Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 10η Αγωνιστική
16/03/19 18:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
ΜΗΤΩΝΑΣ - ΧΑΝΟΣ
16/03/19 20:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ - ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ
ΧΑΤΖΗΜΠΑΛΙΔΗΣ - ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΒΑΣ
Γυμνασίαρχος: ΣΑΜΑΛΗΣ
16/03/19 18:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΚΣ ΑΕΤΟΙ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ
ΤΑΡΕΝΙΔΗΣ ΚΩΝ - ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΣΤ
Γυμνασίαρχος: ΚΑΛΟΤΣΗΣ
16/03/19 20:30 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ - ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΜΗΤΩΝΑΣ - ΧΑΝΟΣ
16/03/19 20:30 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ
ΝΤΟΓΚΑΣ - ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ
16/03/19 18:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ- ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΧΑΤΖΗΜΠΑΛΙΔΗΣ - ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΒΑΣ
Γυμνασίαρχος: ΒΑΤΣΙΟΣ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Α ΟΜΙΛΟΣ) 3η Αγωνιστική
17/03/19 10:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ (Ν ΠΙΕΡΙΚΟΣ- ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ ΤΑΡΕΝΙΔΗΣ ΣΤ - ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ
17/03/19 12:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΡΜΕΝΤΖΑΣ
17/03/19 10:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ - ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ ΚΟΡΜΕΝΤΖΑΣ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Γ ΟΜΙΛΟΣ) 3η Αγωνιστική
17/03/19 12:00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΕΥΑΘΛΟΣ - ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΚΑΛΕΣΗΣ
17/03/19 14:30 ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΕΣΗΣ
17/03/19 12:00 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Β ΟΜΙΛΟΣ) 3η Αγωνιστική
17/03/19 19:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ - ΚΟΥΛΗΣ
17/03/19 10:00 ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΓΙΑΝΚΙΔΗΣ
17/03/19 12:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ - ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΜΗΤΩΝΑΣ - ΧΑΝΟΣ
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 11η Αγωνιστική
16/03/19 18:00 ΔΙΟΥ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ - ΑΣ ΑΘΛΟΣ
ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ - ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ
16/03/19 16:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ - ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ - ΚΟΡΜΕΝΤΖΑΣ
16/03/19 18:00 ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΑΣ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ - ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ
ΓΙΑΝΚΙΔΗΣ - ΚΟΥΛΗΣ
16/03/19 18:00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ - ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ - ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
16/03/19 18:00 ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΑΣΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ - ΜΠΟΪΤΣΗΣ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Α ΟΜΙΛΟΣ) 5η Αγωνιστική
16/03/19 16:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ - ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΚΟΡΔΑΛΗΣ
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ (Α ΟΜΙΛΟΣ) 2η Αγωνιστική
16/03/19 12:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ
16/03/19 12:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ - ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΧΑΝΟΣ
17/03/19 10:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ ΚΟΥΛΗΣ
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ (Β ΟΜΙΛΟΣ) 2η Αγωνιστική
17/03/19 18:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΧΑΝΟΣ
17/03/19 10:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ - ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ (Γ ΟΜΙΛΟΣ) 2η Αγωνιστική
16/03/19 11:00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΕΥΑΘΛΟΣ - ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΑΛΕΣΗΣ
16/03/19 16:00 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Δ ΟΜΙΛΟΣ) 3η Αγωνιστική
17/03/19 16:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ ΧΑΝΟΣ
17/03/19 12:00 ΣΚΥΔΡΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΚΟΡΔΑΛΗΣ
17/03/19 12:00 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΓΙΑΝΚΙΔΗΣ
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ (Δ ΟΜΙΛΟΣ) 7η Αγωνιστική
16/03/19 12:00 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ ΓΙΑΝΚΙΔΗΣ
16/03/19 12:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ - ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ ΚΟΡΜΕΝΤΖΑΣ
17/03/19 13:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ
Πηγή: sdkkm.blogspot.com
16/03/19 18:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
ΜΗΤΩΝΑΣ - ΧΑΝΟΣ
16/03/19 20:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ - ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ
ΧΑΤΖΗΜΠΑΛΙΔΗΣ - ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΒΑΣ
Γυμνασίαρχος: ΣΑΜΑΛΗΣ
16/03/19 18:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΚΣ ΑΕΤΟΙ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ
ΤΑΡΕΝΙΔΗΣ ΚΩΝ - ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΣΤ
Γυμνασίαρχος: ΚΑΛΟΤΣΗΣ
16/03/19 20:30 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ - ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΜΗΤΩΝΑΣ - ΧΑΝΟΣ
16/03/19 20:30 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ
ΝΤΟΓΚΑΣ - ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ
16/03/19 18:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ- ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΧΑΤΖΗΜΠΑΛΙΔΗΣ - ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΒΑΣ
Γυμνασίαρχος: ΒΑΤΣΙΟΣ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Α ΟΜΙΛΟΣ) 3η Αγωνιστική
17/03/19 10:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ (Ν ΠΙΕΡΙΚΟΣ- ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ ΤΑΡΕΝΙΔΗΣ ΣΤ - ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ
17/03/19 12:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΡΜΕΝΤΖΑΣ
17/03/19 10:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ - ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ ΚΟΡΜΕΝΤΖΑΣ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Γ ΟΜΙΛΟΣ) 3η Αγωνιστική
17/03/19 12:00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΕΥΑΘΛΟΣ - ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΚΑΛΕΣΗΣ
17/03/19 14:30 ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΕΣΗΣ
17/03/19 12:00 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Β ΟΜΙΛΟΣ) 3η Αγωνιστική
17/03/19 19:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ - ΚΟΥΛΗΣ
17/03/19 10:00 ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΓΙΑΝΚΙΔΗΣ
17/03/19 12:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ - ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΜΗΤΩΝΑΣ - ΧΑΝΟΣ
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 11η Αγωνιστική
16/03/19 18:00 ΔΙΟΥ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ - ΑΣ ΑΘΛΟΣ
ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ - ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ
16/03/19 16:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ - ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ - ΚΟΡΜΕΝΤΖΑΣ
16/03/19 18:00 ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΑΣ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ - ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ
ΓΙΑΝΚΙΔΗΣ - ΚΟΥΛΗΣ
16/03/19 18:00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ - ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ - ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
16/03/19 18:00 ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΑΣΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ - ΜΠΟΪΤΣΗΣ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Α ΟΜΙΛΟΣ) 5η Αγωνιστική
16/03/19 16:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ - ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΚΟΡΔΑΛΗΣ
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ (Α ΟΜΙΛΟΣ) 2η Αγωνιστική
16/03/19 12:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ
16/03/19 12:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ - ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΧΑΝΟΣ
17/03/19 10:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ ΚΟΥΛΗΣ
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ (Β ΟΜΙΛΟΣ) 2η Αγωνιστική
17/03/19 18:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΧΑΝΟΣ
17/03/19 10:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ - ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ (Γ ΟΜΙΛΟΣ) 2η Αγωνιστική
16/03/19 11:00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΕΥΑΘΛΟΣ - ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΑΛΕΣΗΣ
16/03/19 16:00 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Δ ΟΜΙΛΟΣ) 3η Αγωνιστική
17/03/19 16:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ ΧΑΝΟΣ
17/03/19 12:00 ΣΚΥΔΡΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΚΟΡΔΑΛΗΣ
17/03/19 12:00 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΓΙΑΝΚΙΔΗΣ
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ (Δ ΟΜΙΛΟΣ) 7η Αγωνιστική
16/03/19 12:00 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ ΓΙΑΝΚΙΔΗΣ
16/03/19 12:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ - ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ ΚΟΡΜΕΝΤΖΑΣ
17/03/19 13:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ
Πηγή: sdkkm.blogspot.com
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου