Σάββατο, 16 Μαρτίου 2019

ΕΚΑΣΚΕΜ: Πρόγραμμα-Διαιτητές-Γυμνασίαρχοι. Όλη η κίνηση του Σαββατοκύριακου

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 10η Αγωνιστική
16/03/19 18:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
ΜΗΤΩΝΑΣ - ΧΑΝΟΣ

16/03/19 20:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ - ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ
ΧΑΤΖΗΜΠΑΛΙΔΗΣ - ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΒΑΣ
Γυμνασίαρχος: ΣΑΜΑΛΗΣ

16/03/19 18:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΚΣ ΑΕΤΟΙ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ
ΤΑΡΕΝΙΔΗΣ ΚΩΝ - ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΣΤ
Γυμνασίαρχος: ΚΑΛΟΤΣΗΣ

16/03/19 20:30 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ - ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΜΗΤΩΝΑΣ - ΧΑΝΟΣ

16/03/19 20:30 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ
ΝΤΟΓΚΑΣ - ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ

16/03/19 18:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ- ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΧΑΤΖΗΜΠΑΛΙΔΗΣ - ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΒΑΣ
Γυμνασίαρχος: ΒΑΤΣΙΟΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Α ΟΜΙΛΟΣ) 3η Αγωνιστική
17/03/19 10:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ (Ν ΠΙΕΡΙΚΟΣ- ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ ΤΑΡΕΝΙΔΗΣ ΣΤ - ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ
17/03/19 12:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΡΜΕΝΤΖΑΣ
17/03/19 10:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ - ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ ΚΟΡΜΕΝΤΖΑΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Γ ΟΜΙΛΟΣ) 3η Αγωνιστική
17/03/19 12:00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΕΥΑΘΛΟΣ - ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΚΑΛΕΣΗΣ
17/03/19 14:30 ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΕΣΗΣ
17/03/19 12:00 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Β ΟΜΙΛΟΣ) 3η Αγωνιστική
17/03/19 19:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ - ΚΟΥΛΗΣ
17/03/19 10:00 ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΓΙΑΝΚΙΔΗΣ
17/03/19 12:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ - ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΜΗΤΩΝΑΣ - ΧΑΝΟΣ

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 11η Αγωνιστική
16/03/19 18:00 ΔΙΟΥ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ - ΑΣ ΑΘΛΟΣ
ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ - ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ

16/03/19 16:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ - ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ - ΚΟΡΜΕΝΤΖΑΣ

16/03/19 18:00 ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΑΣ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ - ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ
ΓΙΑΝΚΙΔΗΣ - ΚΟΥΛΗΣ

16/03/19 18:00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ - ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ - ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ

16/03/19 18:00 ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΑΣΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ - ΜΠΟΪΤΣΗΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Α ΟΜΙΛΟΣ) 5η Αγωνιστική
16/03/19 16:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ - ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΚΟΡΔΑΛΗΣ

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ (Α ΟΜΙΛΟΣ) 2η Αγωνιστική
16/03/19 12:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ
16/03/19 12:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ - ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΧΑΝΟΣ
17/03/19 10:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ ΚΟΥΛΗΣ

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ (Β ΟΜΙΛΟΣ) 2η Αγωνιστική
17/03/19 18:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΧΑΝΟΣ
17/03/19 10:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ  - ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ (Γ ΟΜΙΛΟΣ) 2η Αγωνιστική
16/03/19 11:00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΕΥΑΘΛΟΣ - ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΑΛΕΣΗΣ
16/03/19 16:00 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Δ ΟΜΙΛΟΣ) 3η Αγωνιστική
17/03/19 16:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ ΧΑΝΟΣ
17/03/19 12:00 ΣΚΥΔΡΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΚΟΡΔΑΛΗΣ
17/03/19 12:00 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΓΙΑΝΚΙΔΗΣ

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ (Δ ΟΜΙΛΟΣ) 7η Αγωνιστική
16/03/19 12:00 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ ΓΙΑΝΚΙΔΗΣ
16/03/19 12:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ - ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ ΚΟΡΜΕΝΤΖΑΣ
17/03/19 13:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ
Πηγή: sdkkm.blogspot.com

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου