22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Β’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΣΑΒΒΑΤΟ 16-03-2019
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ-ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
ΚΟΡΙΝΟΥ 16:00
ΝΙΚΟΛΙΤΣ ΧΑΛΚΙΔΗΣ Β ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ
ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΕΛΑΦΟΥ 16:00
ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ
ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ ΜΑΚΡΙΔΗΣ
ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ-ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Α.ΑΓΙΑΝΝΗ 16:00
ΛΑΦΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ Π
ΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ
ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ 16:00
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ Ι ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ ΚΟΥΤΣΙΚΑΝΙΔΗΣ Γ
ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΑΜΒΡΟΣΙΑΔΗΣ
ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ-ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ 16:00
ΝΤΟΥΡΑΚΟΓΛΟΥ ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ Β ΝΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΟΙΜΕΝΙΔΗΣ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ 16:00
ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ ΠΛΟΣΚΑΣ ΠΑΤΡΗ ΑΙΚ
ΦΙΡΙΝΙΔΗΣ ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ
ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Θ. ΚΑΤΣΑΡΟΥ 16:00
ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ Α ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ Δ ΓΕΡΜΑΝΟΣ
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΤΟΥΡΑΚΟΓΛΟΥ
Πλέι - οφ ΑΝΟΔΟΥ
Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΣΑΒΒΑΤΟ 16-03-2019
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006-25η ΜΑΡΤΙΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 16:00
ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΒΡΟΥΖΟΣ ΜΗΝΟΥΔΗΣ
ΛΕΦΑΣ ΤΣΙΓΚΑΡΟΠΟΥΛΟΣ
Β’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΣΑΒΒΑΤΟ 16-03-2019
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ-ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
ΚΟΡΙΝΟΥ 16:00
ΝΙΚΟΛΙΤΣ ΧΑΛΚΙΔΗΣ Β ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ
ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΕΛΑΦΟΥ 16:00
ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ
ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ ΜΑΚΡΙΔΗΣ
ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ-ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Α.ΑΓΙΑΝΝΗ 16:00
ΛΑΦΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ Π
ΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ
ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ 16:00
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ Ι ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ ΚΟΥΤΣΙΚΑΝΙΔΗΣ Γ
ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΑΜΒΡΟΣΙΑΔΗΣ
ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ-ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ 16:00
ΝΤΟΥΡΑΚΟΓΛΟΥ ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ Β ΝΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΟΙΜΕΝΙΔΗΣ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ 16:00
ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ ΠΛΟΣΚΑΣ ΠΑΤΡΗ ΑΙΚ
ΦΙΡΙΝΙΔΗΣ ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ
ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Θ. ΚΑΤΣΑΡΟΥ 16:00
ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ Α ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ Δ ΓΕΡΜΑΝΟΣ
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΤΟΥΡΑΚΟΓΛΟΥ
Πλέι - οφ ΑΝΟΔΟΥ
Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΣΑΒΒΑΤΟ 16-03-2019
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006-25η ΜΑΡΤΙΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 16:00
ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΒΡΟΥΖΟΣ ΜΗΝΟΥΔΗΣ
ΛΕΦΑΣ ΤΣΙΓΚΑΡΟΠΟΥΛΟΣ
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου