Παρασκευή, 8 Μαρτίου 2019

ΕΚΑΣΚΕΜ - Όλη η κίνηση των αγώνων του Σαββατοκύριακου

Όλη η αγωνιστική κίνηση, οι διαιτητές και οι γυμνασίαρχοι των αγώνων του Σαββατοκύριακου:

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 9η Αγωνιστική
08/03/19 20:30 ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΜΠΟΪΤΣΗΣ  - ΚΟΡΔΑΛΗΣ

09/03/19 18:00 ΜΕΛΙΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ - ΠΑΝΘΗΡΕΣ
ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ - ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ

10/03/19 17:30 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ - ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ - ΚΟΥΛΗΣ

13/03/19 20:00 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ
ΤΑΡΕΝΙΔΗΣ ΣΤ - ΕΥΦΡΑΙΜΙΔΗΣ

13/03/19 20:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ - ΚΣ ΑΕΤΟΙ
ΤΑΡΕΝΙΔΗΣ ΚΩΝ - ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΣΤ

13/03/19 19:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ - ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ
ΝΤΟΓΚΑΣ - ΜΗΤΩΝΑΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Α ΟΜΙΛΟΣ) 2η Αγωνιστική
09/03/19 10:30 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-  ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΡΜΕΝΤΖΑΣ
10/03/19 12:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ - ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ ΚΟΡΜΕΝΤΖΑΣ 
10/03/19 12:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ (Ν ΠΙΕΡΙΚΟΣ- Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Γ ΟΜΙΛΟΣ) 2η Αγωνιστική
10/03/19 12:00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΕΥΑΘΛΟΣ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΝΟΣ
10/03/19 12:00 ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ - ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑ ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ
10/03/19 14:30 ΓΑΛΛΙΚΟΥ ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ  - ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Β ΟΜΙΛΟΣ) 2η Αγωνιστική
10/03/19 12:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΚΣ ΑΕΤΟΙ - ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ ΚΟΥΛΗΣ

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 10η Αγωνιστική
09/03/19 18:00 ΓΑΛΛΙΚΟΥ ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ - ΒΑΦΥΡΑΣ
ΤΣΟΧΑΤΑΡΙΔΗΣ - ΚΑΨΙΔΗΣ

09/03/19 18:00 ΣΚΥΔΡΑΣ ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ - ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ
ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ - ΧΑΝΟΣ

09/03/19 19:30 ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑ- ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΝΤΟΓΚΑΣ

09/03/19 18:00 ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ - ΦΕΛΕΚΙΔΗΣ

13/03/19 21:00 ΜΕΛΙΚΗΣ ΑΣ ΑΘΛΟΣ - ΑΣ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ - ΧΑΝΟΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Α ΟΜΙΛΟΣ) 4η Αγωνιστική
09/03/19 15:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ - ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑ ΧΑΝΟΣ
09/03/19 16:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΚΟΡΔΑΛΗΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ ΗΜΙΤ.ΦΑΣ. ΖΕΥΓΑΡΙ Α 1η Αγωνιστική
09/03/19 18:00 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΧΑΤΖΗΧΑΡΙΣΗΣ - ΜΗΤΩΝΑΣ
Γυμνασίαρχος: ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ ΗΜΙΤ.ΦΑΣ. ΖΕΥΓΑΡΙ Β 1η Αγωνιστική
09/03/19 20:00 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ - ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΧΑΤΖΗΧΑΡΙΣΗΣ - ΜΗΤΩΝΑΣ
Γυμνασίαρχος: ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ FF 1η Αγωνιστική
10/03/19 17:00 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Α - ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Β ΧΑΤΖΗΜΠΑΛΙΔΗΣ - ΜΗΤΩΝΑΣ
Γυμνασίαρχος: ΚΑΛΟΤΣΗΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ FF 1η Αγωνιστική
10/03/19 19:00 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΝΙΚΗΤΗΣ Α - ΝΙΚΗΤΗΣ Β ΤΑΡΕΝΙΔΗΣ ΚΩΝ - ΧΑΤΖΗΧΑΡΙΣΗΣ
Γυμνασίαρχος: ΚΑΛΟΤΣΗΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Δ ΟΜΙΛΟΣ) 2η Αγωνιστική
10/03/19 11:00 ΣΚΥΔΡΑΣ ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ - ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ Διαιτητές: ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ
10/03/19 12:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ -  ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ Διαιτητές: ΓΙΑΝΚΙΔΗΣ
Πηγή: sdkkm.blogspot.com

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου