Παρασκευή, 15 Μαρτίου 2019

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές των πρωταθλημάτων υποδομής του Σαββατοκύριακου

ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ --- ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2018-2019 --- 
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΑΓΩΝΩΝ 16 & 17 ΜΑΡΤΙΟΥ 2019

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ8 /5 vs 5/2 X 20’                 ΣΑΒΒΑΤΟ 16-03-2019       
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 16-03-2019 10:00 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ

Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 16-03-2019 10:50 ΓΚΙΟΚΑ ΑΓΓ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 16-03-2019 11:40 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ
ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 16-03-2019 12:30 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC -1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - 1 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 16-03-2019 13:20 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ10/7 vs 7/2 X 25’                ΣΑΒΒΑΤΟ 16-03-2019       
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΠΙΕΡΙΔΕΣ ΜΟΥΣΕΣ ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 16-03-2019 10:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 16-03-2019 11:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 16-03-2019 12:00 ΓΚΙΟΚΑ ΑΓΓ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - 2 ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 16-03-2019 13:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - 1 ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 16-03-2019 14:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ
ΡΕΠΩ: ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ, ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - 2

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ12 /9 vs 9/2 X 30’               ΣΑΒΒΑΤΟ 16-03-2019     
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 16-03-2019 10:45 ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - 2 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 16-03-2019 10:45 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 16-03-2019 12:00 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 3 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 16-03-2019 12:00 ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - 1 ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 16-03-2019 13:15 ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 1 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 16-03-2019 13:15 ΓΚΙΟΚΑ ΑΓΓ
ΡΕΠΩ: ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ,

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /9 vs 9/2 X 30’               ΣΑΒΒΑΤΟ 16-03-2019       
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 16-03-2019 09:30 ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ - 2 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 16-03-2019 09:30 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /11 vs 11/2 X 35’           ΣΑΒΒΑΤΟ 16-03-2019       
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - 1 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 16-03-2019 10:30 ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ Γ
ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 1

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ16 /11 vs 11/2 X 40’           ΣΑΒΒΑΤΟ 16-03-2019     
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΗΛΙΑΣ ΔΟΥΛΙΑΣ 16-03-2019 10:30 ΠΕΤΣΙ
ΡΕΠΩ: ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ

     ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ --- ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2018-2019 --- 
  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΑΓΩΝΩΝ 16 & 17 ΜΑΡΤΙΟΥ 2019

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ8 /5 vs 5/2 X 20’                  ΚΥΡΙΑΚΗ 17-03-2019       
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 17-03-2019 11:00 ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 1 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 17-03-2019 12:00 ΣΤΥΛΟΣ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ - 2 ΣΒΟΡΩΝΟΥ 17-03-2019 11:00 ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ Γ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ - 1 ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΣΒΟΡΩΝΟΥ 17-03-2019 12:00 ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ Γ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ10/7 vs 7/2 X 25’                ΚΥΡΙΑΚΗ 17-03-2019       
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ - 2 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ 17-03-2019 10:00 ΡΕΤΣΙΔΗΣ
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 1 ΣΒΟΡΩΝΟΥ 17-03-2019 10:00 ΚΟΥΚΙΩΤΗΣ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ 17-03-2019 11:00 ΡΕΤΣΙΔΗΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 3 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ 17-03-2019 11:00 ΚΟΥΚΙΩΤΗΣ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ - 1 ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ 17-03-2019 12:00 ΡΕΤΣΙΔΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 2 ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 2 ΣΒΟΡΩΝΟΥ 17-03-2019 12:00 ΚΟΥΚΙΩΤΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ - 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - 1 ΣΒΟΡΩΝΟΥ 17-03-2019 13:00 ΚΟΥΚΙΩΤΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 2 ΣΒΟΡΩΝΟΥ 17-03-2019 13:00 ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ Γ
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ - 2 ΣΒΟΡΩΝΟΥ 17-03-2019 14:00 ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ Γ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ12 /9 vs 9/2 X 30’               ΚΥΡΙΑΚΗ 17-03-2019     
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 17-03-2019 09:30 ΖΟΥΜΠΑΝΙΩΤΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 17-03-2019 10:45 ΖΟΥΜΠΑΝΙΩΤΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - 1 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 17-03-2019 12:00 ΖΟΥΜΠΑΝΙΩΤΗΣ
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 17-03-2019 12:00 ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 3 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 17-03-2019 13:15 ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /9 vs 9/2 X 30’               ΚΥΡΙΑΚΗ 17-03-2019       
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 17-03-2019 09:30 ΣΤΥΛΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 17-03-2019 10:45 ΣΤΥΛΟΣ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ - 2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 17-03-2019 13:15 ΣΤΥΛΟΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /11 vs 11/2 X 35’           ΚΥΡΙΑΚΗ 17-03-2019       
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ - 1 ΚΑΤΕΡΙΝΗ F.C. ΣΒΟΡΩΝΟΥ 17-03-2019 10:30 ΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣ Γ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ - 1 ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ 17-03-2019 10:30 ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ16 /11 vs 11/2 X 40’           ΚΥΡΙΑΚΗ 17-03-2019     
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ 17-03-2019 10:30 ΠΕΤΣΙ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ 17-03-2019 12:00 ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου