Παρασκευή, 1 Μαρτίου 2019

Πρόγραμμα και διαιτητές αγώνων υποδομής ΕΠΣ Πιερίας (2 & 3 Μαρτίου)

ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ --- ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2018-2019 ---
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΑΓΩΝΩΝ 02 & 03 ΜΑΡΤΙΟΥ 2019

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ8 /5 vs 5/2 X 20’                 ΣΑΒΒΑΤΟ 02-03-2019       

ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC -1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 02-03-2019 10:00 ΓΚΙΟΚΑ ΑΓΓ

Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 2
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 02-03-2019 10:50 ΓΚΙΟΚΑ ΑΓΓ

ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 02-03-2019 11:40 ΓΚΙΟΚΑ ΑΓΓ

ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 02-03-2019 12:30 ΓΚΙΟΚΑ ΑΓΓ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ10/7 vs 7/2 X 25’                ΣΑΒΒΑΤΟ 02-03-2019       

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 02-03-2019 10:00 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
ΓΙΩΤΣΑ 02-03-2019 10:00 ΣΤΥΛΟΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 02-03-2019 11:00 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ

ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
ΓΙΩΤΣΑ 02-03-2019 11:00 ΣΤΥΛΟΣ

ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 3 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 02-03-2019 12:00 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ

ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - 1
ΓΙΩΤΣΑ 02-03-2019 12:00 ΣΤΥΛΟΣ

ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 02-03-2019 13:00 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - 2 ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
ΓΙΩΤΣΑ 02-03-2019 13:00 ΣΤΥΛΟΣ

 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΠΙΕΡΙΔΕΣ ΜΟΥΣΕΣ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 02-03-2019 14:00 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ

ΡΕΠΩ: ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - 1 & - 2, ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 & -3, ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ12 /9 vs 9/2 X 30’               ΣΑΒΒΑΤΟ 02-03-2019     

ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 02-03-2019 09:30 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 1
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 02-03-2019 10:45 ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - 1
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 02-03-2019 12:00 ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - 2
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 02-03-2019 13:15 ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ

ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 02-03-2019 13:15 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ

ΡΕΠΩ: ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 1, - 2, & 3, ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ, Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /9 vs 9/2 X 30’               ΣΑΒΒΑΤΟ 02-03-2019       

Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ - 2
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 02-03-2019 09:30 ΚΟΥΚΙΩΤΗΣ ΑΓΓ

ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 02-03-2019 10:45 ΚΟΥΚΙΩΤΗΣ ΑΓΓ

ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 2
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 02-03-2019 12:00 ΚΟΥΚΙΩΤΗΣ ΑΓΓ

ΡΕΠΩ: ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ, ΑΡΗΣ – ΑΧΧΙΛΕΑΣ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2,

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ16 /11 vs 11/2 X 40’           ΣΑΒΒΑΤΟ 02-03-2019     

***ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 02-03-2019 15:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ

ΡΕΠΩ: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ

*** Ο αγώνας της κατηγορίας Κ-16 // ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ, στο ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΓΗΠΕΔΟ, διεξάγεται με γηπεδούχο την πρώτη ομάδα.
Ο Γιατρός του Αγώνα παρίσταται με ευθύνη της γηπεδούχου και το Εξοδολόγιο του Διαιτητή (10 ΕΥΡΩ),  καταβάλλεται στο διαιτητή πριν την έναρξη, επίσης από τη γηπεδούχο ομάδα.

ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ --- ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2018-2019 --- 
  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΑΓΩΝΩΝ 02 & 03 ΜΑΡΤΙΟΥ 2019

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ8 /5 vs 5/2 X 20’                  ΚΥΡΙΑΚΗ 03-03-2019       

ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 03-03-2019 10:00 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 1 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ - 1
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 03-03-2019 10:50 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ

ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ - 2 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 03-03-2019 11:40 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - 2 ΠΙΕΡΙΚΟΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 03-03-2019 12:30 ΡΕΤΣΙΔΗΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - 1
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 03-03-2019 13:20 ΡΕΤΣΙΔΗΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ10/7 vs 7/2 X 25’                ΚΥΡΙΑΚΗ 03-03-2019       

ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ - 2 ΠΙΕΡΙΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 03-03-2019 10:00 ΤΣΟΥΤΣΛΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ - 1 ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ - 1
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 03-03-2019 11:00 ΡΕΤΣΙΔΗΣ

ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 03-03-2019 12:00 ΤΣΟΥΤΣΛΗΣ

ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 2
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 03-03-2019 13:00 ΤΣΟΥΤΣΛΗΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 1
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 03-03-2019 14:00 ΤΣΟΥΤΣΛΗΣ


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ12 /9 vs 9/2 X 30’               ΚΥΡΙΑΚΗ 03-03-2019     

ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 03-03-2019 10:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ

ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 03-03-2019 11:15 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ

ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 03-03-2019 12:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /9 vs 9/2 X 30’               ΚΥΡΙΑΚΗ 03-03-2019       

ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ 03-03-2019 10:00 ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /11 vs 11/2 X 35’           ΚΥΡΙΑΚΗ 03-03-2019       

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - 1 ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 03-03-2019 10:30 ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ - 1
ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 03-03-2019 10:30 ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ Γ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 1

ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ 03-03-2019 12:00 ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ Γ
ΡΕΠΩ: ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ16 /11 vs 11/2 X 40’           ΚΥΡΙΑΚΗ 03-03-2019     

ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
“Γ. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ” 03-03-2019 10:30 ΚΟΥΚΙΩΤΗΣ ΑΓΓ

ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ 03-03-2019 10:30 ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου