΙΕΡΙΔΕΣ ΜΟΥΣΕΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 06-04-2019 09:30 ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - 2 ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 06-04-2019 10:30 ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 06-04-2019 11:30 ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 2 ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 06-04-2019 12:30 ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ, ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ, ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 1

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ12 /9 vs 9/2 X 30’               ΣΑΒΒΑΤΟ 06-04-2019     
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 06-04-2019 09:45 ΣΤΥΛΟΣ
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - 1 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 06-04-2019 11:00 ΣΤΥΛΟΣ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 06-04-2019 12:15 ΣΤΥΛΟΣ
ΡΕΠΩ: ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2, ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /9 vs 9/2 X 30’               ΣΑΒΒΑΤΟ 06-04-2019       
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ - 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 06-04-2019 09:45 ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ Γ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 06-04-2019 11:00 ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ Γ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 06-04-2019 12:15 ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ Γ
ΡΕΠΩ: ΑΡΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ,

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /11 vs 11/2 X 35’           ΣΑΒΒΑΤΟ 06-04-2019       
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΡΕΠΩ:ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1, ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 1, ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ16 /11 vs 11/2 X 40’           ΣΑΒΒΑΤΟ 06-04-2019       
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ *** ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 06-04-2019 13:30 ΚΟΥΚΙΩΤΗΣ
ΡΕΠΩ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ, ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ

Το Σάββατο 6 Απριλίου παίζουμε και στο Α' ΔΑΚ για Φιλανθρωπικό Σκοπό. Συγκεντρώνουμε είδη Προσωπικής Υγιεινής για τον “ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΧΩΡΙΟ ΣΤΟ ΦΙΛΥΡΟ ”

ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΤΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ, ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ, ΣΕ ΟΠΟΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 6 ΑΠΡΙΛΙΟΥ (Α' ΔΑΚ, ΕΝΩΣΙΑΚΟ, ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ), ΚΑΙ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ ΕΙΔΗ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ (ΜΩΡΟΜΑΝΤΗΛΑ, ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΗΛΑ, ΧΑΡΤΟΠΕΤΣΕΤΕΣ. ΧΑΡΤΙΑ ΥΓΕΙΑΣ, ΚΡΕΜΟΣΑΠΟΥΝΑ, ΣΑΜΠΟΥΑΝ, ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΑ Κ.Ο.Κ.)  ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΑΔΙΔΟΥΝ ΣΤΟΝ ΥΠΕΥΘΥΝΟ ΤΟΥ ΓΗΠΕΔΟΥ ΟΠΟΥ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ.

*** Ο αγώνας της κατηγορίας Κ-16 (11 vs 11) /// “ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ --- ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ”,
στο ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΓΗΠΕΔΟ, διεξάγεται με γηπεδούχο την πρώτη ομάδα.
Ο Γιατρός του Αγώνα παρίσταται με ευθύνη της γηπεδούχου και το Εξοδολόγιο του Διαιτητή (10 ΕΥΡΩ),
καταβάλλεται στο διαιτητή πριν την έναρξη, επίσης από τη γηπεδούχο ομάδα.

ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ --- ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2018-2019 ---
  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΑΓΩΝΩΝ 6ΗΣ & 7ΗΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2019

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ8 /5 vs 5/2 X 20’                  ΚΥΡΙΑΚΗ 07-04-2019       
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 1 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 07-04-2019 10:00 ΣΤΥΛΟΣ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 07-04-2019 11:00 ΣΤΥΛΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ - 1 Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 07-04-2019 12:00 ΣΤΥΛΟΣ
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ - 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 07-04-2019 13:00 ΣΤΥΛΟΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ10/7 vs 7/2 X 25’                ΚΥΡΙΑΚΗ 07-04-2019       
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ - 3 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 07-04-2019 09:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ - 2 ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 07-04-2019 10:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ - 1 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 07-04-2019 11:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 2 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 07-04-2019 12:30 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 3 ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 07-04-2019 13:30 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ12 /9 vs 9/2 X 30’               ΚΥΡΙΑΚΗ 07-04-2019     
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 07-04-2019 09:45 ΒΕΛΛΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 1 ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 1 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 07-04-2019 11:00 ΑΝΔΡΕΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 07-04-2019 11:00 ΒΕΛΛΗΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 2 ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 07-04-2019 12:15 ΑΝΔΡΕΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - 1 ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 07-04-2019 13:30 ΒΕΛΛΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 3 ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 3 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 07-04-2019 13:30 ΑΝΔΡΕΟΥ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /9 vs 9/2 X 30’               ΚΥΡΙΑΚΗ 07-04-2019       
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 07-04-2019 09:45 ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 07-04-2019 12:15 ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /11 vs 11/2 X 35’           ΚΥΡΙΑΚΗ 07-04-2019       
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 1 ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ 07-04-2019 10:30 ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ Γ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -1 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 07-04-2019 10:30 ΚΟΥΚΙΩΤΗΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ16 /11 vs 11/2 X 40’           ΚΥΡΙΑΚΗ 07-04-2019     
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ Γ. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ 07-04-2019 10:30 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ

Το Σάββατο 6 Απριλίου παίζουμε και στο Α' ΔΑΚ για Φιλανθρωπικό Σκοπό Συγκεντρώνουμε είδη Προσωπικής Υγιεινής για τον “ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΧΩΡΙΟ ΣΤΟ ΦΙΛΥΡΟ”

ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΤΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ, ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ, ΣΕ ΟΠΟΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 6 ΑΠΡΙΛΙΟΥ (Α' ΔΑΚ, ΕΝΩΣΙΑΚΟ, ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ), ΚΑΙ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ ΕΙΔΗ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ (ΜΩΡΟΜΑΝΤΗΛΑ, ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΗΛΑ, ΧΑΡΤΟΠΕΤΣΕΤΕΣ. ΧΑΡΤΙΑ ΥΓΕΙΑΣ, ΚΡΕΜΟΣΑΠΟΥΝΑ, ΣΑΜΠΟΥΑΝ, ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΑ Κ.Ο.Κ.) ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΑΔΙΔΟΥΝ ΣΤΟΝ ΥΠΕΥΘΥΝΟ ΤΟΥ ΓΗΠΕΔΟΥ ΟΠΟΥ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ. 

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου